Czego szukasz

Małe Wielkie Zmiany – wsparcie dla innowacji społecznych

Uważasz, że rynek pracy powinien być otwarty dla wszystkich? Szukasz rozwiązań? Chcesz ułatwić dostęp do rynku pracy osobom, które doświadczają w tym obszarze trudności (np. długotrwale bezrobotnych, osób z niepełnosprawnościami, wychowanków pieczy zastępczej, matki wracające na rynek pracy, osoby starsze, migranci itp.)? Zgłoś się do inkubatora innowacji społecznych „Małe Wielkie Zmiany”. Tutaj znajdziesz rozwiązanie, rozwiniesz swoje pomysły i wdrożysz je w życie. Pierwszy nabór trwa do 3 listopada, a zapisy na warsztaty tylko do 2 października. Zapraszamy!

serce z dłoni, słońce, pomoc

„Małe Wielkie Zmiany” – sieć rozwoju innowacji społecznych

W ramach inkubatora otrzymasz wsparcie:

  • Finansowe – granty na testowanie pomysłu w średniej wysokości 43 tys zł. bez wkładu własnego.
  • Merytoryczne – indywidualny mentoring, wsparcie ekspertów, doradztwo, wiedza z zakresu zarządzania projektem, projektowania i skalowania rozwiązań.
  • Networkingowe – wsparcie w aktywizacji społeczności użytkowników i adresatów rozwiązania.

Zgłoszenia w ramach pierwszego naboru przyjmujemy do 3 listopada 2016 r.

Szczegóły dotyczące rekrutacji i formularz rekrutacyjny znajdują się TUTAJ >>

Warsztaty – zgłoszenia do 2 października

W ramach inkubatora zapraszamy także na inspiracyjne warsztaty. Dzięki nim poznasz kreatywne sposoby rozwiązywania problemów społecznych opartych na narzędziach używanych w procesie myślenia projektowego i dowiesz się jak je wykorzystać w praktyce. W najbliższym czasie będziemy w Poznaniu (18 października), Wrocławiu (20 października) i Bydgoszczy (22 października). Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdują się TUTAJ >>

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do 2 października 2016 r. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Więcej informacji o projekcie >>> oraz tutaj >>>

Projekt „Małe Wielkie Zmiany – sieć rozwoju innowacji społecznych” jest realizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych i PwC Polska Sp. z o.o. w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa IV Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.1. Innowacje społeczne.

Zdjęcie: Pixabay

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie