Czego szukasz

Motivita.pl szaleje z nagrodami

Taki oto list do Was, nasze Drogie Czytelniczki, podesłała Dorota Kocot-Rzepka z www.motivita.pl. Na pewno się spodoba wszystkim tym z Was, które wzięłyście udział w naszej „facebookowej” zabawie! Zobaczcie czy na Was też czeka nagroda 😉

Kubki komunikacyjne od motivita.pl

„Dziękujemy za podzielenie się Waszymi mottami miłosnymi. Jesteśmy pod MEGA wrażeniem aktywności i pomysłowości czytelniczek mamopracuj.pl. Dlatego poszalałyśmy z upominkami, żeby nagrodzić taka fajną kreatywność. I tak…

Nagroda główna:

Zestaw kubków + e-book „Porozmawiajmy otwarcie – odkryj 10 sposobów skutecznej komunikacji w związku”

Otrzymuje Elżbieta Ozga – „Hmm… Mój mąż ma swój ulubiony cytat… a brzmi on: „mądrze zaczynają, a zawżdy na d… kończą” (A.Sapkowski), i niestety, patrząc na wiele znanych par można stwierdzić, że cytat w pełni słuszny. Ja z kolei lubię cytat ks. Twardowskiego, który „odkryłam” podczas znajomości z moim mężem. Mąż (wtedy jeszcze chłopak) zapytał mnie, za co go kocham, a ja odpowiedziałam, że kocham go pomimo wszystko, a nie za coś. Tego dnia na uczelni była wyprzedaż książek, zakładek, pocztówek i przypadkiem przechodząc, zauważyłam pocztówkę, na której był cytat:

Nie kocha się za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.

No i kupiłam tę pocztówkę… Dziś jako małżeństwo przechowujemy ją w naszych pamiątkach, a cytat stał się naszym wspólnym mottem (które czasem wykorzystuję, np. jak nie zmieściłam się samochodem do garażu i zarysowałam drzwi to zanim się przyznałam mężowi, powiedziałam – ale pamiętaj, kochasz mnie pomimo wszystko :)”

Uzasadnienie: Za świetna mieszankę humoru Sapkowskiego i mądrości Twardowskiego.

Nagroda specjalna:

e-book ”Gdzie ten ogień”

Dla Marty Młodawskiej: „Kiedyś przeczytałam, że Marcel Achard, francuski dramaturg, znany z ogromnego poczucia humoru powiedział, że „Z miłością jest jak z masłem. Od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości”. Oboje zgodziliśmy się z mężem, że pasuje to do naszego wspólnego spojrzenia na świat, miłość i małżeństwo”.

Uzasadnienie: Nietuzinkowy cytat i ten francuski dystans 😉

„Gdzie ten ogień” to e-book Karoliny Obremskiej. Skłania do refleksji i zadawania sobie ważnych pytań. Z tego e-booka dowiesz się m.in.:

  • czym jest inteligencja erotyczna?
  • co robić, by cieszyć się seksem?
  • dlaczego tak ważny jest seks zaangażowany?

Nagrody niespodzianki dla wszystkich komentujących

e-book  „Porozmawiajmy otwarcie – odkryj 10 sposobów skutecznej komunikacji w związku”.

Co znajduje się w e-booku? Autorka skłania do refleksji i zadawania sobie ważnych pytań. Z tego e-booka dowiesz się m.in.:

  • czym jest konstruktywna otwartość?
  • dlaczego warto mówić o uczuciach?
  • jak w praktyce stosować zasady komunikacji w wersji dla niego/dla niej?

I jeszcze rabat 10% dla czytelników Mamopracuj.pl

Na hasło „mamo pracuj”, ważny do 13/06, wystarczy wejść do sklepu >>>

Zapraszamy!

Dorota Kocot-Rzepka

Co zrobić aby otrzymać nagrodę?

Zgłoście się po nagrodę bezpośrednio do Doroty, wysyłając swój adres mailowy i pocztowy (w przypadku zwyciężczyni nagrody głównej ;-): [email protected] z adnotacją konkurs mamopracuj.pl.

Gratulujemy!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie