Czego szukasz

Mamy e-sklep! Wyniki konkursu!

Przedłużające się obrady Jury są dowodem na to, że wybór był szalenie trudny. Ale już znamy pełne i ostateczne wyniki konkursu. Zatem ogłaszamy wyniki w kategorii „e-sklepy prowadzone przez mamy”. Poznajcie pełną listę laureatek! 

  • Agnieszka Kaczanowska - 08/05/2014

Przypominamy, że łączna wartość puli nagród w konkursie to 40 tys. zł!

Głównym sponsorem nagród w konkursie jest Platforma iStore.pl (Grupa Allegro). Do akcji dołączyli także liczni partnerzy i sponsorzy nagród: firma Power Media (ifirma.pl), Get Response, Traffic Trends, Fanpoint

Pełna informacja o nagrodach dostępna jest tutaj >>>

O przyznaniu nagród zdecydowało Jury Konkursowe, którego skład możecie poznać tutaj >>>

Aby już nie przedłużać… Poznajcie zwyciężczynie w kategorii konkursowej „e-sklepy prowadzone przez mamy”

III miejsce: Paulina Maciejewska – www.gumigem.pl

Nowatorski produkt. Pani Paulina znalazła niszę i ją zagospodarowała! Brawo!

II miejsce: Beata Dużyk-Borowiec – www.wszystkozimieniem.pl

Wysoka ocena za przywiązanie bardzo dużej roli do wyglądu sklepu. Sklep ma konkretny pomysł, jego nazwa wskazuje już czym się będzie zajmować, a do tego właścicielka orientuje się w branży na tyle by wyciągnąć bardzo trafione pomysły marketingowe. Jakość i widoczne serce w projekcie, tak trzymać! – Piotr Urbaniak

I miejsce: Emilia Wilgosz – www.mamaplus.pl

Przemyślany, konsekwentny pomysł biznesowy, znajomość realiów świata e-commerce, pozytywna energia płynąca ze e-sklepu. Logiczna konstrukcja strony sklepu rzeczywiście „ułatwia życie”, a przynajmniej zakupy :-). W asortymencie znajdują się ciekawie wyselekcjonowane, nietuzinkowe produkty, które budują więź rodziców z dzieckiem. Dodatkowo: sklep z duszą i sercem – wspiera akcje charytatywne – Joanna Kozińska.

Przypominamy także, kto wygrał w kategorii konkursowej „pomysłów na e-sklep”! 

III miejsce: Ewa Orzechowska – zobacz jak prezentowała swój pomysł Ewa

Realna wycena biznesowa pomysłu, starannie wybrana grupa docelowa. Przemyślany asortyment, duża widza na temat sprzedawanych (w przyszłości) produktów. Pasja, ekologia, dopracowany koncept biznesowy – ma szanse powodzenia – Joanna Kozińska. 

4 mocne punkty pomysłu: monotematyczność – jeden konkretny produkt , produkt sprawdzony już gdzie indziej, zaspokajanie konkretnych potrzeb rodziców, produkt ekologiczny. Myślę, że sklep ma duże szanse na sukces, bo dostrzegam myślenie biznesowe założycielki. W dodatku jest pomysł na rozwijanie pokrewnych produktów . To jest dobry kierunek rozwoju. Warto trzymać się tej ścieżki! – Magdalena Nowacka

II miejsce: Katarzyna Dudek – zobacz jak prezentowała swój pomysł Kasia

Pomysł Pani Kasi również dociera do stosunkowo dużej grupy docelowej, nie wymaga inwestowania w towar i może służyć jako platforma na której klienci będą mogli mieć dostęp do (ilościowo) dużej grupy dostawców, a który to dostęp jest dosyć ograniczony. Taka usługa przyniesie wiele korzyści klientom – a w konsekwencji Pani Kasi – Jacek Mleczko.

I miejsce: Katarzyna Owczarska – zobacz jak prezentowała swój pomysł Kasia

Super pomysł z super produktem! Większość obecnych ojców swoje dzieciństwo kojarzy z kolejkami, więc rynek bardzo duży. Wymaga jedynie pobudzenia świadomości, że taki sklep istnieje. Trzymam kciuki i doceniam wiedzę z zakresu promocji! – Piotr Urbaniak

Koneserzy to nisza, ale która się z roku na rok powiększa, a dodatkowo daje wysokie zyski, brawo! – Barbara Sielicka

Gratulujemy!!!

Ze wszystkimi Laureatkami będziemy kontaktować się od 12 maja w celu przekazania informacji o tym jak odebrać nagrodę! Zatem czekajcie na kontakt od nas!

Kilka słów o konkursie „Mamy e-sklep”

Na zgłoszenia mam czekaliśmy od 10 marca do 14 kwietnia br. Na specjalnej platformie konkursowej, mamy z całej Polski zgłaszały do konkursu swoje pomysły na e-biznes, a te, które już prowadzą e-sklepy, miały szansę je wypromować, walcząć o wspaniałe nagrody… A wszystko to w ramach projektu „Mamy e-sklep”!

To jeszcze nie koniec!

Po zakończeniu konkursu nasza akcja bedzie trwała dalej. Do końca czerwca mamy dla Was moc atrakcji i niespodzianek! Będziemy zapraszać Was na bezpłatne webinaria o tym jak zakładać i prowadzić efektywne e-sklepy, publikować wartościowe artykuły, a także śledzić zakładanie i rozwijanie e-sklepów przez nasze Laureatki. Bądźcie z nami aby nic Was nie ominęło!

Sponsor główny akcji „Mamy e-sklep”:

Organizator:

Partnerzy:

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kaczanowska
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów.  
Podyskutuj

O czym chciałabyś przeczytać na mamopracuj.pl?

Podobno "kto pyta nie błądzi" więc my pytamy Was ;-); o to co dla Was ważne, o czym chcecie czytać na portalu i czego Wam brakuje na www.mamopracuj.pl. Prosimy Was o wypełnienie bardzo krótkiej, a dla nas bardzo ważnej ankiety >>> Dziękujemy!
  • Agnieszka Kaczanowska - 17/04/2016
Stół, kawa i wizytówki mamopracuj.pl

Bo prawda jest taka, że…

Dziewczyny,

prawda jest taka, że bez Was nie istniałby nasz portal. A my chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby, dlatego prosimy Was o odpowiedź na ważne dla nas pytania:

O czym jeszcze chciałabyś przeczytać na www.mamopracuj.pl, jakie tematy są dla Ciebie ważne, jakie akcje, projekty i co Cię interesuje?

Powiedz nam a my przygotujemy takie teksty, jakich szukasz. Nie ma dla nas tematów niemożliwych.

Przygotowałyśmy z Asią bardzo krótką ankietę z powyższymi pytania, wypełnienie jej zajmuje kilka minut, a nam pozwoli jeszcze lepiej dopasowywać treści do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Aby wypełnić ankietę kliknij tutaj >>>

Jeśli masz dużo pomysłów, napisz ile tylko chcesz! Jeśli na razie nic nie przychodzi Ci do głowy, to pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać maila: [email protected] lub [email protected]

W podziękowaniu za zaangażowanie mamy książki dla Was, nagrodzimy 5 najbardziej pomocnych podpowiedzi ;-).

Na Wasze opinie i podpowiedzi czekamy do 25 kwietnia br.

Bardzo dziękujemy!

Agnieszka i Asia

Zdjęcie: Magdalena Trebert

Aktualizacja 13 maja 2016

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Za pomysły, sugestie ale też i głosy krytyki. Wszystkie obiecujemy wziąć pod uwagę i mamy nadzieję, że już wkrótce portal Mamo Pracuj będzie lepszy i bardziej pomocny!

Nagrody książki niespodzianki dostają: Ania, Marta, Kasia K, Kasia W i Gosia. Skontaktujemy się z Wami!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kaczanowska
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów.  
Podyskutuj

Cykl bezpłatnych webinariów dla Mam – zapisy trwają!

Chcesz łączyć pracę z macierzyństwem w zgodzie ze sobą i w takich proporcjach, które są dla Ciebie ok? Pracujesz na etacie, z domu, masz swoją działalność? Weź udział w bezpłatnym cyklu webinarów "Mama w pracy", który organizujemy wspólnie z Family Managerką - Martą Macieszewską-Malinowską. Zapisy na webinaria już trwają!
  • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 16/02/2016

Dlaczego warto?

Na każdym spotkaniu otrzymasz mnóstwo pomocnych wskazówek i wsparcia od innych mam. Będzie to także okazja do przyjrzenia się swojej sytuacji i znalezienia najlepszych rozwiązań, idealnych dla Ciebie i Twojej rodziny.

O czym będziemy rozmawiać?

1. Jak łączyć pracę z macierzyństwem? Sprawdzone metody, które pomagają pracującym Mamom – 24 lutego, godz. 20:30

2. Jestem nie tylko Mamą. Jak zadbać o swoje potrzeby i znaleźć czas dla siebie? – 23 marca godz. 20:30

3. Kogo dziś poproszę o pomoc? O asertywności i syndromie Zosi-Samosi -13 kwietnia godz. 20:30

4. Dom pracującej Mamy. O co walczę, a co odpuszczam? – 27 kwietnia godz. 20:30

5. Praca dla Mamy. Jak firmy wspierają pracujących rodziców? – 10 maja godz. 20:30

6. Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Jak wziąć udział?

Możesz skorzystać z całego cyklu webinariów lub zapisać się na poszczególne spotkania, tylko te, które Cię najbardziej interesują. Informacji o zapisach szukaj na naszym portalu i Facebooku >

Wszystkie spotkania odbywają się online, wieczorami i są bezpłatne. Potrzebujesz tylko sprawne łącze internetowe i głośniki w komputerze.

Prowadzenie:

Wszystkie webinaria prowadzi Marta Maciszewska-Malinowska (Family Manager, coach dla Mam, zawodowo wspiera pracujących rodziców i firmy przyjazne rodzinie, prowadzi online warsztaty, coaching i webinaria, tworzy programy Working Parents wspierające rodziców w firmach).

Zapisz się na najbliższe spotkanie już dzisiaj!

Webinar: Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Ilość miejsc ograniczona!

I ważne informacja!

Do końca maja możesz skorzystać z programu coachingowego DOBRY WYBÓR. Marta pomoże Ci podjąć dobrą decyzję co będzie lepsze dla Ciebie, Twojej rodziny i drogi zawodowej. Własna firma czy jednak praca na etacie? Zapisy i informacje tutaj >

Zapraszamy!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail