Czego szukasz

Mamo Pracuj ma dwa lata!

Tak, właśnie tak, mamy już dwa lata! Jak ten czas szybko leci… Dopiero ruszaliśmy z projektem a tu proszę 😉 Z tej okazji zebrało się nam na wspominki. Cieszy nas to, że rośniemy w siłę, że nie brak nam pomysłów i zapału do pracy, a najbardziej to, że nasza oglądalność stale rośnie. Ale w skrytości marzy się nam stan, w którym nasz portal wcale nie będzie potrzebny, bo każda mama będzie mogła, bez żadnych problemów, podjąć wymarzoną pracę, jeśli tylko taka jej wola, a pracodawcy będą walczyć o kobiety-matki w swoich zespołach!

Na początku był pomysł

Pewnie doskonale wiecie, że pomysł na portal www.mamopracuj.pl pojawił się z naszej własnej potrzeby – potrzeby dwóch, podwójnych matek, żon dwóch (różnych) Tomków. Dlatego czasem traktujemy portal jako nasze wspólne dziecko ;-)…

Z okazji drugich urodzin portalu chcemy pokazać Wam z ilu osób składa się nasza REDAKCJA i z iloma osobami współpracujemy! Wkrótce pochwalimy się naszym nowym (tajnym) projektem, który ruszy lada moment, i jeszcze zmianami jakie szykujemy specjalnie dla Was! 

Cieszymy się, że z nami jesteście i lubicie do nas zaglądać!

Od pomysłu do realizacji

Dokładnie dwa lata temu, 6 grudnia 2011 roku, nasz portal zadebiutował w sieci, a 2 dni później na łamach „Dzień Dobry TVN” (jeśli chcecie, zapraszamy do oglądnięcia starego filmu w zakładce „Media o nas” na samym końcu…). A potem ruszyła maszyna…

Zaczynałyśmy we dwie, wspólnie z naszym nieocenionym programistą Rafałem, który matką nie jest, ale ojcem i to podwójnym. Przez ten czas spotkaliśmy wiele osób, bez których portal nie byłby taki jaki jest, ba, może nawet by nie istniał…

A oto redakcja Mamo Pracuj!

Joanna Majorek

Wyszkuje dla Was ciekawe ogłoszenia o prace, promuje Mamo Pracuj wśród lokalnych społeczności i podnosi resztę na duchu! A prywatnie… mama 3-letniej Emilki, żona męża, filolog ukraiński, z pasji czytająca kucharka: „Uwielbiam piec ciasta i ciasteczka i patrzeć jak znikają z blachy”. Organizatorka życia społecznego na wsi, na której od niedawna mieszka. 

 

Paulina Sienczyło 

Szpera, promuje i jest dobrym duchem redakcji w social mediach ;-). Posiada dar znania wszystkich, zawsze i wszędzie! Absolwentka zarządzania kulturą i podyplomowego zarządzania zasobami ludzkimi na UJ. Mama Igutki Frygutki i Janka Gałganka. Kiedyś z pasją oddana harcerstwu, potem fajnej pracy w Coca – Coli, obecnie poszukująca swojej drogi zawodowej. Lubi ludzi, gorącą czekoladę i bieganie z kijkami.

 

Sylwia Paszyna

Nasza najmłodsza współpracowniczka, wcale nie mama, za to studentka pierwszego roku edytorstwa na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wspiera redakcję w tym, abyście mogli czytać to, co czytacie i znajdować codziennie nowe ogłoszenia o pracę!

 


Rafał Bełzowski 

Programista, informatyk, który czuwa nad techniczną stroną naszego portalu i nad tym, aby zawsze wszystko działało… Obecnie przygotowuje nową odsłonę portalu, którą ujrzycie już niedługo… Współwłaściciel Rubicon Studio. Prywatnie tata Tosi i Ignacego.

 

Aneta Szczycińska

Nasza ekspertka od prawa, która odpowiada na Wasze prawne pytania. Zawodowo radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, prywatnie mama trzech córeczek, zatrudniona jako prawnik w spółce giełdowej zajmującej się nowymi technologiami, zdobywała też doświadczenie w jednej z warszawskich kancelarii prawnych. Miłośniczka filmów Woody’ego Allena, Audrey Hepburn, teatru, kulinarnych eksperymentów i podróży.

Magdalena Maziarz

Nasza druga ekspertka od prawa, która mierzy się z polskim prawem pracy specjalnie dla Was! Aplikantka radcowska w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie, pracownik kancelarii prawnej w Warszawie. Lubi zwierzęta i marzy o podróży dookoła świata…

 

Agnieszka Nietresta-Zatoń

Agnieszki chyba nie trzeba przedstawiać, bo znacie ją z ciętego języka i zgrabnych tekstów. Napisze ciekawie i zabawnie nawet o …obieraniu ziemniaków. Doktor nauk humanistycznych, literaturoznawca, nauczyciel polonista; absolwentka polonistyki UJ i mama dwojga dzieciąt oraz żona jednego męża. Autorka książek, artykułów i opowiadań. Blogerka: www.glusicadomowa.blogspot.com i www.copoeta.blogspot.com i współtworząca portal grupadesantowa.pl

Ale to nie wszyscy… 

Współpracujemy z wieloma osobami, na których wsparcie możemy liczyć zawsze i o każdej porze, nie możemy nie wspomnieć o Beacie Ostrowskiej (www.dokorekty.pl), Krzysztofie Dulińskim (dziennikarzu, copywriterze), Magdalenie Nowackiej (rtcprof.pl)… I wszystkimi tymi, na poradę, wsparcie czy przysłowiowy „krzyżyk na drogę”, zawsze możemy liczyć, a nie sposób ich wymienić!

Wspiera nas też Studio Kreatywnej Współpracy w Krakowie i firma Adneo.pl w osobie Krzyśka Hostyńskiego!

W przeszłości współpracowaliśmy też z: Bianką Lesik, Martą Szyszko, Joanną Krzykanowską i wieloma innymi ciekawymi osobami. 

Z okazji urodzin chcemy też gorąco podziękować WSZYSTKIM NASZYM AUTOROM

Dziękujemy! Prosimy o jeszcze! A dzisiaj na krakowskim Podgórzu specjalna, urodzinowa impreza! 😉 

Zostańcie z nami!

Matki założycielki!

Joanna i Agnieszka 😉

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie