Czego szukasz

Mamy nominacje do XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku

Z wielką przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że Agnieszka Czmyr-Kaczanowska i Joanna Gotfryd otrzymały nominację do XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką. W konkursie nagradzane są sukcesy kobiet w biznesie i nagłaśniane na skalę ogólnopolską. Bardzo dziękujemy za tę nominację!

Agnieszka Kaczanowska i Joanna Gotfryd

Mamy nominacje do XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku

Już od 12 lat Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku
nagradza sukcesy kobiet w biznesie. Nominacja Agnieszki Czmyr-Kaczanowskiej i Joanny Gotfryd jest dla nas wielką satysfakcją, gdyż to oznacza, że nasze działania i sukcesy z nimi związane zostały docenione.

Cenimy sobie również to wyróżnienie z tego powodu, iż może to być dla nas szansa na nowe kontakty, pozyskanie nowych partnerów biznesowych i dalszy rozwój, a tym samym jeszcze lepszą pomoc dla kobiet wracających do pracy po przerwie.

Działalność społeczna

Agnieszka i Asia zostały nominowane w kategorii: działalność społeczna, w której nagradzane są kobiety – założycielki, współzałożycielki oraz prezeski NGO’s, czyli fundacji oraz stowarzyszeń działających społecznie.

W tej kategorii zgłoszenie oceniane jest pod względem:

  • jaka jest skala i waga problemu, który kandydatka stara się rozwiązać poprzez swoje działania,
  • jaki jest zasięg podjętych działań,
  • jakie są rezultaty podjętych działań i ich wpływ na wybraną społeczność, np. wpływ na warunki życia, stosunki międzyludzkie, rozwój lokalnej społeczności, rozwój wiedzy, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu,
  • pozytywne referencje od partnerów, instytucji i organizacji współpracujących.

Zdjęcie: Magda Trebert

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie