Czego szukasz

Lekka spacerówka do samolotu – jaki wybrać model?

Podróże z dzieckiem to prawdziwa przygoda! W czasach, gdy granice do tak wielu krajów są otwarte, hotele dostosowane do potrzeb najmłodszych i linie lotnicze pozostają otwarte na potrzeby rodzin, wakacje z maluchami mogą być czystą przyjemnością. Warto jednak zadbać o to, by wózek nadążał za naszymi potrzebami. Właśnie z tą myślą powstała lekka spacerówka Bumprider Connect, której poświęcimy uwagę w naszym artykule.

Lekka spacerówka, wózek do samolotu

Spacerówka do samolotu – co warto wiedzieć przed podróżą?

Zdecydowana większość linii lotniczych obsługujących klientów w Europie dostosowała już swoje usługi do potrzeb aktywnych rodzin. Podstawą jest oczywiście oddanie wózka na płycie lotniska, tuż przed wejściem na pokład samolotu. To bardzo ważne, ponieważ rodzice zyskali w ten sposób pełny komfort przewożenia śpiącego dziecka. To naturalnie przekłada się na jego spokój i wygodę wszystkich podróżujących.

Podpowiadamy, co warto wiedzieć, gdy planujesz rodzinne podróże i przedstawiamy naszym zdaniem najlepszy model, który sprawdzi się również na co dzień.

Lekka spacerówka do samolotu

Oczywiście, jeśli wiesz, że spacerówka nie przyda się w ostatnich minutach przed odlotem, możesz wcześniej oddać ją do luku bagażowego. Niektórzy przewoźnicy pozwalają również wziąć wózek na pokład, jednak po złożeniu musi mieścić się w wymiarach bagażu podręcznego.

Co istotne, w przypadku dzieci do 2. roku życia za gondolę lub wózek spacerowy nie ponosisz dodatkowej opłaty. Przed planowaną podróżą sprawdź także, czy wybrane przez ciebie linie lotnicze nie pozwalają na zabranie na pokład nosidełka czy złożonego łóżeczka turystycznego. Jednocześnie pamiętaj, że jeśli podróżujesz z dziećmi starszymi niż 2 lata, każdy z tych przedmiotów traktowany jest jako dodatkowy bagaż, który podlega opłacie zgodnej z cennikiem.

Zanim udasz się w swoją pierwszą rodzinną podróż samolotem, pamiętaj, że każdy wózek dla dziecka musi być odpowiednio oznaczony przez pracowników lotniska. To istotne, by nie doszło do niechcianych pomyłek, które mogłyby wpłynąć negatywnie na wasz urlopowy nastrój. Pamiętaj, że jeśli oddajesz spacerówkę do luku bagażowego, możesz dla bezpieczeństwa owinąć go folią. Zyskasz pewność, że się nie rozłoży i nie zniszczy w czasie lotu.

Bumprider Connect – idealna spacerówka do samolotu… i nie tylko!

Jeśli planujesz rodzinne wycieczki samolotem, dobrze jest zdecydować się na wózek spacerowy, który jest lekki i nieduży. Ważne jest jednak to, by był także trwały, by podróż odbywała się w bezpiecznych warunkach. Dlatego właśnie naszą uwagę przykuwa wózek 2w1 Bumprider Connect. Będzie komfortowy zarówno na co dzień, jak i w czasie wyjazdów.

Czym wyróżnia się wózek Bumprider Connect na tle innych wózków dostępnych obecnie w sklepach? Przede wszystkim zapewnia niewiarygodną wygodę podczas prowadzenia i rzadko spotykaną łatwość składania. Rodzice z pewnością docenią, że wystarczy do tego zaledwie jedna ręka. Nie sposób zaprzeczyć, że w czasie podróży z dziećmi taka możliwość to prawdziwe zbawienie. Musisz bowiem radzić sobie jednocześnie z wózkiem, bagażami i dzieckiem.

Lekka spacerówka - idealny wózek na podróż

Spacerówka Bumprider posiada zwrotne koła przednie, co pozwala osiągnąć pełną płynność jazdy. Wyraźnie ułatwia manewrowanie na nierzadko naprawdę zatłoczonym lotnisku. Jest wyposażona w pojemny kosz na zakupy, który pomieści wszystko to, co niezbędne w czasie podróży. W tym modelu postawiono na bardzo wytrzymały stelaż i dodatkową blokadę po złożeniu. Producent wybrał do jego przygotowania materiały, które można prać w pralce. Warto podkreślić, że Bumprider to także wygodny wózek dla bliźniaków. Rodzice mogą złączyć ze sobą dwa modele i cieszyć się komfortowymi warunkami w czasie podróży.

Nowoczesna, lekka spacerówka Bumprider Connect zapewnia również bezpieczeństwo i wygodę dla dziecka. Została wyposażona w 5-punktowe pasy i daje możliwość rozłożenia do pozycji leżącej, gdy maluch się zmęczy i zapadnie w drzemkę w czasie spaceru. Producent wyposażył ją także w sporych rozmiarów budkę, aby chronić przed słońcem. Co istotne, to tak naprawdę wózek 2w1 – można przypiąć gondolę i korzystać z niego od 1. dni życia.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcia: partnera portalu

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie