Czego szukasz

Mamy e-sklep! Wyniki konkursu!

Przedłużające się obrady Jury są dowodem na to, że wybór był szalenie trudny. Ale już znamy pełne i ostateczne wyniki konkursu. Zatem ogłaszamy wyniki w kategorii „e-sklepy prowadzone przez mamy”. Poznajcie pełną listę laureatek! 

Przypominamy, że łączna wartość puli nagród w konkursie to 40 tys. zł!

Głównym sponsorem nagród w konkursie jest Platforma iStore.pl (Grupa Allegro). Do akcji dołączyli także liczni partnerzy i sponsorzy nagród: firma Power Media (ifirma.pl), Get Response, Traffic Trends, Fanpoint

Pełna informacja o nagrodach dostępna jest tutaj >>>

O przyznaniu nagród zdecydowało Jury Konkursowe, którego skład możecie poznać tutaj >>>

Aby już nie przedłużać… Poznajcie zwyciężczynie w kategorii konkursowej „e-sklepy prowadzone przez mamy”

III miejsce: Paulina Maciejewska – www.gumigem.pl

Nowatorski produkt. Pani Paulina znalazła niszę i ją zagospodarowała! Brawo!

II miejsce: Beata Dużyk-Borowiec – www.wszystkozimieniem.pl

Wysoka ocena za przywiązanie bardzo dużej roli do wyglądu sklepu. Sklep ma konkretny pomysł, jego nazwa wskazuje już czym się będzie zajmować, a do tego właścicielka orientuje się w branży na tyle by wyciągnąć bardzo trafione pomysły marketingowe. Jakość i widoczne serce w projekcie, tak trzymać! – Piotr Urbaniak

I miejsce:

Aktualizacja 2019 – na prośbę laureatki jej dane osobowe zostały usunięte

Przemyślany, konsekwentny pomysł biznesowy, znajomość realiów świata e-commerce, pozytywna energia płynąca ze e-sklepu. Logiczna konstrukcja strony sklepu rzeczywiście „ułatwia życie”, a przynajmniej zakupy :-). W asortymencie znajdują się ciekawie wyselekcjonowane, nietuzinkowe produkty, które budują więź rodziców z dzieckiem. Dodatkowo: sklep z duszą i sercem – wspiera akcje charytatywne – Joanna Kozińska.

Przypominamy także, kto wygrał w kategorii konkursowej „pomysłów na e-sklep”! 

III miejsce: Ewa Orzechowska – zobacz jak prezentowała swój pomysł Ewa

Realna wycena biznesowa pomysłu, starannie wybrana grupa docelowa. Przemyślany asortyment, duża widza na temat sprzedawanych (w przyszłości) produktów. Pasja, ekologia, dopracowany koncept biznesowy – ma szanse powodzenia – Joanna Kozińska. 

4 mocne punkty pomysłu: monotematyczność – jeden konkretny produkt , produkt sprawdzony już gdzie indziej, zaspokajanie konkretnych potrzeb rodziców, produkt ekologiczny. Myślę, że sklep ma duże szanse na sukces, bo dostrzegam myślenie biznesowe założycielki. W dodatku jest pomysł na rozwijanie pokrewnych produktów . To jest dobry kierunek rozwoju. Warto trzymać się tej ścieżki! – Magdalena Nowacka

II miejsce: Katarzyna Dudek – zobacz jak prezentowała swój pomysł Kasia

Pomysł Pani Kasi również dociera do stosunkowo dużej grupy docelowej, nie wymaga inwestowania w towar i może służyć jako platforma na której klienci będą mogli mieć dostęp do (ilościowo) dużej grupy dostawców, a który to dostęp jest dosyć ograniczony. Taka usługa przyniesie wiele korzyści klientom – a w konsekwencji Pani Kasi – Jacek Mleczko.

I miejsce: Katarzyna Owczarska – zobacz jak prezentowała swój pomysł Kasia

Super pomysł z super produktem! Większość obecnych ojców swoje dzieciństwo kojarzy z kolejkami, więc rynek bardzo duży. Wymaga jedynie pobudzenia świadomości, że taki sklep istnieje. Trzymam kciuki i doceniam wiedzę z zakresu promocji! – Piotr Urbaniak

Koneserzy to nisza, ale która się z roku na rok powiększa, a dodatkowo daje wysokie zyski, brawo! – Barbara Sielicka

Gratulujemy!!!

Ze wszystkimi Laureatkami będziemy kontaktować się od 12 maja w celu przekazania informacji o tym jak odebrać nagrodę! Zatem czekajcie na kontakt od nas!

Kilka słów o konkursie „Mamy e-sklep”

Na zgłoszenia mam czekaliśmy od 10 marca do 14 kwietnia br. Na specjalnej platformie konkursowej, mamy z całej Polski zgłaszały do konkursu swoje pomysły na e-biznes, a te, które już prowadzą e-sklepy, miały szansę je wypromować, walcząc o wspaniałe nagrody… A wszystko to w ramach projektu „Mamy e-sklep”!

To jeszcze nie koniec!

Po zakończeniu konkursu nasza akcja będzie trwała dalej. Do końca czerwca mamy dla Was moc atrakcji i niespodzianek! Będziemy zapraszać Was na bezpłatne webinaria o tym jak zakładać i prowadzić efektywne e-sklepy, publikować wartościowe artykuły, a także śledzić zakładanie i rozwijanie e-sklepów przez nasze Laureatki. Bądźcie z nami aby nic Was nie ominęło!

Sponsor główny akcji „Mamy e-sklep”:

Organizator:

Partnerzy:

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 
Podyskutuj

Kobiety biznesu Rakiety – bezpłatne doradztwo i Twoja historia

Wystartuj z biznesem jak rakieta w kosmos! Wspólnie z portalem Oh!me zapraszamy do akcji #KobietyBiznesuRakiety. Cały miesiąc wspieramy i promujemy kobiety przedsiębiorcze, które chwyciły stery w swoje ręce! Chcesz ocenić swój pomysł na biznes, albo dowiedzieć się skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy? A może już jesteś w locie, prowadzisz firmę od lat, ale od kosmosu dzielą Cię lata świetlne? Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa firmy Cisnet.pl w ramach naszej akcji. Albo napisz do nas! Pochwal się, pożal, podziel swoją historią! Najciekawsze listy opublikujemy u nas i na portalu dla kobiet Oh!me.

Przedsiębiorczą kobietą być…

Nie dziwią nas statystyki, które stawiają Polki za wzór europejskiej przedsiębiorczości, a liczba firm zakładanych przez kobiety napawa dumą. Dlatego startujemy z akcją, której celem jest promowanie i wspieranie tych kobiet, które chwyciły stery w swoje ręce ruszają w daleką podróż w nieznane! Słowem…

#KobietyBiznesuRakiety

Wspieramy Kobiety, Biznesu Rakiety!

Wiesz, że chcesz, ale nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz fachowego wsparcia? A może prowadzisz biznes ale nie wiesz jak rozwinąć prędkość? Zapraszamy na bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorczych kobiet, zarówno tych które już prowadzą swój biznes, jak i tych które dopiero startują! 

Bezpłatne indywidualne doradztwo biznesowe obejmuje wszystkie aspekty związane z otworzeniem firmy, począwszy od pomysłu, poprzez znalezienie źródła jego finansowania do rejestracji działalności gospodarczej. Dlaczego warto skorzystać?

Dzięki naszej akcji dowiesz się:

 • czy Twój pomysł ma szanse powodzenia?
 • jakie są jego słabe i mocne strony?
 • czy możesz starać się o dotację UE i jak napisać wniosek,
 • gdzie i jak uruchomić działalność?
 • jak obliczyć koszty prowadzenia firmy?
 • kiedy zaczniesz zarabiać?
 • kto Ci w tym pomoże?

Możliwe są spotkania osobiste 60 min. (w oddziale firmy w Krakowie, ul. Siemiradzkiego 19/1) albo porady mailowe – do wykorzystania w okresie dwóch miesięcy od zgłoszenia. Dodatkowo do każdej porady dołączony będzie plik z informacjami dotyczącymi porad jak sporządzić biznes plan oraz dostępnych źródeł finansowania działalności gospodarczej.

Kto za tym stoi?

Konsultacje będzie prowadzić Monika Ogórek – Doradca Biznesowy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z nowymi przedsiębiorcami, specjalista w pozyskiwaniu środków unijnych, analityk finansowy, pracownik Cisnet.pl Kancelarii Doradczej Sp. z o.o.

logo_cisnet_male

Głównymi obszarami działalności Cisnet.pl są usługi:

 • Księgowe
 • Wsparcia biznesowego
 • Agencji pracy
 • Szkoleniowe
 • Informatyczne

Cisnet.pl współpracuje z firmami, organizacjami pozarządowymi i osobami fizycznymi.

Jak skorzystać z doradztwa?

Zgłoś się wypełniając formularz, w którym powiesz nam o swoim pomyśle i jak chcesz, abyśmy Ci pomogli. Przedstawiciele Cisnet.pl skontaktują się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych.

Akcja trwa od 10 maja do 8 czerwca 2016 r. Uwaga: Liczba konsultacji ograniczona.

Promujemy Kobiety Biznesu Rakiety! Napisz do nas!

Chcemy poznać Twoją historię biznesową. Zarówno taką, która przypomina udany lot rakietą w kosmos, jak również taką, która z rakietą i kosmosem niewiele ma wspólnego.

Napisz do nas o sukcesach i porażkach. O ważnych biznesowych lekcjach i gorzkich nauczkach. O tym co prowadzenie biznesu zmieniło w Twoim życiu na lepsze, albo na gorsze. A może COŚ stoi na przeszkodzie ku temu abyś wsiadła do rakiety i odpaliła? Co to takiego? Podziel się z nami!

Na Twój list czekamy do 8 czerwca. Najciekawsze historie opublikujemy na portalu Mamo Pracuj i/lub na portalu Ohme.pl. Jeśli chcesz, Twój list opublikujemy anonimowo.

Napisz do nas: [email protected]

logo_ohme_640

Kobiety_biznesu_rakiety_fb

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Podyskutuj

O czym chciałabyś przeczytać na mamopracuj.pl?

Podobno "kto pyta nie błądzi" więc my pytamy Was ;-); o to co dla Was ważne, o czym chcecie czytać na portalu i czego Wam brakuje na www.mamopracuj.pl. Prosimy Was o wypełnienie bardzo krótkiej, a dla nas bardzo ważnej ankiety >>> Dziękujemy!
Stół, kawa i wizytówki mamopracuj.pl

Bo prawda jest taka, że…

Dziewczyny,

prawda jest taka, że bez Was nie istniałby nasz portal. A my chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby, dlatego prosimy Was o odpowiedź na ważne dla nas pytania:

O czym jeszcze chciałabyś przeczytać na www.mamopracuj.pl, jakie tematy są dla Ciebie ważne, jakie akcje, projekty i co Cię interesuje?

Powiedz nam a my przygotujemy takie teksty, jakich szukasz. Nie ma dla nas tematów niemożliwych.

Przygotowałyśmy z Asią bardzo krótką ankietę z powyższymi pytania, wypełnienie jej zajmuje kilka minut, a nam pozwoli jeszcze lepiej dopasowywać treści do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Aby wypełnić ankietę kliknij tutaj >>>

Jeśli masz dużo pomysłów, napisz ile tylko chcesz! Jeśli na razie nic nie przychodzi Ci do głowy, to pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać maila: [email protected] lub [email protected]

W podziękowaniu za zaangażowanie mamy książki dla Was, nagrodzimy 5 najbardziej pomocnych podpowiedzi ;-).

Na Wasze opinie i podpowiedzi czekamy do 25 kwietnia br.

Bardzo dziękujemy!

Agnieszka i Asia

Zdjęcie: Magdalena Trebert

Aktualizacja 13 maja 2016

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Za pomysły, sugestie ale też i głosy krytyki. Wszystkie obiecujemy wziąć pod uwagę i mamy nadzieję, że już wkrótce portal Mamo Pracuj będzie lepszy i bardziej pomocny!

Nagrody książki niespodzianki dostają: Ania, Marta, Kasia K, Kasia W i Gosia. Skontaktujemy się z Wami!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 
Podyskutuj

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×