Czego szukasz

Magazyn Businesswoman & Life dla dzieci

W tym roku po raz kolejny już magazyn „Businesswoman & Life” organizuje akcję charytatywną, której celem jest pozyskanie środków dla Fundacji „Akogo?”. Zapraszamy po szczegóły!

Strona z kalendarza dla Fundacji Akogo

Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?” już od trzynastu lat zajmuje się pomocą dzieciom, które przeszły poważne urazy mózgu – poświęcając szczególną uwagę tym, które zapadły w śpiączkę.

Celem fundacji jest stworzenie i upowszechnienie systemowych rozwiązań, które nie tylko zagwarantują maluchom po urazach neurologicznych najwyższej jakości opiekę medyczną, dostarczaną wedle światowych standardów, ale także przyniosą ulgę ich rodzicom.

Fundacja „Akogo?” zajmuje się także działalnością informacyjną i podnoszeniem wśród społeczeństwa świadomości tego, czym są urazy mózgu i śpiączka. Prowadzi także specjalistyczną klinikę „Budzik”, pierwszy tego rodzaju ośrodek w Polsce.

W tym roku po raz kolejny już magazyn „Businesswoman & Life” organizuje akcję charytatywną, której celem jest pozyskanie środków dla Fundacji „Akogo?”.

W ramach akcji stworzony zostanie specjalny kalendarz, do którego kart pozowały znane kobiety ze świata mediów, kultury oraz biznesu. Poza samą Ewą Błaszczyk, której podobizna ozdobi okładkę kalendarza, w tym roku były to między innymi gwiazda polskiej piosenki Maryla Rodowicz, aktorki Olga Bończyk i Anna Wendzikowska, prezenterki telewizyjne Krystyna Czubówna i Jolanta Fajkowska oraz wiele innych pań.

Obrazy- reprodukcje kart z tego specjalnego kalendarza, przygotowane przez firmę Redro, zostaną poddane pod licytację podczas uroczystej gali, będącej jednocześnie premierą kalendarza, która odbędzie się już 12 grudnia w Centrum Olimpijskim w Warszawie. W ubiegłym roku dochód z licytacji kart z kalendarza wyniósł ponad 46 tysięcy złotych: jesteśmy pewni, że w tym roku uda się uzyskać nawet bardziej imponującą kwotę!

Kalendarze Businesswoman & Life na rok 2016 będzie można nabyć w salonach sieci EMPiK.

Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na konto Fundacji „Akogo?” i kliniki „Budzik”.

Już dziś każdy z was ma szansę być na uroczystej Gali  wystarczy wziąć udział w konkursie >

Do wygrania 1 podwójne zaproszenie, nocleg w 3* hotelu oraz 300 zł na dojazd.

Zdjęcie: własność organizatora

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie