Czego szukasz

Mastermind – Mama wraca do gry – spotkania w Warszawie

„Mastermind – Mama wraca do gry” jest to nowy pomysł dla mam, które metodą twórczego rozwiązywania problemów będą się nawzajem wspierać i realizować swoje cele. Pierwsze spotkanie już w październiku w Warszawie. Może się przyłączysz?

Kobiety na rakiecie

Gdy w rodzinie pojawia się nowa osóbka (pierwsza, druga, trzecia…) świat staje do góry nogami i mama zastanawia się jak teraz ma wyglądać jej życie. Jak tu pogodzić i pasje i ambicje i niezrealizowane pomysły, ale również to, że ten mały człowiek jest przecież najważniejszy. I tak z dnia na dzień, często nasze marzenia odkładamy na półkę. A przecież wszyscy wiemy, że szczęśliwa i spełniona mama to szczęśliwe dzieci! I tak oto powstał pomysł na pracę w w grupie, wśród wspierających się i pozytywnie nastawionych do siebie kobiet „Mastermind – Mama wraca do gry”.

” Mastermind – Mama wraca do gry ” jest to nowa grupa mam, które metodą twórczego rozwiązywania problemów Mastermind spotykają się w Warszawie, by wzajemnie wspierać i realizować własne cele. 

Twórczyniami pomysłu babskich grup Mastermind są dwie kreatywne mamy, a także trenerki i coach-ki, które w oparciu o doświadczenia własne i obserwację potrzeb innych, postanowiły wspierać mamy, dzięki tworzeniu regularnych grup dla kobiet.

Czym jest idea pracy metodą Mastermind?

Mastermind to metoda pozwalająca na wspólne i kreatywne rozwiązywanie problemów, wspieranie się w celu skutecznego i efektywnego działania oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniami. Celem wspólnych spotkań jest poszukiwanie najlepszych rozwiązań, inspiracji i pomysłów dla każdego z członków grupy. Dzielenie się koncepcjami oraz wspieranie się w realizacji swoich planów i pomysłów.

Każdy z członków grupy Mastermind korzysta z wartości wnoszonych przez innych, ale również sam zobowiązuje się wnieść do grupy swoją wiedzę, doświadczenie, inspirację, ciekawość i pozytywne nastawienie oraz wszystko to, co Tobie i innym pomoże w realizacji postawionych celów. W celu efektywnej pracy grupa liczy od 6 do 8 osób.

Zachęcamy do zapoznania się z tematem szerzej tu: Mastermind, czyli formuła sukcesu …ale przede wszystkim pracujemy nad tym, aby na koniec zrealizować swój własny, indywidualny cel, z jakim dołączyłyśmy do tej grupy.

Co, gdzie, kiedy?

Zapraszamy zatem mamy z Warszawy do grupy „MASTERMIND – Mam wraca do gry”, gdzie przez 3 miesiące będziemy pracować z mamami nad tym, jak ugryźć swoje życie zawodowe po urodzeniu dziecka.

Podczas spotkań (8 spotkań w cyklu, spotkania co 2 tygodnie) będziemy koncentrować się na tym, jakie podjąć kroki, by mieć poczucie spełnienia, samorealizacji oraz by zachować równowagę pomiędzy życiem rodzinnym, a pracą. Jest to grupa dla mam, które po urlopie macierzyńskim chcą wejść z nową siłą w swoje życie zawodowe, nie zawsze to samo co przed urodzeniem dziecka i mają w związku z tym wiele pytań oraz wątpliwości i zagadnień do analizy. Będziemy wspólnie rozpracowywać Wasze dylematy biznesowe, byście mogły świadomie i efektywnie podejmować kolejne kroki, aby rozwijać własną działalność zawodową/biznesową.

Ta grupa jest dla Ciebie jeżeli:

  • zastanawiasz się, jak wrócić na rynek pracy i pogodzić to z byciem mamą,
  • jesteś rozbita pomiędzy własną potrzebą spełnienia zawodowego, a maluchem,
  • myślisz o całkowicie nowej drodze zawodowej “po dziecku” (zmiana zajęcia, firmy, własny biznes),
  • masz dużo pomysłów na siebie, ale nie wiesz który wybrać i jak zacząć,
  • chcesz dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi mamami oraz sama czerpać z ich wiedzy i doświadczenia.

Spotkania „Mama wraca do gry” startują od 10 października w Warszawie.

Szczegóły i jak się zapisać?

Dołącz do grupy na Facebooku i do wydarzenia na FB

Najbliższa grupa rusza od 10.10. Twoja inwestycja: „wcześniej-taniej” przy zapisie do 15.09- 200 zł, zapisy po 15.09- 240 zł za cały cykl 8 spotkań!

Zapisy i informacje:

Tutaj oraz

[email protected] tel.: 501-730-219

[email protected] tel.: 690- 123- 558

Zapraszają mamy Agata Węgier-Ciornei i Elżbieta Curyło

Zdjęcie: własność Organizatora spotkań.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie