Czego szukasz

Mamo, zrób to !

Właśnie teraz poczułaś moc tworzenia, masz podwójną energię, hormony ci sprzyjają. Dziecko sprawiło, że wykorzystujesz każdą chwilę, jesteś nakręcona i chciałabyś tę energię wykorzystać. Szukasz, analizujesz, zastanawiasz się, czy może nie zaryzykować… Znacie to?

Zrób to, no!

To mamy w głowie codziennie. Zarówno, gdy motywujemy siebie do akcji, ale także pisząc posty dla naszych Czytelniczek. Spora część z nich to mamy i im właśnie mówimy na naszym blogu – Zrób to, no!

My mamy, nie mamy czasu. Lubimy gotowe, sprytne rozwiązania. Lubimy działać szybko i konkretnie, chcemy widzieć efekt naszych działań. Jesteśmy niecierpliwe, bo wiemy, że czas jest drogocenny i nie chcemy go marnować. Jesteśmy naprawdę dobre w zbieraniu rzeczywistości w jakieś ramy, lubimy się w nich poruszać, ustalać granice, by potem je przekraczać. 10 punktów, tylko tyle trzeba, by zdziałać cuda – ze swoim życiem, także tym zawodowym.

Spotkaj nas!

Spotkajmy się na Facebooku. Tam jesteśmy codziennie, jesteśmy częścią kilku społeczności. Karmimy się złotymi myślami i podziwiamy dzieci znajomych. Same dzielimy się szczęściem, ale też szukamy po prostu inspiracji i motywacji. Czegoś, co nam wskaże dobry kierunek i na równi z dobrym espresso pobudzi do działania. Tak, żeby wystarczyło do wieczora, albo choć na ten czas, gdy nasz mały cud śpi.

Jesteśmy w tym razem. Co to znaczy? Razem z Wami walczymy z prokrastynacją, razem z Wami sprawdzamy, co pomaga nam, mamom, skutecznie zarządzać czasem i co najbardziej motywuje nas do działania. Mamy potrzebują motywacji podwójnie, bo są najbardziej multizadaniowymi istotami na ziemi!

Co powiecie na to, że co dwa dni na profilu Mamo Pracuj na Facebooku zostawimy Wam małą wiadomość? Wskazówkę, coś, co mówimy sobie niemal codziennie, dzięki czemu umiemy zamieniać marzenia w plany, a plany w projekty?

Mamo, zrób to, no!


Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Dwie przyjaciółki, które dzieli 400 kilometrów... i tylko to! Piszą o rozwoju, aktywności, próbach, kobiecości – zawsze z motywacją w poincie, bo o to chodzi, by ROBIĆ TO, co tak naprawdę sprawia nam przyjemność. Prowadzą wspólnie bloga zrobto.no

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie