Czego szukasz

Mama Talking, czyli konwersacje z języka angielskiego dla mam

Droga Mamo, jeśli przebywasz obecnie na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym i czujesz, że nadszedł już czas, aby poświęcić trochę uwagi sobie i swojemu rozwojowi. A może jesteś mamą pracującą w domu i masz ochotę na zmianę codziennej rutyny? To czas i miejsce dla Ciebie. Konwersacje z języka angielskiego MAMA TALKING, sposób na odświeżenie angielskiego w miłym towarzystwie i przy dobrej kawie. Zapraszamy w imieniu Organizatora. Zapisz się już dziś.

szczęśliwa mama i dziecko

Zapraszamy na zajęcia  MAMA TALKING, czyli konwersacje z języka angielskiego dla mam z dziećmi.

Zajęcia odbywają się w kameralnej  grupie, przy dobrej kawie, z aktywnym udziałem wszystkich mam. Będziemy wymieniać się doświadczeniami i przemyśleniami, na ciekawe dla Was tematy, a jednocześnie ćwiczyć struktury języka angielskiego. Dzieci w tym czasie mogą Wam towarzyszyć osłuchując się z brzmieniem języka angielskiego lub przebywać z opiekunką na placu zabaw dostępnym w kawiarni.

Mama Talking to świetna okazja do odświeżenia znajomości  języka angielskiego przed powrotem do pracy.

Kiedy?

Każdy wtorek w godzinach 11.30 – 12.30.  Start: 13 września 2016 r.

Gdzie?

Kawiarnia MamamiJa, ul. Ryżowa 44 Warszawa/Ursus.

Za ile?

Koszt zajęć w pakiecie to 30 zł/1h. Kurs obejmuje 20 zajęć.

Zapisy i szczegółowe informacje:

[email protected] (w tytule MAMA TALKING)

Organizatorem konwersacji jest Fundacja Strefa Innowacji
Fundacja działa w obszarze innowacji społecznych. Misją Fundacji jest poprawa jakości życia wszystkich członków rodziny, w tym wspieranie rodziców w realizacji ich życiowych celów, m.in. poprzez tworzenie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań ułatwiających godzenie różnych ról życiowych oraz wspierających rozwój osobisty.

Konwersacje poprowadzi Monika Dargas-Miszczak, doświadczona lektorka języka angielskiego, mama dwóch wspaniałych chłopców, fundatorka i prezeska zarządu Fundacji Strefa Innowacji, absolwentka UW i SGH.

mamatalking_plakat

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie