Czego szukasz

Mary Kay Cosmetics – biznes, który rośnie razem z dzieckiem

Zwykła praca może od Ciebie wymagać zmiany samej siebie w celu dopasowania się do jej modelu i potrzeb. Z Mary Kay masz swobodę dopasowania biznesu do swoich potrzeb, stylu życia i swoich naturalnych talentów. Potrzebujesz elastyczności, bo rodzina jest najwyższym priorytetem w twoim harmonogramie? Gotowe! Sama podejmujesz decyzje o swoich godzinach pracy. Rozpoczęcie współpracy z Mary Kay nie musi zakłócić Twojego życia. ‎Tak łatwo możesz zacząć zarabiać! Pamiętaj, wiele kobiet czeka na Twój serwis i chce, abyś podarowała im piękno i blask.

„Jesteś w biznesie dla siebie, ale nie sama.”

Mary Kay, założycielka marki

Jakie produkty oferuje firma?

Mary Kay Cosmetics jest ekskluzywną firmą kosmetyczną z ponad 50 letnim stażem, oferującą zaawansowane produkty pielęgnacyjne oraz szeroki wachlarz kosmetyków kolorowych. W obu przypadkach proponujemy produkty najwyższej jakości, pracując na sprawdzonych systemach  przynoszących  wymierne oraz spektakularne efekty pielęgnacyjne i wizażowe.

Kto kupuje produkty Mary Kay?

Od ponad 50 lat Firma Mary Kay wzbogaca życie milionów kobiet na całym świecie, pomagając wydobyć ich naturalne piękno, wdzięk oraz sprawiając iż kobieta czuje się pewniejsza, dowartościowana i umiejąca zaakceptować samą siebie. Zatem głównymi odbiorcami naszych produktów są panie, niezależnie od wieku i statusu społecznego. Oferta Mary Kay skierowana jest dla osób wymagających, które lubią używać dobrych, sprawdzonych marek i czuć się dobrze we własnej skórze oraz dla pań, które pragną być otoczone opieką profesjonalnego doradcy. Oczywiście Panowie również znajdą „co nie co” dla siebie ciesząc się jakością i wydajnością produktów.

Jaka jest ścieżka rozwoju?

Proponujemy możliwości rozwoju na ścieżce biznesowej na każdym szczeblu kariery począwszy od  statusu Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej, po stanowisko Niezależnej Dyrektor Sprzedaży.

Możesz zdecydować, czy chcesz być doradcą kosmetycznym służąc wysokiej jakości serwisem, czy pragniesz osiągnąć status lidera budując swój zespół.  Zarabiasz więc trzema sposobami:

  • poprzez sprzedaż produktów bezpośrednio klientom
  • przez budowanie zespołu
  • przez osiągnięcie pozycji lidera

Każdy szczebel kariery gwarantuje nie tylko satysfakcjonujące profity finansowe, ale również szerokie możliwości rozwoju osobistego.

Jak firma wspiera nowe osoby?

Nowa konsultantka objęta jest zarówno opieką ze strony Firmy Mary Kay Cosmetics jak i bezpośrednią opieką osoby zapraszającej do współpracy. W obu przypadkach są to szkolenia i webinary, filmy wspomagające biznes zamieszczone na stronie Mary Kay, czy spotkania kosmetyczne przeprowadzane na żywo. Każda osoba podpisująca umową ma możliwość założenia swojej osobistej strony internetowej, która jest zaprojektowana przez firmę, co jest dużym ułatwieniem. Adres internetowy; www.marykay.pl/imię.nazwisko, konsultantki mogą umieszczać na wizytówkach i reklamować na portalach internetowych i serwisach społecznościowych. W ten sposób klientki zyskują spersonalizowane doświadczenie online, ale co ważniejsze, możliwość składania  zamówień online bezpośrednio u konsultantki. Co więcej, klientki, które składają zamówienia poprzez osobistą stronę internetową konsultantki dostają przypomnienie o ponownej możliwości zamówienia produktu, a po wypełnieniu profilu osobistego otrzymują rekomendacje produktów dla siebie- z możliwością natychmiastowego zamówienia u konsultantki.

W jakiej formie można współpracować?

Konsultantka nie jest zobowiązana do zakładania działalności gospodarczej na początku swojej przygody z Mary Kay. Dopiero po osiągnięciu statusu Niezależnej Dyrektor Sprzedaży jest zobligowana do rejestracji.  Na tym etapie swojego rozwoju otrzymuje już pensję w formie prowizji wypłacanej na konto przez firmę Mary Kay Cosmetics.

Na jakie zarobki można liczyć?

Pracujemy systemem prowadzenia spotkań i prezentacji kosmetycznych. Zwykle są to spotkania w domu u klienta, ale również spotkania spontaniczne np w piaskownicy, na placu zabaw, gdzie konsultantka-mama opowiadając o skutecznej pielęgnacji i satysfakcjonujących kosmetykach kolorowych, rozkochuje kobiety w produktach Mary Kay, zachęcając do skorzystania z jej oferty.

Średnia sprzedaż produktów podczas spotkania kosmetycznego utrzymuje się na wysokości 300zł, co daje nam zarobek 120 zł. Czas poświęcony na spotkanie to około 1-1,5 godziny.

Ilość spotkań kosmetycznych ustala sobie sama zainteresowana, w zależności od swoich możliwości czasowych. Jest rzeczą oczywistą iż zarobki są wprost proporcjonalne do wykonywanych aktywności.

Jednakże ogromnym komfortem jest elastyczność prowadzonego biznesu- pracujesz, kiedy możesz sobie na to pozwolić. Mary Kay stworzyła biznes dla kobiet, aby mogły realizować się zarówno w roli mamy, żony jak i zadbać o swój osobisty rozwój i niezależność finansową.

Ile trzeba zainwestować pieniędzy na start?

Aby wystartować w biznesie Mary Kay trzeba podpisać umowę Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej Mary Kay i wykupić jeden z zestawów startowych.

Zestaw podstawowy umożliwiający rozpoczęcie pracy kosztuje 478 zł.  Zawiera oryginalne produkty o wartości ponad 1100zł oraz produkty pomocnicze konieczne do przeprowadzenia prezentacji np. lusterka, jednorazowe aplikatory czy tacki. Firma kładzie bardzo duży nacisk na higienę pracy. W zestawie znajduje się również szereg publikacji ułatwiających prowadzenie biznesu, w tym atrakcyjnie wydany segregator- kompedium  wiedzy o produktach Mary Kay.

Warto nadmienić, iż czerwiec i lipiec są szczególnie korzystnymi miesiącami na rozpoczęcie pracy z marką Mary Kay, gdyż Firma przygotowała fantastyczny projekt dla Nowej Konsultantki w postaci dodatkowych promocji na zakup produktów.

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o współpracy z Państwem?

Najbliższe webinary produktowe odbędą się:

  • Sekrety Time Wise Repair  – 25 czerwca, 28 lipca, 25 sierpnia – godz. 18:00
  • Sekrety Time Wise – 7 lipca, 4 sierpnia – godz. 18:00
  • Sekrety Botanicals – 21 lipca, 18 sierpnia – godz. 18:00

Podsumowując, dlaczego warto pracować z Mary Kay?

Mary Kay daje wyjątkową okazję tworzenia własnego biznesu, w którym możesz wykorzystać swoje talenty, mocne strony, wszystko czego chcesz i potrzebujesz. Twoje korzyści to elastyczny czas pracy, jasno zdefiniowany model biznesowy, otwarte możliwości osiągniecia rozwoju osobistego i finansowego sukcesu. Zastanawiając się nad współpracą chcę, żebyś wiedziała iż Mary Kay była mistrzynią motywacji. Zwykła mawiać: „Jesteś w biznesie dla siebie, ale nie sama.” Masz dostęp do wsparcia, motywacji, inspiracji i uznania. Ponad 3 miliony kobiet w 37 krajach na całym świecie podjęło już taką decyzję. Wyobraź sobie, że co 3 minuty odbywają się gdzieś w świecie kosmetyczne prezentacje, wzbogacające życie kobiet. Wykorzystaj swój potencjał, nie wahaj się zostać Niezależną Konsultantką Kosmetyczną Mary Kay. Teraz jest Twój czas – naprawdę masz szansę na  osiągnięcie sukcesu. Wraz z podpisaniem umowy zaczyna się coś pięknego.

Dołącz do nas!

 

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie