Czego szukasz

Mamo, zrób to i sprawdź co się stanie

Mamo, zrób to, no! Już wiemy, że akacja motywuje Was do działania. Cudownie! Oto właśnie chodziło. Przed nami jeszcze kolejne motywacje i podpowiedzi. Bo „w kupie raźniej” zdecydowanie! No to do dzieła!

Czy mama potrzebuje wsparcia?

Która Mama nie potrzebuje wsparcia? Która radzi sobie tylko i wyłącznie sama, jest na 100% pewna swoich planów i nie opiera się na doświadczeniu innych?

Chyba nie ma takiej Mamy!

Mamo, zrób to – to huczy w naszych głowach codziennie. Nieważne, czy chodzi o układanie małych ciuszków w szufladzie, czy pójście do urzędu, by założyć działalność gospodarczą. Najważniejszy jest impuls, energia, która stoi za efektem, za działaniem. A dzieje się dużo!

Skąd to wiemy? Każdy post, każdy artykuł przynosi falę komentarzy i mejli. Mamy reagują natychmiast – w mig łapią inspiracje i przyjmują wiedzę.

Niby oczywiste a jednak…

Mamy to wszystko wiedzą. Wiedzą, że mają się wziąć w garść, wiedzą, które perspektywy są warte próby, na co je stać i co chciałby tak naprawdę robić. To, czego im brakuje, to drogowskazu, upewnienia się, że dadzą radę. Mamy są odpowiedzialne za siebie i woje szczęście, ale w grupie raźniej, dlatego tak ważna jest społeczność i jej wsparcie.

Oto my – Wasze wsparcie internetowe.

Mówimy Wam – Mamo pracuj, jeśli chcesz! Mamo Zrób to, no, daj z siebie wszystko, próbuj, popełniaj błędy, ale idź dalej!

I nasze ulubione hasło – zrób to i zobacz, co się stanie. Najwyżej zmienisz zdanie, zmieni Ci się koncepcja, ale zawsze to jakąś wiedza i doświadczenie. Krok do przodu.

Trzymamy kciuki! 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Dwie przyjaciółki, które dzieli 400 kilometrów... i tylko to! Piszą o rozwoju, aktywności, próbach, kobiecości – zawsze z motywacją w poincie, bo o to chodzi, by ROBIĆ TO, co tak naprawdę sprawia nam przyjemność. Prowadzą wspólnie bloga zrobto.no

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie