Czego szukasz

Lekki wózek spacerowy – idealny w miejskich warunkach

Dobry wózek spacerowy to ten, który jest precyzyjnie dopasowany do potrzeb konkretnej rodziny. Te natomiast zależą nie tylko od ich indywidualnych cech charakteru – wpływają na nie także obrany styl życia czy miejsce zamieszkania. Jaki wózek spacerowy wybrać, gdy mieszkasz w mieście?

Wózek spacerowy - jaki wybrać?

Nowoczesna spacerówka Oyster 3 – co ją wyróżnia?

Mieszkańcy miast muszą brać pod uwagę, że wszędzie panuje tłok i często będą poruszać się autem, przez co powinni zwrócić uwagę przede wszystkim na modele o zwrotnych kołach i niewielkich wymiarach po złożeniu. Odpowiedzią na ich potrzeby jest nowoczesna spacerówka Oyster 3, którą można używać już od 1. dnia życia dziecka. Co sprawia, że jest tak wyjątkowa na tle innych propozycji?

Przede wszystkim spacerówka Oyster 3 to tak naprawdę wózek 2w1, który można wykorzystywać już od 1. dnia życia dziecka. Siedzisko daje możliwość rozłożenia go na płasko, by było wygodne i bezpieczne także dla noworodka. Warto podkreślić, że można zamontować je zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, samo obracanie zaś jest naprawdę niezwykle łatwe – wystarczy jedno pociągnięcie specjalnego paska.

Ta nowoczesna spacerówka została zaprojektowana w taki sposób, by stopniowo rosnąć razem z dzieckiem. W budce znajdują się bowiem przyciski, które regulują wysokość uprzęży i budki.

Producent zadbał również o oszczędność miejsca. Spacerówka Oyster 3 nie zajmuje dużo przestrzeni w mieszkaniu i bez trudu zmieści się w bagażniku samochodu. Możesz więc poruszać się w pełni swobodnie po swoim domu czy zrobić większe zakupy bez obawy, że nie znajdziesz na nie miejsca w aucie.

Wózek spacerowy Oyster 3 – wygląd plus wygoda

Choć wózek jest trochę większy niż jego poprzednik, wymiary po złożeniu są bardzo kompaktowe. Co istotne dla wygody rodzica, nie trzeba zdejmować siedziska (także wtedy, gdy jest zamontowane tyłem do kierunku jazdy), a samo składanie trwa kilka sekund. To bardzo ważne, gdy dokądś się spieszysz lub pogoda nie sprzyja długiemu przebywaniu na zewnątrz. Spacerówka Oyster 3 posiada także praktyczny uchwyt, dzięki któremu łatwiej ją przenosić z miejsca na miejsce.

Warto podkreślić, że lekka spacerówka Oyster 3 prowadzi się bardzo płynnie i jest niezwykle wygodna w użytkowaniu. Wyposażono ją w duże turbinowe koła oraz opony z pianki poliuretanowej – to bardzo lekki, a jednocześnie odporny na przebicia materiał. Zastosowane w wózku miękkie zawieszenie sprawia, że możliwe są również spacery w odrobinę trudniejszym terenie. Dodatkowo dostępna jest blokada przednich kół – w tym celu wystarczy użyć jednego przycisku.

Wózek spacerowy do miasta

Najważniejsze natomiast jest to, że lekka spacerówka Oyster 3 jest bardzo bezpieczna dla dziecka. Producent wyposażył wózek w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa (dokładnie takie, jakich używa się w fotelikach samochodowych) z nakładkami naramiennymi. W budce zastosowano ochronę UV50+ przeciwko warunkom atmosferycznym, dodatkowo posiada przeciwsłoneczny daszek, który zabezpiecza buzię przed słońcem. W cieplejsze dni rodzice mogą wykorzystać także specjalną siatkę wentylacyjną.

Nowoczesny design

Nie sposób nie zauważyć, że lekki wózek spacerowy Oyster 3 cechuje bardzo elegancki design. Stanowi bardzo precyzyjną odpowiedź na potrzeby młodych rodziców i ich oczekiwania względem wyglądu. W projekcie pojawił się ręcznie obszywany pałąk dla dziecka oraz rączka z teleskopową regulacją, co podnosi komfort użytkowania rodzicom o dużej różnicy we wzroście. Całość jest jednocześnie wygodna, bezpieczna i naprawdę ładna. To jeden z najlepszych wózków spacerowych do miasta.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie