Czego szukasz

Konkurs: Mamy zdrowie!

Mamy zdrowie jest ważne, a my doskonale o tym wiemy, dlatego wspólnie z siecią laboratoriów DIAGNOSTYKA przygotowałyśmy dla Ciebie KONKURS: Mamy zdrowie. Obserwuj nasze social media i wygraj jeden z dziesięciu voucherów na e-PAKIET TARCZYCOWY ROZSZERZONY. Zapraszamy!

Konkurs: Mamy zdrowie – wygraj e-PAKIET TARCZYCOWY ROZSZERZONY

Na co dzień wspieramy kobiety w powrocie na rynek pracy, podpowiadamy, jak działać, gdy myślisz o zmianie branży lub chcesz założyć własny biznes. Wiemy jednak, że bez zdrowia ani rusz.

Mamy zdrowie jest ważne

Dlatego z myślą o Tobie i Twoim zdrowiu, wspólnie z siecią laboratoriów DIAGNOSTYKA z okazji Dnia Matki przygotowałyśmy konkurs, w którym do wygrania będzie jeden z dziesięciu voucherów na badania. Weź udział w zabawie na naszym profilu na FB i wygraj e-PAKIET TARCZYCOWY ROZSZERZONY.

Wybrałyśmy właśnie ten pakiet, bo na tarczycę leczy się coraz więcej osób, a szacuje się, że choroby tarczycy dotykają kobiet niemalże 9 razy częściej niż mężczyzn!

Weź udział w konkursie!

Jak objawia się choroba Hashimoto i jak postępować, aby wspomagać jej leczenie?

“Nasz pakiet badań sprawdzi się zarówno w profilaktyce chorób tarczycy, ale także w sytuacji, w której niepokoją Cię pewne objawy, np. przewlekłe zmęczenie, rozchwiane emocje lub niedające efektów zmagania z nadmiarowymi kilogramami” – dr n.m. Beata Skowron.

Co musisz zrobić, aby wygrać voucher na pakiet badań?

Odwiedź nasz profil na FB, sprawdź jakie zadanie konkursowe dla Ciebie przygotowałyśmy i zapoznaj się z REGULAMINEM KONKURSU. Potem już tylko kreuj pomysły i zostaw odpowiedź pod postem konkursowym.

Pamiętaj! Sky is the limit!

Biorę udział w konkursie!

Zapraszamy!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie