Czego szukasz

Little Impressions – Franczyza dla Mamy

Dzieci tak szybko rosną! A gdyby tak zatrzymać wspomnienia małych rączek i nóżek w gipsie? Marka Little Impressions to unikalne pamiątki z gipsu i innych materiałów. Zarabiaj, tworząc wspomnienia pierwszych miesięcy życia dzieci. Zostań Master Franczyzobiorcą marki w Polsce!

Little Impressions jest to marka pochodząca z Wielkiej Brytanii, obecna na tamtejszym rynku już od 20 lat.

Działalność biznesowa w ramach tego systemu polega na tworzeniu z gipsu lub innych tworzyw, unikalnych pamiątek i upominków w postaci odcisków rączek i stópek niemowlęcych, zdjęć, małych bucików, zawieszek, bransoletek itp.

Little Impressions  współpracuje z wieloma popularnymi sieciami detalicznymi zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie, w tym ze sklepami Harrods, Selfridges, Debenhams, Activity Superstore, czy WH Smiths.

Każdy franczyzobiorca wytwarza małą ilość wyrobów, ale model biznesowy pozwala na osiągnięcie wysokiej jednostkowej marży zysku. Dzięki temu każda ambitna mama, która ma pasje i zdolności plastyczne z łatwością znajdzie równowagę między czasem poświęcanym rodzinie oraz czasem spędzonym w pracy, a dodatkowo wzbogaci budżet rodzinny.

Little Impressions jest obecne nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również w Irlandii, Dubaju, Singapurze i Rosji, a aktualnie jest zainteresowane ekspansją w Polsce i szuka Master Franczyzobiorcy na kraj lub region.

Wymagania wobec Master Franczyzobiorcy:

  • dobra znajomość rynku lokalnego,
  • doświadczenie w zarządzaniu,
  • udokumentowane źródła finansowania przedsięwzięcia,
  • znajomość języka angielskiego.

Więcej informacji na temat warunków wykupienia Master Franczyzy udziela:

Agnieszka Słowik

[email protected]

Tel. 607 689 964

www.little-impressions.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Franczyza dla Mamy to projekt portalu Mamo Pracuj prezentujący sprawdzone pomysły na biznes dla mam. Nie masz pomysłu na własny biznes? Skorzystaj z franczyzy! Portal Mamo Pracuj nie bierze odpowiedzialności za wyniki biznesowe prowadzenia działalności przez franczyzobiorców.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie