Czego szukasz

Ktoś lubi Mamo Pracuj? Tak!

Są takie chwile, kiedy nasza motywacja do prowadzenia portalu zyskuje nowy wymiar. Ostatnie kilka dni było szczególnie ważne, bo nowa odsłona portalu, bo dużo pracy a dzieci zaczynają chorować…

Serce na druciku

Te chwile…

Bo, my tu drżymy, jak przyjmiecie nowa odsłonę portalu, czy spodoba się Wam nowy układ treści i wszystko inne, czy zaakceptujecie naszą wizję nowego portalu a tu nadchodzą tak wspaniałe wiadomości od Was!

„Wasz portal daje mi ostatnio tak dużego kopa, że dzięki zamieszczanym przez Was tekstom zaczęłam w końcu coś robić ze swoim życiem zawodowym, planować, samą siebie motywować, a co najważniejsze, wierzyć, że mi się uda.

Że jest jeszcze życie po byciu z dzieckiem w domu, że można je na nowo poukładać i się w nim odnaleźć. (…)

Dziękuję więc ogromnie za to, co robicie dla wszystkich zagubionych, niepewnych siebie, pragnących zmiany MAM.  Nic tylko cieszyć się i …. DZIAŁAĆ ;-)Pozdrawiam gorąco wszystkich, którzy przyczyniają się do dawania Mamom POZYTYWNEGO KOPA ;-), Pozdrawiam gorąco, Magda.

Dziękujemy za te słowa Magdo!

I jeszcze od Dagmary:

„Dzień dobry. Bardzo podoba mi się Wasza strona i ogólnie inicjatywa i mądre pokazywanie społeczeństwu aspektów matki w pracy. Chciałam powiedzieć, że sama jestem matką dwójki małych skrzatów (1,5 roku i 4 latka) – w dodatku samotną. Musiałam od razu po porodzie wrócić do pracy i cały czas się dokształcam – kończę studia magisterskie, pracuję na 3 etaty, do tego prowadzę dom i zajmuję się dziećmi.

Nie jest łatwo, ale wiem, że moje dzieci kiedyś będą ze mnie dumne 😉 (…).

Pozdrawiam serdecznie i gratuluję pracy, jaką wkładacie w rozwój tego projektu!”

To dla nas szalenie ważne, aby wiedzieć, że to co robimy ma sens, że tego właśnie potrzebujecie.

Więc bardzo dziękujemy!

Agnieszka i Asia i cała redakcja!

Zdjęcie: dev null / Foter / CC BY-SA

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie