Czego szukasz

Złoty środek

Pierwszy, nagrodzony w Konkursie Listy do redakcji, e-mail od Czeremchy i jej sprawdzony sposób na pracę z pasją i macierzyństwo z pasją! Autorka otrzymała kurs fotografii dla Mam ufundowany przez Akademię Fotografii Dziecięcej! Gratulujemy!

Mama wita się z nowonarodzonym dzieckiem

We współczesnym świecie bycie mamą stawia przed kobietą mnóstwo wyzwań, nie tylko tych związanych z macierzyństwem, ale przede wszystkim tych dotyczących połączenia możliwości realizacji własnych marzeń i ambicji z wewnętrzną potrzebą towarzyszenia dziecku w jego pierwszych, najważniejszych momentach w życiu.

Będąc młodą mamą dwóch synów wiem jak ciężko jest zamknąć za sobą drzwi od mieszkania i pójść realizować własne plany. Trzeba jednak pamiętać, że bycie mamą nie jest wyłączną rolą kobiety. Jesteśmy odrębnymi jednostkami i potrzebujemy chwili, która będzie tylko nasza. Moim złotym środkiem, który odnalazłam dość niedawno, jest pomysł połączenia mojego zawodu z pasją oraz macierzyństwem. Postanowiłam zająć się sesjami fotograficznymi noworodków.

Z racji tego, że z zawodu jestem położną, postanowiłam połączyć sesje zdjęciowe z poradą położniczą, laktacyjną czy noworodkową. Takie wsparcie w pierwszych chwilach po porodzie pozwoli nie tylko na uchwycenie ich na zdjęciu, ale przede wszystkim pozwoli rodzinie rozwiać wiele wątpliwości oraz uzyskać fachową poradę w pewnych frapujących kwestiach. Myślę, że jest to mój złoty pomysł, który pozwoli mi robić to co lubię, co sprawia mi przyjemność. Pozwoli mi tym samym na elastyczny czas pracy, dzięki temu skorzystają  na tym moje pociechy, a ja nie będę miała aż tak dużych wyrzutów matczynego sumienia, że znów muszę zamknąć za sobą drzwi od mieszkania…

Czeremcha

Autorka listu zaprasza na swoją stronę: www.porody.info

 

Autorka otrzymuje kurs fotografii dla Mam. Fundatorem nagrody jest Akademia Fotografii Dziecięcej. Gratulujemy!

Zdjęcie: Pixabay

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie