Czego szukasz

Mary Kay Cosmetics – biznes, który rośnie razem z dzieckiem

Zwykła praca może od Ciebie wymagać zmiany samej siebie w celu dopasowania się do jej modelu i potrzeb. Z Mary Kay masz swobodę dopasowania biznesu do swoich potrzeb, stylu życia i swoich naturalnych talentów. Potrzebujesz elastyczności, bo rodzina jest najwyższym priorytetem w twoim harmonogramie? Gotowe! Sama podejmujesz decyzje o swoich godzinach pracy. Rozpoczęcie współpracy z Mary Kay nie musi zakłócić Twojego życia. ‎Tak łatwo możesz zacząć zarabiać! Pamiętaj, wiele kobiet czeka na Twój serwis i chce, abyś podarowała im piękno i blask.

  • MLM dla Mamy - 18/06/2015

„Jesteś w biznesie dla siebie, ale nie sama.”

Mary Kay, założycielka marki

Jakie produkty oferuje firma?

Mary Kay Cosmetics jest ekskluzywną firmą kosmetyczną z ponad 50 letnim stażem, oferującą zaawansowane produkty pielęgnacyjne oraz szeroki wachlarz kosmetyków kolorowych. W obu przypadkach proponujemy produkty najwyższej jakości, pracując na sprawdzonych systemach  przynoszących  wymierne oraz spektakularne efekty pielęgnacyjne i wizażowe.

Kto kupuje produkty Mary Kay?

Od ponad 50 lat Firma Mary Kay wzbogaca życie milionów kobiet na całym świecie, pomagając wydobyć ich naturalne piękno, wdzięk oraz sprawiając iż kobieta czuje się pewniejsza, dowartościowana i umiejąca zaakceptować samą siebie. Zatem głównymi odbiorcami naszych produktów są panie, niezależnie od wieku i statusu społecznego. Oferta Mary Kay skierowana jest dla osób wymagających, które lubią używać dobrych, sprawdzonych marek i czuć się dobrze we własnej skórze oraz dla pań, które pragną być otoczone opieką profesjonalnego doradcy. Oczywiście Panowie również znajdą „co nie co” dla siebie ciesząc się jakością i wydajnością produktów.

Jaka jest ścieżka rozwoju?

Proponujemy możliwości rozwoju na ścieżce biznesowej na każdym szczeblu kariery począwszy od  statusu Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej, po stanowisko Niezależnej Dyrektor Sprzedaży.

Możesz zdecydować, czy chcesz być doradcą kosmetycznym służąc wysokiej jakości serwisem, czy pragniesz osiągnąć status lidera budując swój zespół.  Zarabiasz więc trzema sposobami:

  • poprzez sprzedaż produktów bezpośrednio klientom
  • przez budowanie zespołu
  • przez osiągnięcie pozycji lidera

Każdy szczebel kariery gwarantuje nie tylko satysfakcjonujące profity finansowe, ale również szerokie możliwości rozwoju osobistego.

Jak firma wspiera nowe osoby?

Nowa konsultantka objęta jest zarówno opieką ze strony Firmy Mary Kay Cosmetics jak i bezpośrednią opieką osoby zapraszającej do współpracy. W obu przypadkach są to szkolenia i webinary, filmy wspomagające biznes zamieszczone na stronie Mary Kay, czy spotkania kosmetyczne przeprowadzane na żywo. Każda osoba podpisująca umową ma możliwość założenia swojej osobistej strony internetowej, która jest zaprojektowana przez firmę, co jest dużym ułatwieniem. Adres internetowy; www.marykay.pl/imię.nazwisko, konsultantki mogą umieszczać na wizytówkach i reklamować na portalach internetowych i serwisach społecznościowych. W ten sposób klientki zyskują spersonalizowane doświadczenie online, ale co ważniejsze, możliwość składania  zamówień online bezpośrednio u konsultantki. Co więcej, klientki, które składają zamówienia poprzez osobistą stronę internetową konsultantki dostają przypomnienie o ponownej możliwości zamówienia produktu, a po wypełnieniu profilu osobistego otrzymują rekomendacje produktów dla siebie- z możliwością natychmiastowego zamówienia u konsultantki.

W jakiej formie można współpracować?

Konsultantka nie jest zobowiązana do zakładania działalności gospodarczej na początku swojej przygody z Mary Kay. Dopiero po osiągnięciu statusu Niezależnej Dyrektor Sprzedaży jest zobligowana do rejestracji.  Na tym etapie swojego rozwoju otrzymuje już pensję w formie prowizji wypłacanej na konto przez firmę Mary Kay Cosmetics.

Na jakie zarobki można liczyć?

Pracujemy systemem prowadzenia spotkań i prezentacji kosmetycznych. Zwykle są to spotkania w domu u klienta, ale również spotkania spontaniczne np w piaskownicy, na placu zabaw, gdzie konsultantka-mama opowiadając o skutecznej pielęgnacji i satysfakcjonujących kosmetykach kolorowych, rozkochuje kobiety w produktach Mary Kay, zachęcając do skorzystania z jej oferty.

Średnia sprzedaż produktów podczas spotkania kosmetycznego utrzymuje się na wysokości 300zł, co daje nam zarobek 120 zł. Czas poświęcony na spotkanie to około 1-1,5 godziny.

Ilość spotkań kosmetycznych ustala sobie sama zainteresowana, w zależności od swoich możliwości czasowych. Jest rzeczą oczywistą iż zarobki są wprost proporcjonalne do wykonywanych aktywności.

Jednakże ogromnym komfortem jest elastyczność prowadzonego biznesu- pracujesz, kiedy możesz sobie na to pozwolić. Mary Kay stworzyła biznes dla kobiet, aby mogły realizować się zarówno w roli mamy, żony jak i zadbać o swój osobisty rozwój i niezależność finansową.

Ile trzeba zainwestować pieniędzy na start?

Aby wystartować w biznesie Mary Kay trzeba podpisać umowę Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej Mary Kay i wykupić jeden z zestawów startowych.

Zestaw podstawowy umożliwiający rozpoczęcie pracy kosztuje 478 zł.  Zawiera oryginalne produkty o wartości ponad 1100zł oraz produkty pomocnicze konieczne do przeprowadzenia prezentacji np. lusterka, jednorazowe aplikatory czy tacki. Firma kładzie bardzo duży nacisk na higienę pracy. W zestawie znajduje się również szereg publikacji ułatwiających prowadzenie biznesu, w tym atrakcyjnie wydany segregator- kompedium  wiedzy o produktach Mary Kay.

Warto nadmienić, iż czerwiec i lipiec są szczególnie korzystnymi miesiącami na rozpoczęcie pracy z marką Mary Kay, gdyż Firma przygotowała fantastyczny projekt dla Nowej Konsultantki w postaci dodatkowych promocji na zakup produktów.

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o współpracy z Państwem?

Najbliższe webinary produktowe odbędą się:

  • Sekrety Time Wise Repair  – 25 czerwca, 28 lipca, 25 sierpnia – godz. 18:00
  • Sekrety Time Wise – 7 lipca, 4 sierpnia – godz. 18:00
  • Sekrety Botanicals – 21 lipca, 18 sierpnia – godz. 18:00

Podsumowując, dlaczego warto pracować z Mary Kay?

Mary Kay daje wyjątkową okazję tworzenia własnego biznesu, w którym możesz wykorzystać swoje talenty, mocne strony, wszystko czego chcesz i potrzebujesz. Twoje korzyści to elastyczny czas pracy, jasno zdefiniowany model biznesowy, otwarte możliwości osiągniecia rozwoju osobistego i finansowego sukcesu. Zastanawiając się nad współpracą chcę, żebyś wiedziała iż Mary Kay była mistrzynią motywacji. Zwykła mawiać: „Jesteś w biznesie dla siebie, ale nie sama.” Masz dostęp do wsparcia, motywacji, inspiracji i uznania. Ponad 3 miliony kobiet w 37 krajach na całym świecie podjęło już taką decyzję. Wyobraź sobie, że co 3 minuty odbywają się gdzieś w świecie kosmetyczne prezentacje, wzbogacające życie kobiet. Wykorzystaj swój potencjał, nie wahaj się zostać Niezależną Konsultantką Kosmetyczną Mary Kay. Teraz jest Twój czas – naprawdę masz szansę na  osiągnięcie sukcesu. Wraz z podpisaniem umowy zaczyna się coś pięknego.

Dołącz do nas!

 

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
MLM dla Mamy
Podyskutuj

Odkąd jestem mamą, praca zdalna to mój sposób na życie – Mamy kupują u Mam

"Praca zdalna jest dla mnie sposobem na życie, odkąd zostałam mamą. Wtedy też postanowiłam zostać prawnikiem pracującym zdalnie, co jeszcze kilka lat temu (a było to w 2016 roku) było sporą nowością. Wiele osób pytało mnie o to, jak można świadczyć pomoc prawną zdalnie? A ja odpowiadając na wiele zapytań ze strony moich klientów, o to czy sprawę możemy załatwić telefonicznie, poprzez skype, czy e-mail odpowiadałam: „Możemy!” - opowiada Kinga Lalowicz, żona, mama dwójki dzieci, prawnik, a także kolejny gość naszej akcji #MamyKupująUMam.
  • Listy do Redakcji - 31/05/2020
Kinga Lalowicz

Kinga Lalowicz zgłosiła się do naszej akcji Mamy kupują u Mam. Przeczytaj czym się zajmuje, jaką prowadzi działalność i jak sobie teraz radzi!

Do marca tego roku prowadziłam także stacjonarną kancelarię prawną w Krakowie oraz szkolenia dla branży nieruchomości z zakresu inwestowania w nieruchomości, konstruowania umów najmu, podnajmu itp. Ten czas jednak się skończył z dnia na dzień. Powstało wiele pytań o to co dalej….

Zanurzyłam się w sieci na 100%

Najpierw uruchomiłam porady prawne on-line, następnie sklep z produktami elektronicznymi, takimi jak wzory umów. Ostatnio w moim sklepie w sprzedaży jest także mój e-mail kurs on-line, o tym jak zacząć inwestować w nieruchomości. W trakcie nagrywania natomiast jest duży program on-line o house flippingu i całym procesie inwestycyjnym, na który możesz się zapisać już dzisiaj: https://www.lalowicz.pl/kurs-dla-inwestorow-w-nieruchomosci/

Przeczytaj także: Nie będzie już lepszej okazji, żeby zacząć działać dla siebie – Mamy kupują u Mam

Kinga Lalowicz

Co zatem zrobiłam, żeby uratować mój biznes, gdy wybuchł Covid19?

Zanurzyłam się w sieci na 100%! Do tej pory był to jeden z filarów mojej działalności, ale nie jedyny. Po wybuchu epidemii od razu podjęłam decyzję kontynuacji tych działań, ale na 100%. Zawsze o tym marzyłam, ale potrzeby klientów były inne: chcieli spotykać się oko w oko, woleli szkolenia stacjonarne niż on-line itp. W obecnych czasach, życie zmusiło nas do zaprzestania tych działań, stąd moja decyzja o wykorzystaniu internetu do świadczenia wszystkich moich usług.

Muszę przyznać, że w całym otaczającym nas zamieszaniu zw. z koronowirusem nie jest łatwo się odnaleźć… Wirus Covid-19, który jest przyczyną pandemii, spowodował również zmasowane ataki hakerskie, przeciążenie sieci itp. Została zaatakowana moja strona internetowa, dlatego chwilowo na nią nie mogłam zapraszać, a sprzedaż kursu dotyczącego inwestowania w nieruchomości została wstrzymana do odwołania.

Dodam, że wszyscy informatycy pracują obecnie 24h na dobę, dlatego musiałam czekać w kolejce na pomoc specjalistów od IT i dopiero po dwóch tygodniach moja strona, sklep z produktami elektronicznymi i platforma kursowa znowu ruszyła. To był dla mnie ogromny stres, który mnie odciął od moich klientów …

Jeśli chcesz być na bieżąco z innymi historiami kobiet, zapisz się na nasz newsletter!

Cała rodzina na pokładzie

Dodatkowo, jako mama dwójki dzieci (w wieku 4,5 i 6,5 lat) łączę moją pracę zawodową z wychowywaniem i nauczaniem dzieci w domu, którym przedszkole zamknięto z dnia na dzień. Wcześniej pracowałam tylko wtedy, gdy dzieci były w przedszkolu, teraz opieką dzielę się z mężem. Oboje pracujemy zdalnie, więc udaje nam się to zorganizować w miarę z sukcesem. Mamy wrażenie, że ogólnie taki system nam służy, choć dopiero się go uczymy, będąc wszyscy razem, całą rodziną na pokładzie. 🙂

Wiem jednak, że czas epidemii, to bardzo ciężki okres dla wszystkich, w tym dla moich klientów: wynajmujących i inwestujących w nieruchomości. Spotkałam się np. z wieloma przypadkami wypowiedzianych umów najmu z dnia na dzień, wstrzymanych transakcji notarialnych itp.

Staram się w tych trudnych czasach wyjaśniać zapisy umów, wspierać transakcje w branży nieruchomości oraz pomagam prowadzić biznes tym, którzy profesjonalnie zajmują się obrotem nieruchomościami.

Serdecznie zapraszam w moje internetowe progi: https://www.lalowicz.pl/, a także https://www.facebook.com/kingalalowicz/, oraz https://www.linkedin.com/in/kingalalowicz/ i do sklepu z moimi produktami, który znajdziesz tu: https://www.lalowicz.pl/sklep/

Przeczytaj także: Jestem właścicielką szkoły angielskiego – Mamy kupują u Mam

Zdjęcia: własność Kinga Lalowicz

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Listy do Redakcji

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Jestem właścicielką szkoły angielskiego – Mamy kupują u Mam

"Wielu rodziców nie wie, jak kreatywnie wykorzystywać angielskie książki w domu, więc tworzę gotowe narzędzia i uczę rodziców, jak uczyć swoje pociechy angielskiego w domu, z pasją i zaangażowaniem, budować relacje ze swoimi dziećmi poprzez czytanie obcojęzycznej literatury" - takim zdaniem opisuje dzisiaj siebie Aneta Dargiel-Ledwożyw, przedsiębiorcza mama, która prowadzi szkołę angielskiego i zgłosiła się do naszej akcji #MamyKupująUMam. Przeczytaj jak Aneta radzi sobie w czasie pandemii!
  • Listy do Redakcji - 28/05/2020
Aneta Dargiel-Ledwożyw

Aneta Dargiel – Ledwożyw zgłosiła się do naszej akcji Mamy kupują u Mam. Przeczytaj czym się zajmuje, jaką prowadzi działalność i jak sobie teraz radzi!

Kiedy ktoś prosi, opowiedz mi swoją historię w kilku zdaniach, to nie ukrywam, że to nie lada wyzwanie. W życiu robię wiele rzeczy, których istnienie zawdzięczam głównie własnej wyobraźni i uporowi odziedziczonemu po przedsiębiorczej babci Sabinie.

Na dzień dzisiejszy najmocniej określa mnie takie oto zdanie „Wielu rodziców nie wie, jak kreatywnie wykorzystywać angielskie książki w domu, więc tworzę gotowe narzędzia i uczę rodziców, jak uczyć swoje pociechy angielskiego w domu, z pasją i zaangażowaniem, budować relacje ze swoimi dziećmi poprzez czytanie obcojęzycznej literatury” .

Przeczytaj także: Nie będzie już lepszej okazji, żeby zacząć działać dla siebie – Mamy kupują u Mam

Transformacja do świata online

Jestem też właścicielką szkoły angielskiego, która w czasach koronawirusa przeszła niemałą, przyspieszoną transformację do świata online. Na razie z sukcesem – jak będzie dalej, przyszłość pokaże.

Jak zareagowałam na zmieniającą się sytuację? Zadziwiająco ze spokojem. Bardziej niż o firmę, głowę zaprzątała mi troska o zdrowie moich najbliższych, gdyż wiem, że zawodowo zawsze sobie jakoś poradzę. Nie ma takiej sytuacji, z której nie ma wyjścia.

Książeczki i nauka angielskiego, pomimo nie są to potrzeby pierwszego rzędu, nie przestały być ważne dla moich klientów, być może dlatego,że chociaż na chwilę pomagają im zapomnieć o trudnościach dnia codziennego.

Jeśli chcesz być na bieżąco z innymi historiami kobiet, zapisz się na nasz newsletter!

Zarażam miłością do książek

Jestem też Mamą dwójki córek, które staram się zarażać miłością do czytania książek, bo głęboko wierzę, że ma to sens i w przyszłości zaprocentuje. Dzisiaj cieszę się chwilami, kiedy zamiast gier online – wybierają książki, których czytania domagają się wieczorową porą.

Takimi małymi sukcesami staram się dzielić z rodzicami, którzy czasami szukają drogowskazu. Stąd też pomyślałam o Państwa czytelnikach, którzy zapewne kochają książki, bo jakże by inaczej. 😉

Przeczytaj także: Tworzymy rękodzieło użytkowe w stempelkach – Mamy kupują u Mam

Z chęcią zaproponuję rodzicom 15% rabat na wszystkie książki dostępne u mnie.

Zdjęcia: archiwum prywatne Anety

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Listy do Redakcji

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie

Może Cię zainteresować także:

Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail