Czego szukasz

Mamo Działaj! audiobook – 100 dni do zmiany dla każdej mamy

Mamo działaj to projekt stworzony przez Mamy dla Mam. To inicjatywa paru kobiet, które chcą udowodnić, że wspólnie działając, można więcej! Ich celem jest dotarcie do jak największej ilości Mam, dla których pierwszy krok do zmian, do działania, jest trudny. Swoją pasją i zaangażowaniem pokazują, że nigdy nie jest za późno na nowy start. A już dzisiaj 14 grudnia premiera audiobooka „Mamo działaj – 100 dni do zmiany dla każdej mamy”, fajny pomysł na prezent dla Mamy, Polecamy!

A wszystko zaczęło się od…

Pomysłu Anety Rydz na krótkie filmiki dla Mam, które miały inspirować każdego dnia. Potem powstała książka „Mamo Działaj – 100 dni do zmiany dla każdej Mamy”, która jest 100% praktycznym poradnikiem. Można w nim znaleźć podpowiedzi, jak odnaleźć w życiu to, co najważniejsze, jak pozwolić sobie na czas wolny w codziennej krzątaninie wraz z propozycjami ćwiczeń i zadań oraz z miejscem na osobiste notatki.

Po ciepłym przyjęciu książki wzrósł apetyt na więcej. Podczas spotkań okazało się, że mamy chętnie posłuchałyby książki w formie audiobooka podczas jazdy do pracy, spaceru czy joggingu, wykorzystując czas w najlepszy dla siebie sposób.

Czekało nas kolejne wielkie przedsięwzięcie – większe niż wydanie książki. Projekt jest młodym start-up’em i nie miałyśmy możliwości zainwestowania własnych pieniędzy. Pomysłem na realizację był crowdfunding. Na platformie PolakPotrafi.pl wspierano projekt poprzez wpłaty pieniężne w zamian za wybraną nagrodę. Nie było łatwo, bo potrzebowałyśmy prawie 10 tys. złotych. Kwota ta miała pokryć koszty wynajmu studia, lektora, produkcji, tłoczenia płyt oraz działań marketingowych. Pracowałyśmy często po nocach czuwając nad każdym szczegółem powstawania audiobooka. Miałyśmy pomysł, aby książkę czytała znana aktorka, która też jest mamą. Długo też szukałyśmy studia, z którym podejmiemy współpracę. To naprawdę nie były łatwe decyzje.

W nasz projekt uwierzyło wiele firm i instytucji kulturalnych. Włączyli się w naszą kampanię, przekazując darczyńcom nagrody, które były dostępne za wsparcie finansowe naszej zbiórki. Tu szczególne podziękowania dla naszych głównych mecenasów: Whisbear Szumiący Miś oraz Studio Beauty&Wellnes z Grudziądza.

Audiobook Mamo Działaj – 100 dni do zmiany dla każdej Mamy

Audiobook jest alternatywą dla tych mam, dla których wygospodarowanie parunastu minut w ciągu dnia na czytanie jest ciągle trudne. Będą już mogły czytać – słuchając.

Wartością audiobooka jest prostota, z jaką porusza tematy ważne. Można również od razu wykorzystać wskazówki, które pomogą nam w codzienności, w dbaniu o siebie, o swoje relacje, pracę i rozwój. Do tego niesamowity głos Małgorzaty Lewińskiej – aktorki i też mamy, który poruszy nie jedną mamę do działania.

Premiera już 14 grudnia. To dobry pomysł, aby zrobić sobie i innym mamom prezent pod choinkę 🙂

Można też rady zawarte w audiobooku wykorzystać w Nowym Roku.

Warto być na bieżąco i obserwować, co nowego, inspirującego i motywującego chcemy dać mamom podczas różnych ciekawych akcji na naszym fanpage’u na Facebooku >>

Pracujemy też nad nową formułą Akademii Mamo Działaj, z którą ruszymy w styczniu. Serdecznie zapraszamy!

audiobook-baner

Mamo Pracuj patronuje tej kobiecej inicjatywie. Audiobook „Mamo Działaj!”polecamy wszystkim mamom!

Zdjęcia: własność Aneta Rydz

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie