Czego szukasz

Mamy kupują u Mam – zareklamuj się za darmo

Święty Mikołaj prezenty kupuje u Mam. Tworzysz wyjątkowe rękodzieło, masz sklep internetowy z duszą, albo pieczesz najlepsze ciasteczka na świecie, które doskonale nadają się na prezent? Zgłoś się do naszej akcji i zareklamuj się za darmo na portalu Mamo Pracuj!

prezenty

Aktualizacja 16 listopada: Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Dziękuję za wszystkie maile. Wkrótce pierwsza odsłona akcji. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, zgłoszeń było tak dużo, że nie jestem w stanie na wszystkie odpisać. Najciekawsze pomysły na prezenty poznacie za kilka dni.

Jingle bells…

Nie da się ukryć, że handel wkroczył w etap przedświąteczny. Jeszcze nie byłam w galeriach handlowych w listopadzie, ale wiem, że już choinki i kolędy „straszą” na całego.
Jedni kupowanie prezentów zostawiają na drugą połowę grudnia, inni już dawno kupili, żeby mieć to za sobą.

christmas idea
Ostatnio po Facebooku krążył ten obrazek, który tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że nasza akcja świąteczna Mamy kupują u Mam ma sens. I dlatego chcemy ją zorganizować po raz trzeci. Ale tym razem trochę inaczej.

Mamy kupują u Mam

Jesteś mamą tworzącą, robisz zabawki, biżuterię, piękne kalendarze, meble, szyjesz, szydełkujesz, pieczesz lub oferujesz coś, co może być prezentem dla bliskiej osoby?

Zgłoś się do nas. Przygotuj ciekawy ale nie za długi (do 800 znaków) opis Twojego sklepu / Twoich produktów. Zachęć Mamy, do zrobienia zakupów właśnie u Ciebie.

Przyślij 3 piękne zdjęcia, tego, co oferujesz. Podaj namiary na sklep albo fanpage na FB.

Możesz też zaoferować rabat dla klientów na hasło mamopracuj.

Wspieramy małe mamowe biznesy

Niech pieniądze wydane na prezenty zasilą kieszenie polskich mam, a nie sfinansują kolejną letnią rezydencję prezesa międzynarodowej korporacji. Taka akcja ma sens, wystarczy tylko chcieć…
W mojej rodzinie w tym roku spróbujemy trzymać się tej zasady. Prezenty od małych polskich wytwórców, a nie od korporacji.

Jak się zgłosić do akcji?

Wyślij zgłoszenie do nas, spośród wszystkich nadesłanych wybierzemy kilka mam, które dostaną specjalne miejsce reklamowe na Mamo Pracuj za darmo!!!

Napisz do mnie: [email protected], w tytule podając nazwę Twojego biznesu i hasło Mamy kupują u Mam

Nie czekaj, nie liczy się kolejność zgłoszeń, ale liczy się czas. Bo Mikołajki już za miesiąc!

Uwaga

15 listopada zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń.

Zdjęcie tytułowe: Pixabay

Grafika:  Internet /Facebook

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie