Czego szukasz

Moja Gazetka – aplikacja, na którą czekałaś

Ach te zakupy! Zawsze to samo, wchodzisz tylko po kilka rzeczy, wychodzisz z pełnym wózkiem, a co najgorsze, w domu okazuje się, że nie kupiłaś tej najważniejszej rzeczy po którą przyszłaś, a z tego co kupiłaś wcale nie zrobisz obiadu na jutro. Teraz czeka Cię kolejne wyjście na zakupy i jedynie karmisz się nadzieją, że nie zapomnisz co masz kupić, albo chociaż zrobisz sobie listę. Ten scenariusz wcale nie musi się powtarzać! Jest dla Ciebie wybawienie. To aplikacja, dzięki której Twoje zakupy mogą stać się szybkie i przyjemne.

kobieta z torebkami na zakupach

Przykry obowiązek

Codzienne zakupy dla kilkuosobowej rodziny to czysta ekwilibrystyka. Rzadko kiedy możemy pozwolić sobie na kilkadziesiąt minut wędrówki między sklepowymi półkami, żeby zebrać myśli i kupić to, co najpotrzebniejsze. Zazwyczaj zakupy robi ten z domowników, który ma tzw. puste przebiegi, czyli np. czeka na dziecko odwiezione właśnie na zajęcia dodatkowe albo ma chwilę w drodze do/z pracy. Szczęśliwy, jeśli ma listę, w przeciwnym wypadku miota się po sklepie jak dziecko we mgle, a do domu wraca z majonezem z promocji, ale bez pieczywa…

Jeden sklep to kłopot, a co dopiero kilka – a przecież najlepiej byłoby porównać ceny i asortyment i dopiero po tym bojowym rozpoznaniu ruszyć na zakupy. Lwią część naszych dochodów pochłaniają codzienne sprawunki: żywność czy chemia gospodarcza. Czy to w ogóle wykonalne, żeby robić zakupy tanio i bez marnowania czasu?

Dużo sklepów – większy problem?

Mówią, że od przybytku głowa nie boli, ale jeśli  w naszej najbliższej okolicy przybędzie jeszcze jeden sklep, na pewno nas rozboli – to kolejne miejsce, w którym należałoby przeprowadzić rozpoznanie. Może akurat tutaj będzie taniej niż w naszym ulubionym supermarkecie…? Stop! Nie dajmy się wkręcić w tę spiralę.

Jeśli studiowanie gazetek promocyjnych dawno już wyszło wam bokiem a ich stosy zalegające na skrzynkach na listy czy sklepowych stojakach nie robią na was wrażenia, skorzystajcie z aplikacji Moja Gazetka. Być może zarzuciłyście już korzystanie z plastikowych kart lojalnościowych, które skutecznie zapychały portfele, na rzecz aplikacji gromadzącej je wszystkie w jednym miejscu. Teraz pora na aplikację, dzięki której możecie na swoim smartfonie przeglądać także gazetki promocyjne. To duże udogodnienie.

Nadchodzi pomoc

Po pierwsze, możecie zrobić przegląd promocji i porównać ceny w znacznie większej liczbie sklepów, niż gdybyście dokonywały tego metodą tradycyjną, czyli przeglądając gazetki papierowe. Po drugie, możecie oznaczyć w aplikacji ulubione sklepy i to ich asortymentowi i cenom przyglądać się w pierwszej kolejności. Po trzecie, macie oko nie tylko na sklepy spożywcze, ale i na drogerie, sklepy odzieżowe, obuwnicze, z elektroniką czy materiałami budowlanymi. Po czwarte wreszcie, szczególnie interesujące gazetki możecie zapisać i przeglądać nawet wtedy, kiedy nie macie do stępu do sieci. A to jeszcze nie wszystkie funkcjonalności jakie oferuje aplikacja. Możecie skorzystać z geolokalizacji i przeglądać wyłącznie gazetki promocyjne dotyczące sklepów z waszego regionu.

Akcja aplikacja!

Aplikacja Moja Gazetka jest intuicyjna i nie nastręcza trudności osobom w żadnym wieku. Można z niej korzystać na smartfonie, ale także przeglądać wirtualne strony na domowym komputerze stacjonarnym albo laptopie. Jednak, jak to apka, powstała z myślą o urządzeniach mobilnych i dostępna jest na 4 platformach: iOS, Android, Windows Phone oraz BlackBerry. Do aplikacji podpięty jest blog, na którym znajdziecie wiele ciekawych artykułów dotyczących tego jak sprytnie robić zakupy i nie przepłacać.

Teraz naprawdę możecie wyszukać interesujące was oferty i wchodzić do sklepu tylko po to, po co przyszłyście. Dzięki aplikacji Moja Gazetka codzienne zakupy będą tańsze i krótsze, a te wymagające strategicznych decyzji – bardziej przemyślane i miej obarczone ryzykiem złego wyboru.

Od tej pory znana i zabawna torba z napisem „Spraw Boże żebym kupiła tylko to po co przyszłam” na pewno nie będzie Wam już potrzebna.

Zdjęcie: Storyblocks

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie