Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Wspieramy Mommypreneurs – dołącz do spotkania online!

 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 5 listopada 2020
 • 4 MIN. CZYTANIA
spotkanie networkingowe online

Wspieramy Mommypreneurs – dołącz do spotkania online!

10 listopada w godzinach 20:00 – 22:30 odbędzie się bezpłatne, otwarte spotkanie online w ramach projektu Mommypreneurs.
Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom.

Chcę dowiedzieć się więcej o projekcie Mommypreneurs!

Co dla Ciebie przygotowałyśmy?

Biorę udział w spotkaniu!

Mój plan – chcę wrócić do pracy

20:00 – 20.30 – Jak przygotować siebie i rodzinę na powrót do pracy (po przerwie)?

Od czego zacząć przygotowania do powrotu do pracy. Jak przygotować nowy plan dla całej rodziny i jak podzielić domowe obowiązki na nowo – czyli rodzinne puzzle dla zaawansowanych. Dlaczego warto mieć plan B i C?

Prowadzenie – Anna Łabno-Kucharska, trenerka i doradczyni zawodowa. Współtworzyła Kurs online Mamo Pracuj, który kompleksowo przygotowuje mamy do powrotu na rynek pracy.

20.30 – 21.00 – Personal branding i LinkedIn – jak mogą pomóc w powrocie do pracy i rozwoju biznesu?

Podczas spotkania opowiemy dlaczego warto mieć profil na LinkedIn i jak rekruterzy szukają pracowników w tym serwisie. Podpowiemy jak rozwijać swój profil oraz jak szukać wartościowych kontaktów. O czym pamiętać w kontekście personal brandingu i jak świadomie kreować swoją markę w sieci.

Prowadzenie Agnieszka Czmyr-Kaczanowska, współzałożycielka Fundacji Mamo Pracuj. Jestem współtwórczynią Kursu online Mamo Pracuj i e-booka “Jak znaleźć dobrą pracę po przerwie?”, serii podcastów, live’ów i webinarów z zakresu powrotu do pracy po przerwie, personal brandingu i LinkedIna.

Chcę dołączyć do spotkania!

Spotkanie jest bezpłatne, ale ilość miejsc ograniczona!

Jak pracować i nie zwariować

21:00 – 21:30 5 zasad pracy zdalnej z dziećmi na pokładzie

W trakcie spotkania podzielimy się przetestowanymi zasadami pracy zdalnej, które stosujemy od lat w pracy zespołu Fundacji Mamo Pracuj. Podpowiemy jak się zorganizować, jak ułożyć plan dnia, aby taki układ był możliwy… nawet w dłuższym okresie.

Prowadzenie – Joanna Gotfryd, współzałożycielka Fundacji Mamo Pracuj. Od 9 lat pracuję zdalnie i pomagam mamom znaleźć równowagę między życiem rodzinnym i zawodowym oraz spełniać zawodowe marzenia.

21:30 – 22.00 – Jak naładować swoje wewnętrzne „baterie”?

Wyobraźmy sobie, że wszyscy mamy wewnętrzne baterie, które zasilają nasz organizm. Co się może wydarzyć, jeśli nagle przestaną działać, a my nawet tego nie zauważymy? Nie zapali się nam czerwona lampka, nie zadziała żaden sygnał ostrzegawczy?

Teraz, w tych wymagających czasach, kiedy tak często mamy do czynienia z niepewnością i niepokojem, jesteśmy na to narażeni dużo bardziej. Jak wobec tego możemy sobie pomóc, jak naładować wewnętrzne baterie? Na spotkaniu omówimy narzędzia, które pomogą nam naładować baterie, radzić sobie z wyczerpaniem, strachem i emocjami swoimi i najbliższych.

Prowadzenie: Anna Gut-Gofroń, psycholog z 15 letnim doświadczeniem, pracująca w nurcie kognitywno-behawioralnym Praktykuje w Szkocji i w Polsce, pracując z młodzieżą i osobami dorosłymi.

22:00 – 22:30 – możliwość networkingu, rozmów i wymiany doświadczeń

Wchodzę na spotkanie!*

Spotkanie jest bezpłatne, ale ilość miejsc jest ograniczona!

„Mommypreneurs – Przedsiębiorcza mama” to międzynarodowy projekt badawczo-szkoleniowy kierowany do młodych kobiet–matek realizowany przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego. Projekt jest finansowany ze środków Funduszy Norweskich oraz środków EEA Islandii i Liechtensteinu. Celem projektu jest wyposażenie uczestniczek w umiejętności, dzięki którym wejdą albo powrócą na rynek pracy po urodzeniu dziecka. Więcej informacji o projekcie: mommypreneurs.uni.lodz.pl

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zamieszczania,vudostępniania i rozpowszechniania mojego wizerunku w związku z udziałem w warsztatach on-line w ramach spotkania „networking events” w ramach projektu Mommypreneurs, realizowanego przez Uniwersytet Łódzki we współpracy z MamoPracuj.pl. Zgoda dotyczy wykorzystania wizerunku do wewnętrznych rozliczeń projektu oraz udostępnienia materiału ze spotkania wyłącznie organizatorom i uczestniczkom projektu Mommypreneurs.

Zdjęcie: 123 rf

Zobacz więcej

video
Webinary Play Your Power
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 6 MIN. CZYTANIA
artykuł
Let's do IT AKAdemy 3
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 5 MIN. CZYTANIA
rozmowa z ekspertem
Agnieszka z FOX wywiad
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 6 MIN. CZYTANIA
artykuł
mata joga kobieta
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 4 MIN. CZYTANIA
video
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 4 MIN. CZYTANIA
artykuł
piknik pracownicy Cisco Ogród Doświadczeń
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 7 MIN. CZYTANIA
artykuł
kobieta pracuje z laptopem doświadczenie zawodowe w CV
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 2 MIN. CZYTANIA
podcast
Kobiecość siła kobiet
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 3 MIN. CZYTANIA
artykuł
Odnaleźć siebie bez wyrzutów sumienia
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 9 MIN. CZYTANIA

+3 tys. mam w newsletterze

© Mamopracuj 2024

Skip to content