Czego szukasz

Kreatywnik Wrocławski – podróżująca mama spełnia swoje marzenia

Jestem podróżującą mamą, która nawet po urlopie macierzyńskim nie potrafi usiedzieć w miejscu. Podróżuję z moją córeczką po najbliższej okolicy, odkrywając uroki Dolnego Śląska. Piszę bloga i marzę o wydaniu Kreatywnika Wrocławskiego – przewodnika dla rodziców z dziećmi i organizuję zbiórkę na Polakpotrafi.pl. Jeśli lubisz podróże z dziećmi tak jak ja, wesprzyj mój projekt.

Fragment Kreatywnika

Po długich podróżach i szukaniu swojego miejsca na ziemi wróciłam do domu na Dolny Śląsk. Razem z malutką, wtedy roczną córeczką Ulą.
Wtedy też zaczęłam pisać bloga: Dolny Śląsk dla Uli.  Miał być bajkowym przewodnikiem po moim ukochanym regionie, a stał się jeszcze dodatkowo: wielką pasją i sposobem na życie.
Na Dolnym Śląsku dla Uli nadal pojawiają się nowe posty, i pojawiać będą się będą. Moim marzeniem jest wyjście poza Internet, w papierowy świat. Dlatego powstał Kreatywnik Wrocławski. Przewodnik po Wrocławiu dla dzieci, pełen rysunków, krótkich anegdot, zadań i zagadek.

Żeby Kreatywnik Wrocławski powstał w wersji papierowej, dostępnej dla każdego mieszkańca Wrocławia i turysty do 8 grudnia trwa zbiórka społecznościowa na portalu polakpotrafi.pl. Każdy może coś wpłacić i za każdą wpłatę przewidziane są nagrody. Będą to Kreatywniki z dedykacją udział w spacerze po Wrocławiu z przewodnikiem, a nawet podziękowania w samym wydrukowanym Kreatywniku.

Kreatywnik Wrocławski to spełnienie moich marzeń o kawałku bloga w wersji papierowej. Długo zastanawiałam się, jak to marzenie sfinansować, a zbiórka społecznościowa okazała się być bardzo dobrym pomysłem. Być może, jeśli tylko uda zebrać się 200% potrzebnej sumy powstanie druga część: Kreatywnik Dolnośląski.

Dziękuję Wam za wsparcie,

Monika

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Mama małej Uli i autorka bloga http://dolnyslaskdlauli.blogspot.com/

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie