Czego szukasz

Mali piłkarze – pomysł na biznes dla rodziców!

Wielość oferty firm-franczyzodawców może przyprawić o zawrót głowy. Jeśli więc szukasz pomysłu na swój własny biznes; jeśli nie chcesz wracać do pracy na etacie; chciałabyś/chciałbyś połączyć swoją pasję z pracą zawodową – poszukaj systemu franczyzowego najbardziej odpowiadającego właśnie Tobie! Można otworzyć pachnącą mydlarnię, serwować świeżą pizzę, otworzyć myjnię samochodową albo prowadzić szkółkę piłkarską z Socatots!

Czym skorupka za młodu…

Socatots to sieć szkółek prowadzących zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 6. miesiąca do 5. roku życia z aktywnym udziałem rodzica. Ze względu na profil działalności biznes ten jest szczególnie dedykowany młodym małżeństwom i rodzicom, podobnie jak dla mamom, które po urodzenia dziecka nie chcą wracać do pracy na etacie.

W Polsce siecią Socatots zarządza master franczyzobiorca, który sprzedaje sublicencje i prawo wyłączności regionalnym franczyzobiorcom. Koszt inwestycji waha się od 10 do 100 tysięcy złotych w zależności od wielkości obszaru wyłączności. Łącznie w całym kraju działa obecnie ok. 50 szkółek Socatots. Młodzi piłkarze mogą już trenować w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście, a od września także w Starogardzie Gdańskim, Olsztynie i Gorzowie Wielkopolskim.

Być jak Messi…

Na świecie z zajęć Socatots korzysta ponad 2 miliony dzieci i rodziców w 55 krajach. Do grona Piłkarskich Maluszków należy m.in. Kai Rooney, syn piłkarza Manchesteru United Wayne`a Rooneya. Wychowankiem szkoły Clifforda jest m.in. mistrz świata w piłkarskim freestyle`u John Farnworth.

Więcej informacji na stronie: www.socatots.pl

Artykuł powstał na podstawie informacji prasowej Socatots, dzięki uprzejmości portalu www.franchising.pl.

Śródtytuły pochodzą od redakcji.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie