Czego szukasz

Mamo Pracuj laureatem 9. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie!

13 czerwca 2019 odbyła się uroczysta Gala Finałowa 9. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie. Ranking od 9 lat pomaga budować i promować innowacyjne oraz kreatywne biznesy w Polsce. Agnieszka Czmyr-Kaczanowska i Joanna Gotfryd, założycielki portalu i Fundacji Mamo Pracuj znalazły się w gronie laureatów rankingu!

ludzie na widowni

Gala finałowa Najbardziej Kreatywnych w Biznesie

Uroczysta gala odbyła się 13 czerwca 2019 roku w Warszawie. Wydarzenie zgromadziło ludzi świata mediów, biznesu i oczywiście samych laureatów. Nie zabrakło też laureatów poprzednich edycji rankingu.

50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie to coroczne zestawienie przedstawicieli firm i startupów, którzy działają innowacyjnie oraz kreatywnie.

Kto decydował o zestawieniu rankingu?

O rankingu zdecydowała kapituła złożona z doświadczonych przedstawicieli świata biznesu. W jej gronie znaleźli się m.in. Anna Ziobroń (PKN ORLEN), Maciej Herman (Lotte Wedel), Aleks Kartsel (Bolt), Krzysztof Witkowski (EY Polska), Marcin Balicki (Millennium Leasing), Robert Bednarski (Facebook), Maciej Ledzion (endorfina events), Monika Constat (Francusko-Polska Izba Gospodarcza), Julia Krzysztofiak-Szopa (Startup Poland) czy Katarzyna Wierzbowska (Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet). Kapituła obradowała pod przewodnictwem Grzegorza Kiszluka (właściciel marki BRIEF oraz inicjator konkursu).

Laureaci 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie

Wśród laureatów rankingu znaleźli się przedstawiciele różnych branż: IT, nowych technologii, marketingu, HR, edukacji, ochrony zdrowia, finansów, biotechnologicznej oraz inicjatywy społeczne.

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska i Joanna Gotfryd, założycielki portalu mamopracuj.pl oraz Fundacji Mamo Pracuj znalazły się na 32 miejscu w rankingu.

W Gali wzięła udział oraz odebrała wyróżnienie w naszym imieniu odebrała Agi Skrzymowska, zaprzyjaźniona z Mamo Pracuj od wielu lat.

dwie kobiety na przyjęciu

Pełną listę 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie znajdziecie tutaj >>

Jest nam bardzo miło, że nasze działania zostały docenione i znalazłyśmy się w rankingu z osobami, które robią takie wspaniałe rzeczy.

Zdjęcia: Aleksandra Skóra

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie