Czego szukasz

Mamo Pracuj nad CV! Konkurs

Uwaga,uwaga! Mamy ogromną przyjemność ogłosić zwyciężczynie naszego konkursu!

I nagrodę wygrała Pani Anna Małgorzata Ojdana i jest to bezpłatne sporządzenie przez serwis KreatorzyKariery.pl od podstaw CV i LM pod wybraną przez Mamę ofertę pracy/branżę.

II nagrodę wygrała Karolina Pszeniczny-Piecuch i jest to ocena CV i LM wraz ze wskazówkami niezbędnych zmian, które mają uatrakcyjnić dokumenty.

III nagroda dla Pani Moniki Michalskiej – konsultacja dotycząca kariery zawodowej. Skontaktujemy się z każdą z Pań w sprawie szczegółów „odebrania” nagrody. Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy i już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. 

pusty notes z długopisem

Konkurs zakończony został w dniu 6 marca 2012 r.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestniczkom!

Konkurs nie był łatwy, tym bardziej serdecznie gratulujemy każdej z Uczestniczek i dziękujemy za udział. Nagrody zostały rozlosowane spośród prawodłowo wypełnionych dokumentów, w tym zawierających klauzulę o podanej w konkursie treści „Wyrażam zgodę …”.

Przypominamy także o specjalnej ofercie firmy KreatorzyKariery.pl (partner konkursu) TYLKO DLA CZYTELNICZEK naszego serwisu, a dotyczącej bezpłatnej konsultacji kariery do każdego zamówienia złożonego na hasła „Mamo Pracuj”. Szczegóły można znaleźć tutaj >

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach.

Konkurs organizowany był przez firmę KreatorzyKariery.pl oraz serwis Mamo Pracuj.


Serwis Mamo Pracuj oraz KreatorzyKariery.pl zapraszają wszystkie Mamy do udziału w konkursie „Mamo Pracuj nad CV!”.

Do wygrania cenne nagrody:

  • III nagroda: konsultacja  dotycząca kariery zawodowej
  • II nagroda: ocena CV i LM wraz ze wskazówkami niezbędnych zmian, które mają uatrakcyjnić dokumenty
  • I nagroda: bezpłatne sporządzenie przez serwis KreatorzyKariery.pl od podstaw CV i LM pod wybraną przez Mamę ofertę pracy/branżę

Celem Konkursu jest zachęcenie Mam do przygotowania najbardziej aktualnego i jak najlepszego życiorysu oraz przykładowego listu motywacyjnego bez znaczenia czy Uczestniczka konkursu posiada doświadczenie zawodowe lub też nie. Ogłoszenia konkursowe są jedynie przykładowymi ogłoszeniami o pracę.

Zasady konkursu:

  • Konkurs organizowany jest wspólnie przez serwis Mamo Pracuj oraz firmę KreatorzyKariery.pl w okresie od 10 lutego do 29 lutego 2012 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi w okresie 7 dni od dnia zakończenia Konkursu.
  • Do udziału w konkursie zapraszamy kobiety-matki (przyszłe matki, bez żadnych ograniczeń), które chcą popracować nad swoim CV i listem motywacyjnym.
  • Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu i przesłaniu swojego CV oraz listu motywacyjnego w odpowiedzi na jedno z trzech wskazanych ogłoszeń o pracę opublikowanych w ramach niniejszego konkursu (ogłoszenia opublikowane zostały poniżej). CV i list motywacyjny należy przesłać mailem na adres redakcji serwisu Mamo Pracuj: [email protected] w formie załączonych plików typu PDF, DOC, lub ODT.
  • Spośród nadesłanych dokumentów rozlosujemy trzy nagrody: III nagroda: konsultacja (telefoniczna i mailowa) dotycząca kariery zawodowej; II nagroda: ocena CV i LM wraz ze wskazówkami niezbędnych zmian, które mają uatrakcyjnić dokumenty; I nagroda: bezpłatne sporządzenie przez serwis KreatorzyKariery.pl od podstaw CV i LM pod wybraną przez Mamę ofertę pracy/branżę.

WAŻNE: Warunkiem udziału w konkursie jest zamieszczenie w dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na podanie imienia i nazwiska na stronach serwisów Mamo Pracuj i KreatorzyKariery.pl, w przypadku wylosowania nagrody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), przez firmę KreatorzyKariery.pl, z siedzibą w Kętrzynie przy ul. Kazimierza Wielkiego 3A oraz serwis Mamo Pracuj, w celu uczestnictwa w konkursie pod hasłem „Mamo Pracuj nad CV”. Zgadzam się na umieszczenie na stronach serwisu Mamo Pracuj (www.mamopracuj.pl), KreatorzyKariery.pl i stronach na Facebooku, swojego imienia, nazwiska oraz nazwy miejscowości, w przypadku wygrania konkursu. Zgadzam się również na otrzymywanie Newslettera serwisu Mamo Pracuj.”

Pamiętajcie! CV i List Motywacyjny należy przesyłać w języku polskim.

Konkursowe ogłoszenia o pracę:

  1. Ogłoszenie nr 1 – Pracownik biurowy na 1/2 etatu, różne lokalizacje
  2. Ogłoszenie nr 2 – Specjalista/Specjalistka ds. kontaktu z zagranicznymi partnerami firmy
  3. Ogłoszenie nr 3 – Trenerka warsztatów rękodzieła

Termin zakończenia konkursu to 29 lutego 2012 roku.

Nagrody do odbioru do 10 maja 2012.

Czekamy na Wasze CV i listy motywacyjne!

Redakcja serwisu Mamo Pracuj i KreatorzyKariery.pl

Uwaga! W konkursie nie będą rozpatrywane dokumenty bez zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zdjęcie Pixabay

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie