Czego szukasz

Kopalnia pomysłów – MamaSpace

Jak się okazuje, Śląsk to prawdziwy raj dla pomysłowych mam! Tym razem poznacie Anetę, która prowadzi bloga i przedstawia swoje sposoby na ciekawe zorganizowanie czasu.

Z wykształcenia jest polonistką-dziennikarką, dlatego pisanie ma we krwi. O sobie mówi: z miłości żona i „etatowa” mama, która szuka pomysłu na każdy dzień.

Do niedawna moja aktywność przejawiała się głównie w opiece nad synkiem. Któregoś dnia postanowiłam wykorzystać siłę i energię, jaką daje mi macierzyństwo. I tak stworzyłam stronę internetową – MamaSpace  – skierowaną do młodych mam. Mam, które być może tak jak ja nie pracują, ale nie chcą marnować czasu na urlopie wychowawczym i szukają pomysłu na niezwykłą codzienność.

Moja strona internetowa istnieje od niedawna, bo od grudnia 2013 r. Staram się pokazywać mamom m.in., co ciekawego dzieje się na terenie Śląska, by zachęcić je do aktywnego spędzania czasu z dzieckiem. Poruszam również tematy związane z macierzyństwem, które rodzą się w mojej głowie podczas spotkań z innymi mamami. Pokazuję piękne miejsca w Polsce i pomysły na spędzanie czasu z dzieckiem. Przy okazji robię to, co lubię, czyli piszę… Zapraszam na moją stronę!

Pozdrawiam,
Aneta
MamaSpace 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie