Czego szukasz

Mary Kay Cosmetics – biznes, który rośnie razem z dzieckiem

Zwykła praca może od Ciebie wymagać zmiany samej siebie w celu dopasowania się do jej modelu i potrzeb. Z Mary Kay masz swobodę dopasowania biznesu do swoich potrzeb, stylu życia i swoich naturalnych talentów. Potrzebujesz elastyczności, bo rodzina jest najwyższym priorytetem w twoim harmonogramie? Gotowe! Sama podejmujesz decyzje o swoich godzinach pracy. Rozpoczęcie współpracy z Mary Kay nie musi zakłócić Twojego życia. ‎Tak łatwo możesz zacząć zarabiać! Pamiętaj, wiele kobiet czeka na Twój serwis i chce, abyś podarowała im piękno i blask.

 • MLM dla Mamy - 18/06/2015

„Jesteś w biznesie dla siebie, ale nie sama.”

Mary Kay, założycielka marki

Jakie produkty oferuje firma?

Mary Kay Cosmetics jest ekskluzywną firmą kosmetyczną z ponad 50 letnim stażem, oferującą zaawansowane produkty pielęgnacyjne oraz szeroki wachlarz kosmetyków kolorowych. W obu przypadkach proponujemy produkty najwyższej jakości, pracując na sprawdzonych systemach  przynoszących  wymierne oraz spektakularne efekty pielęgnacyjne i wizażowe.

Kto kupuje produkty Mary Kay?

Od ponad 50 lat Firma Mary Kay wzbogaca życie milionów kobiet na całym świecie, pomagając wydobyć ich naturalne piękno, wdzięk oraz sprawiając iż kobieta czuje się pewniejsza, dowartościowana i umiejąca zaakceptować samą siebie. Zatem głównymi odbiorcami naszych produktów są panie, niezależnie od wieku i statusu społecznego. Oferta Mary Kay skierowana jest dla osób wymagających, które lubią używać dobrych, sprawdzonych marek i czuć się dobrze we własnej skórze oraz dla pań, które pragną być otoczone opieką profesjonalnego doradcy. Oczywiście Panowie również znajdą „co nie co” dla siebie ciesząc się jakością i wydajnością produktów.

Jaka jest ścieżka rozwoju?

Proponujemy możliwości rozwoju na ścieżce biznesowej na każdym szczeblu kariery począwszy od  statusu Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej, po stanowisko Niezależnej Dyrektor Sprzedaży.

Możesz zdecydować, czy chcesz być doradcą kosmetycznym służąc wysokiej jakości serwisem, czy pragniesz osiągnąć status lidera budując swój zespół.  Zarabiasz więc trzema sposobami:

 • poprzez sprzedaż produktów bezpośrednio klientom
 • przez budowanie zespołu
 • przez osiągnięcie pozycji lidera

Każdy szczebel kariery gwarantuje nie tylko satysfakcjonujące profity finansowe, ale również szerokie możliwości rozwoju osobistego.

Jak firma wspiera nowe osoby?

Nowa konsultantka objęta jest zarówno opieką ze strony Firmy Mary Kay Cosmetics jak i bezpośrednią opieką osoby zapraszającej do współpracy. W obu przypadkach są to szkolenia i webinary, filmy wspomagające biznes zamieszczone na stronie Mary Kay, czy spotkania kosmetyczne przeprowadzane na żywo. Każda osoba podpisująca umową ma możliwość założenia swojej osobistej strony internetowej, która jest zaprojektowana przez firmę, co jest dużym ułatwieniem. Adres internetowy; www.marykay.pl/imię.nazwisko, konsultantki mogą umieszczać na wizytówkach i reklamować na portalach internetowych i serwisach społecznościowych. W ten sposób klientki zyskują spersonalizowane doświadczenie online, ale co ważniejsze, możliwość składania  zamówień online bezpośrednio u konsultantki. Co więcej, klientki, które składają zamówienia poprzez osobistą stronę internetową konsultantki dostają przypomnienie o ponownej możliwości zamówienia produktu, a po wypełnieniu profilu osobistego otrzymują rekomendacje produktów dla siebie- z możliwością natychmiastowego zamówienia u konsultantki.

W jakiej formie można współpracować?

Konsultantka nie jest zobowiązana do zakładania działalności gospodarczej na początku swojej przygody z Mary Kay. Dopiero po osiągnięciu statusu Niezależnej Dyrektor Sprzedaży jest zobligowana do rejestracji.  Na tym etapie swojego rozwoju otrzymuje już pensję w formie prowizji wypłacanej na konto przez firmę Mary Kay Cosmetics.

Na jakie zarobki można liczyć?

Pracujemy systemem prowadzenia spotkań i prezentacji kosmetycznych. Zwykle są to spotkania w domu u klienta, ale również spotkania spontaniczne np w piaskownicy, na placu zabaw, gdzie konsultantka-mama opowiadając o skutecznej pielęgnacji i satysfakcjonujących kosmetykach kolorowych, rozkochuje kobiety w produktach Mary Kay, zachęcając do skorzystania z jej oferty.

Średnia sprzedaż produktów podczas spotkania kosmetycznego utrzymuje się na wysokości 300zł, co daje nam zarobek 120 zł. Czas poświęcony na spotkanie to około 1-1,5 godziny.

Ilość spotkań kosmetycznych ustala sobie sama zainteresowana, w zależności od swoich możliwości czasowych. Jest rzeczą oczywistą iż zarobki są wprost proporcjonalne do wykonywanych aktywności.

Jednakże ogromnym komfortem jest elastyczność prowadzonego biznesu- pracujesz, kiedy możesz sobie na to pozwolić. Mary Kay stworzyła biznes dla kobiet, aby mogły realizować się zarówno w roli mamy, żony jak i zadbać o swój osobisty rozwój i niezależność finansową.

Ile trzeba zainwestować pieniędzy na start?

Aby wystartować w biznesie Mary Kay trzeba podpisać umowę Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej Mary Kay i wykupić jeden z zestawów startowych.

Zestaw podstawowy umożliwiający rozpoczęcie pracy kosztuje 478 zł.  Zawiera oryginalne produkty o wartości ponad 1100zł oraz produkty pomocnicze konieczne do przeprowadzenia prezentacji np. lusterka, jednorazowe aplikatory czy tacki. Firma kładzie bardzo duży nacisk na higienę pracy. W zestawie znajduje się również szereg publikacji ułatwiających prowadzenie biznesu, w tym atrakcyjnie wydany segregator- kompedium  wiedzy o produktach Mary Kay.

Warto nadmienić, iż czerwiec i lipiec są szczególnie korzystnymi miesiącami na rozpoczęcie pracy z marką Mary Kay, gdyż Firma przygotowała fantastyczny projekt dla Nowej Konsultantki w postaci dodatkowych promocji na zakup produktów.

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o współpracy z Państwem?

Najbliższe webinary produktowe odbędą się:

 • Sekrety Time Wise Repair  – 25 czerwca, 28 lipca, 25 sierpnia – godz. 18:00
 • Sekrety Time Wise – 7 lipca, 4 sierpnia – godz. 18:00
 • Sekrety Botanicals – 21 lipca, 18 sierpnia – godz. 18:00

Podsumowując, dlaczego warto pracować z Mary Kay?

Mary Kay daje wyjątkową okazję tworzenia własnego biznesu, w którym możesz wykorzystać swoje talenty, mocne strony, wszystko czego chcesz i potrzebujesz. Twoje korzyści to elastyczny czas pracy, jasno zdefiniowany model biznesowy, otwarte możliwości osiągniecia rozwoju osobistego i finansowego sukcesu. Zastanawiając się nad współpracą chcę, żebyś wiedziała iż Mary Kay była mistrzynią motywacji. Zwykła mawiać: „Jesteś w biznesie dla siebie, ale nie sama.” Masz dostęp do wsparcia, motywacji, inspiracji i uznania. Ponad 3 miliony kobiet w 37 krajach na całym świecie podjęło już taką decyzję. Wyobraź sobie, że co 3 minuty odbywają się gdzieś w świecie kosmetyczne prezentacje, wzbogacające życie kobiet. Wykorzystaj swój potencjał, nie wahaj się zostać Niezależną Konsultantką Kosmetyczną Mary Kay. Teraz jest Twój czas – naprawdę masz szansę na  osiągnięcie sukcesu. Wraz z podpisaniem umowy zaczyna się coś pięknego.

Dołącz do nas!

 

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
MLM dla Mamy
Podyskutuj

Video: „Dlaczego kobiety dobrze sprawdzają się w biznesie?”

Wiosna to doskonała okazja, aby zmienić coś w swoim życiu, także zawodowym. Z nową energią ruszyć z miejsca i zacząć działać :) Może własna firma to coś, co od dawno chodzi Ci po głowie? Chciałabyś dowiedzieć się czy to dobra opcja dla Ciebie? Czy warto założyć firmę i od czego zacząć? Co pomoże, a co będzie przeszkadzało w prowadzeniu firmy? Zapraszam Cię do obejrzenia naszej rozmowy z Antoniną Bochińską - kobietą przedsiębiorczą, współwłaścicielka Early Stage.
 • Agnieszka Kumorek - 10/04/2019
Antonina Bochińska, współwłaścicielka szkół językowych Early Stage

Webinar „Dlaczego kobiety dobrze sprawdzają się w biznesie?”

Naszym gościem była Antonina Bochińska – kobieta przedsiębiorcza. Współwłaścicielka Early Stage. Od 5 lat dyrektor Early Stage, wspierający zespół metodyczny, administracyjny oraz team marketingu i HR w bardzo dynamicznym rozwoju szkoły.

O czym rozmawiałyśmy podczas webinaru?

 • Dlaczego kobiety tak dobrze odnajdują się w biznesie?
 • Jakie cechy mają kobiety, które pomagają w prowadzeniu własnej firmy?
 • Co nam przeszkadza i jak pokonać te ograniczenia?
 • Od czego zacząć, jaki zrobić pierwszy krok w stronę przedsiębiorczości?
 • Co trzeba mieć na początek, żeby zacząć?

Zapraszamy do oglądania! 🙂

Jak można pracować z Tonią i rozwijać swój biznes?

W drugiej części webinaru Tonia opowiadała jak współpracuje z setką kobiet, które są jej partnerami biznesowymi i jak można dołączyć do grupy franczyzobiorców Early Stage.

Jeśli to jest temat, który chciałabyś lepiej poznać to możesz od razu skontaktować się z Izą Mieszałą [email protected] i zapytać o szczegóły współpracy.

O historii powstania oddziału Early Stage w Pruszczu Gdańskim możesz przeczytać w opowieści Joanny >>> Jak już działać, to odważnie – ciąża, przeprowadzka, własna firma i ślub – historia Asi

Poznaj też fantastyczną historię Magdy i jej przeprowadzki do Ełku – razem z własną firmą >>> Sprawdzony biznes, który nie boi się konkurencji

A jeśli masz pytania do mnie lub do naszego gościa – zapraszamy Cię do kontaktu z nami: [email protected]

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kumorek
Jestem osobą, która nie potrafi się nudzić. Lubię różnorodność, dlatego skończyłam studia łączące zajęcia humanistyczne, graficzne i informatyczne. Odpoczywam podczas długich spacerów, a znajomi wiedzą, że dobrej herbaty w miłym towarzystwie nigdy nie odmówię.

Pomysły na sprawdzony biznes dla mamy? Franczyza dla Mamy 2019

Prowadzenie własnej firmy to Twoje marzenie, ale hamuje Cię brak pomysłu na biznes? A może boisz się ryzyka nowego pomysłu? Nie musisz zaczynać od zera - skorzystaj ze wsparcia doświadczonego partnera biznesowego i zacznij zarabiać! Poznaj fantastyczne, sprawdzone przez inne mamy, pomysły na biznes. Sprawdź szczegóły i już dzisiaj dowiedz się więcej. Dołącz do akcji Franczyza dla Mamy 2019!
 • Franczyzadlamamy.pl - 10/04/2019
uśmiechnięta kobieta

Pomysły na sprawdzony biznes dla mamy? Franczyza dla Mamy

Jak znaleźć wymarzony pomysł na biznes dla mamy? Biznes, który pozwoli Ci robić to, co kochasz i rozwijać się?

Zobacz nasze podpowiedzi i załóż biznes we współpracy ze znaną marką. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia partnerów biznesowych, którzy swoje biznesy prowadzą od wielu lat. Pracuj na własny rachunek i realizuj sprawdzony pomysł na biznes.

Sprawdź jakie pomysły mamy dla Ciebie i już dzisiaj zadzwoń aby poznać szczegóły!

 • Szkoły językowe
 • Zajęcia rozwijające kompetencje miękkie u dzieci i młodzieży
 • Zajęcia kreatywne dla dzieci
 • Lekcje programowania dla dzieci
 • Zajęcia sportowe dla maluszków

Który z nich wybierzesz? Mamy propozycje dla mam, które chcą zająć się biznesem w niepełnym wymiarze godzin, jak i dla tych, które gotowe są pracować więcej.

Sprawdź jakie pomysły na biznes przygotowaliśmy dla Ciebie

Najedź na wybrane logo i kliknij, aby poznać szczegóły wybranego pomysłu na biznes.

Pomysły przedstawione są w kolejności alfabetycznej:

         

Akademia JA – to biznes, który oferuje zajęcia rozwijające kompetencje miękkie u dzieci i młodzieży i odpowiada na rosnące zapotrzebowanie rynku. Własny Ośrodek Akademii JA zakładasz bez opłat wstępnych ani miesięcznych!

Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak – lubisz pracę z dziećmi i organizację aktywności dla nich? Zakładając swój oddział Akademii Bystrzak będziesz organizowała podróżnicze kursy rozwoju intelektu dla dzieci, twórcze urodziny oraz wakacje i ferie w mieście.

      Edukido

Early Stage – chcesz dołączyć do pasjonatów nauczania języka angielskiego? Early Stage to szkoła języka angielskiego założona przez Mamę, dzisiaj zarządzana przez Córkę, w której panuje rodzinna atmosfera i która pomoże Ci zbudować dobry biznes, bez zbędnego ryzyka.

Edukido – to pomysł na biznes, dzięki któremu będziesz kształtować badawczą postawę i ciekawość świata u najmłodszych poprzez twórczą zabawę klockami LEGO®! Wspieraj dzieci w rozwoju i zarabiaj konkretne pieniądze.

          

Akademia Komputerowa Komputrilo – to firma założona przez mamę trójki dzieci. Oferuje kursy programowania dla dzieci, które są najlepszym sposobem na zarażanie ich pasją do świata nowych technologii. Stwórz własną Akademię i pomagaj innym rodzicom wspierać rozwój dzieci.

Szkoły językowe Leonardo School i Leader School – to nauka języków obcych i szkolenia z efektywnych metod nauczania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeśli czujesz się dobrym menadżerem, to powinnaś dobrze rozważyć tę propozycję!

            

RoboCAMP – to ciekawy pomysł na zajęcia z robotami LEGO dla dzieci i elastyczna forma współpracy z franczyzodawcą. Duży wybór zajęć, niski wkład własny, stała opłata franczyzowa, a do tego dużo wsparcia i merytorycznej wiedzy.

SOCATOTS Piłkarskie Maluszki – jeśli chcesz założyć własny biznes, pracować z dziećmi i dbać o ich zdrowy rozwój, to pomyśl o otwarciu własnej szkółki piłkarskiej SOCATOTS. Nie musisz mieć kwalifikacji trenera, Mamy to przecież najlepsze trenerki na świecie!

Chcesz wiedzieć więcej? Oglądaj nasze Live’y na Facebooku

Już wkrótce zaprosimy Was na transmisje video z przedsiębiorczymi mamami, które rozwijają swoje biznesy. Wszystko będzie się działo na naszym profilu na FB >>> zapraszamy!

Co to jest franczyza?

Ty kupujesz pomysł na biznes, a w zamian dostajesz znaną markę i wsparcie franczyzodawcy. To biznes dla tych, którzy cenią sobie niezależność z prowadzenia własnej firmy, ale chcą mieć wsparcie od dużego partnera. Prowadzisz biznes w oparciu o sprawdzony model biznesowy. Oznacza to, że franczyzodawca przekazuje przedsiębiorcy kompletną wiedzę w zakresie prowadzenia biznesu, w ramach określonego systemu franczyzowego. Franczyzodawca i franczyzobiorca pozostają niezależnymi przedsiębiorcami, a ich wzajemne prawa i obowiązki reguluje umowa franczyzowa.

Franczyza to świetny pomysł na biznes dla mamy!

W wielu krajach Europy Zachodniej, franczyza jest bardzo popularnym sposobem na własny biznes, chętnie wybieranym przez mamy. To właśnie matki, zdeterminowane do działania i zarabiania, nie chcą w nieskończoność szukać swojego własnego pomysłu na biznes. Chcą działać ze sprawdzonym partnerem, pracować elastycznie i zarabiać.

Sprawdź, jakie warunki oferują nasi franczyzodawcy, którzy szukają przedsiębiorczych mam do współpracy!

Zanim zdecydujesz się na inwestycję – pamiętaj – nawet najlepsza franczyza nie zagwarantuje sukcesu, jeśli się w nią nie zaangażujesz!

Akcja Franczyza dla Mamy 2019 – sprawdzone pomysły na biznes doczekała się już 6 edycji i potrwa do 31.03.2020.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Franczyzadlamamy.pl
Franczyza dla Mamy to projekt portalu Mamo Pracuj prezentujący sprawdzone pomysły na biznes dla mam. Nie masz pomysłu na własny biznes? Skorzystaj z franczyzy! Portal Mamo Pracuj nie bierze odpowiedzialności za wyniki biznesowe prowadzenia działalności przez franczyzobiorców.
Podyskutuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail