Czego szukasz

#MamoPracujwFinansach: Branża podatkowa to Twój kierunek? Zapraszamy na dedykowane warsztaty w Łodzi!

Chcesz rozwijać swoją karierę w obszarze podatkowym? Posiadasz już pierwsze doświadczenie zawodowe? Skorzystaj z wyjątkowej okazji i weź udział w kameralnych warsztatach w Łodzi! Poznaj firmę EY od środka i zobacz jakie możliwości kariery czekają na Ciebie w zespole Core Tax Support (CTS).

#MamoPracujwFinansach – warsztaty z EY

Rozpocznij marzec od zrobienia czegoś dla siebie i swojej kariery. Zarezerwuj datę 2 marca i dołącz do kameralnego spotkania, dedykowanego osobom myślącym o pracy w finansach. Jeśli interesują Cię zagadnienia podatkowe (zwłaszcza podatek VAT), masz już pierwsze doświadczenie w tym obszarze i to właśnie w nim chcesz się rozwijać, to wydarzenie jest zdecydowanie dla Ciebie! Zapisz się i zapewnij sobie miejsce na warsztacie w łódzkim biurze EY Polska.

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy razem z EY

Podczas spotkania będziesz miała okazję odświeżyć wiedzę finansową, weźmiesz udział w praktycznym warsztacie z rozliczania VAT i dowiesz się jak przygotować research podatkowy.

Dodatkowo, zadbamy o przestrzeń do rozmowy z pracownikami zespołu Core Tax Support (CTS) EY i bliższego poznania się. Wszystko po to, abyś mogła połączyć zdobycie wiedzy z rozwojowymi rozmowami w przyjaznym gronie.

Zapisz się na warsztat z EY

Czekamy na zgłoszenia do 23 lutego – to może być wspaniała okazja do rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu zawodowym!

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Powodów jest wiele, ale poniżej zebraliśmy najważniejsze z nich:

  • To świetna okazja do odświeżenia wiedzy z zakresu podatku VAT.
  • Możliwość sprawdzenia swoich kompetencji w praktyce i otrzymania feedbacku!
  • Szansa na poznanie ludzi pracujących w firmie, którzy mają podobne biznesowe zainteresowania.
  • Najlepsza opcja na dowiedzenie się, czym zajmuje się EY Polska i jak wygląda w praktyce praca w zespole Core Tax Support (CTS).
  • Niepowtarzalna okazja do zobaczenia, jakie możliwości kariery czekają na Ciebie w EY i sprawdzenia, czy to miejsce dla Ciebie.

Liczba miejsc jest ograniczona

Na zgłoszenia czekamy do 23 lutego 2023. Wypełnij formularz, a do 27 lutego potwierdzimy Twoją obecność lub poinformujemy Cię o wpisie na listę rezerwową.

Ważne: spotkanie i warsztat ma charakter kameralny, zapraszamy osoby zainteresowane pracą w finansach.

Agenda wydarzenia

10:00 | Rozpoczęcie
10:10 – 11:00 | VAT compliance – wprowadzenie
11:00 – 11:20 | Oprowadzenie po biurze
11:20 – 13:30 | VAT compliance – jak wygląda w praktyce:

  • warsztaty z rozliczania VAT (case study)
  • jak przygotować research podatkowy (case study)

13:30 – 14:00 | Lunch
14:00 – 15:00 | Quiz końcowy i podsumowanie części merytorycznej
15:00 | Zakończenie

Informacje organizacyjne

Spotkanie odbędzie się 2 marca w godzinach 10:00-15:00 w łódzkim oddziale firmy EY. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegóły otrzymają osoby zaproszone na warsztat.

Wypełnij kwestionariusz zgłoszeniowy

Poznaj bliżej ekspertki, które poprowadzą spotkanie:

Kinga Borzęcka – absolwentka prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją karierę rozwijała w dziale kontroli celno-skarbowej i postępowań podatkowych w Łódzkim Urzędzie Celno-Skarbowym. W zespole VAT Compliance EY zajmuje stanowisko Specjalistki.

Karolina Dederska – absolwentka kierunku finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją karierę zawodową rozwijała w biurach rachunkowych zajmując się bieżącą obsługą działalności gospodarczych i weryfikacją poprawności merytorycznej dokumentów. W zespole VAT Compliance EY zajmuje stanowisko Coordinator.

Zapisz się już dziś!

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą – pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Rzeszowie.
Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił – jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” – plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Szukasz pracy w finansach? Zobacz oferty pracy w EY!

logotyp EY

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa mama i żona. Uwielbia, gdy wokół dużo się dzieje i nieustannie uczy się czegoś nowego o świecie. Baczna obserwatorka zmieniającej się rzeczywistości. Pasjonatka podróży i pysznego jedzenia.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie