Czego szukasz

Mamo Pracuj nad CV! Konkurs

Uwaga,uwaga! Mamy ogromną przyjemność ogłosić zwyciężczynie naszego konkursu!

I nagrodę wygrała Pani Anna Małgorzata Ojdana i jest to bezpłatne sporządzenie przez serwis KreatorzyKariery.pl od podstaw CV i LM pod wybraną przez Mamę ofertę pracy/branżę.

II nagrodę wygrała Karolina Pszeniczny-Piecuch i jest to ocena CV i LM wraz ze wskazówkami niezbędnych zmian, które mają uatrakcyjnić dokumenty.

III nagroda dla Pani Moniki Michalskiej – konsultacja dotycząca kariery zawodowej. Skontaktujemy się z każdą z Pań w sprawie szczegółów „odebrania” nagrody. Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy i już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. 

 • Agnieszka Kaczanowska - 06/03/2012
pusty notes z długopisem

Konkurs zakończony został w dniu 6 marca 2012 r.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestniczkom!

Konkurs nie był łatwy, tym bardziej serdecznie gratulujemy każdej z Uczestniczek i dziękujemy za udział. Nagrody zostały rozlosowane spośród prawodłowo wypełnionych dokumentów, w tym zawierających klauzulę o podanej w konkursie treści „Wyrażam zgodę …”.

Przypominamy także o specjalnej ofercie firmy KreatorzyKariery.pl (partner konkursu) TYLKO DLA CZYTELNICZEK naszego serwisu, a dotyczącej bezpłatnej konsultacji kariery do każdego zamówienia złożonego na hasła „Mamo Pracuj”. Szczegóły można znaleźć tutaj >

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach.

Konkurs organizowany był przez firmę KreatorzyKariery.pl oraz serwis Mamo Pracuj.


Serwis Mamo Pracuj oraz KreatorzyKariery.pl zapraszają wszystkie Mamy do udziału w konkursie „Mamo Pracuj nad CV!”.

Do wygrania cenne nagrody:

 • III nagroda: konsultacja  dotycząca kariery zawodowej
 • II nagroda: ocena CV i LM wraz ze wskazówkami niezbędnych zmian, które mają uatrakcyjnić dokumenty
 • I nagroda: bezpłatne sporządzenie przez serwis KreatorzyKariery.pl od podstaw CV i LM pod wybraną przez Mamę ofertę pracy/branżę

Celem Konkursu jest zachęcenie Mam do przygotowania najbardziej aktualnego i jak najlepszego życiorysu oraz przykładowego listu motywacyjnego bez znaczenia czy Uczestniczka konkursu posiada doświadczenie zawodowe lub też nie. Ogłoszenia konkursowe są jedynie przykładowymi ogłoszeniami o pracę.

Zasady konkursu:

 • Konkurs organizowany jest wspólnie przez serwis Mamo Pracuj oraz firmę KreatorzyKariery.pl w okresie od 10 lutego do 29 lutego 2012 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi w okresie 7 dni od dnia zakończenia Konkursu.
 • Do udziału w konkursie zapraszamy kobiety-matki (przyszłe matki, bez żadnych ograniczeń), które chcą popracować nad swoim CV i listem motywacyjnym.
 • Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu i przesłaniu swojego CV oraz listu motywacyjnego w odpowiedzi na jedno z trzech wskazanych ogłoszeń o pracę opublikowanych w ramach niniejszego konkursu (ogłoszenia opublikowane zostały poniżej). CV i list motywacyjny należy przesłać mailem na adres redakcji serwisu Mamo Pracuj: [email protected] w formie załączonych plików typu PDF, DOC, lub ODT.
 • Spośród nadesłanych dokumentów rozlosujemy trzy nagrody: III nagroda: konsultacja (telefoniczna i mailowa) dotycząca kariery zawodowej; II nagroda: ocena CV i LM wraz ze wskazówkami niezbędnych zmian, które mają uatrakcyjnić dokumenty; I nagroda: bezpłatne sporządzenie przez serwis KreatorzyKariery.pl od podstaw CV i LM pod wybraną przez Mamę ofertę pracy/branżę.

WAŻNE: Warunkiem udziału w konkursie jest zamieszczenie w dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na podanie imienia i nazwiska na stronach serwisów Mamo Pracuj i KreatorzyKariery.pl, w przypadku wylosowania nagrody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), przez firmę KreatorzyKariery.pl, z siedzibą w Kętrzynie przy ul. Kazimierza Wielkiego 3A oraz serwis Mamo Pracuj, w celu uczestnictwa w konkursie pod hasłem „Mamo Pracuj nad CV”. Zgadzam się na umieszczenie na stronach serwisu Mamo Pracuj (www.mamopracuj.pl), KreatorzyKariery.pl i stronach na Facebooku, swojego imienia, nazwiska oraz nazwy miejscowości, w przypadku wygrania konkursu. Zgadzam się również na otrzymywanie Newslettera serwisu Mamo Pracuj.”

Pamiętajcie! CV i List Motywacyjny należy przesyłać w języku polskim.

Konkursowe ogłoszenia o pracę:

 1. Ogłoszenie nr 1 – Pracownik biurowy na 1/2 etatu, różne lokalizacje
 2. Ogłoszenie nr 2 – Specjalista/Specjalistka ds. kontaktu z zagranicznymi partnerami firmy
 3. Ogłoszenie nr 3 – Trenerka warsztatów rękodzieła

Termin zakończenia konkursu to 29 lutego 2012 roku.

Nagrody do odbioru do 10 maja 2012.

Czekamy na Wasze CV i listy motywacyjne!

Redakcja serwisu Mamo Pracuj i KreatorzyKariery.pl

Uwaga! W konkursie nie będą rozpatrywane dokumenty bez zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zdjęcie Pixabay

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kaczanowska
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów.  
Podyskutuj

O czym chciałabyś przeczytać na mamopracuj.pl?

Podobno "kto pyta nie błądzi" więc my pytamy Was ;-); o to co dla Was ważne, o czym chcecie czytać na portalu i czego Wam brakuje na www.mamopracuj.pl. Prosimy Was o wypełnienie bardzo krótkiej, a dla nas bardzo ważnej ankiety >>> Dziękujemy!
 • Agnieszka Kaczanowska - 17/04/2016
Stół, kawa i wizytówki mamopracuj.pl

Bo prawda jest taka, że…

Dziewczyny,

prawda jest taka, że bez Was nie istniałby nasz portal. A my chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby, dlatego prosimy Was o odpowiedź na ważne dla nas pytania:

O czym jeszcze chciałabyś przeczytać na www.mamopracuj.pl, jakie tematy są dla Ciebie ważne, jakie akcje, projekty i co Cię interesuje?

Powiedz nam a my przygotujemy takie teksty, jakich szukasz. Nie ma dla nas tematów niemożliwych.

Przygotowałyśmy z Asią bardzo krótką ankietę z powyższymi pytania, wypełnienie jej zajmuje kilka minut, a nam pozwoli jeszcze lepiej dopasowywać treści do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Aby wypełnić ankietę kliknij tutaj >>>

Jeśli masz dużo pomysłów, napisz ile tylko chcesz! Jeśli na razie nic nie przychodzi Ci do głowy, to pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać maila: [email protected] lub [email protected]

W podziękowaniu za zaangażowanie mamy książki dla Was, nagrodzimy 5 najbardziej pomocnych podpowiedzi ;-).

Na Wasze opinie i podpowiedzi czekamy do 25 kwietnia br.

Bardzo dziękujemy!

Agnieszka i Asia

Zdjęcie: Magdalena Trebert

Aktualizacja 13 maja 2016

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Za pomysły, sugestie ale też i głosy krytyki. Wszystkie obiecujemy wziąć pod uwagę i mamy nadzieję, że już wkrótce portal Mamo Pracuj będzie lepszy i bardziej pomocny!

Nagrody książki niespodzianki dostają: Ania, Marta, Kasia K, Kasia W i Gosia. Skontaktujemy się z Wami!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kaczanowska
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów.  
Podyskutuj

Cykl bezpłatnych webinariów dla Mam – zapisy trwają!

Chcesz łączyć pracę z macierzyństwem w zgodzie ze sobą i w takich proporcjach, które są dla Ciebie ok? Pracujesz na etacie, z domu, masz swoją działalność? Weź udział w bezpłatnym cyklu webinarów "Mama w pracy", który organizujemy wspólnie z Family Managerką - Martą Macieszewską-Malinowską. Zapisy na webinaria już trwają!
 • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 16/02/2016

Dlaczego warto?

Na każdym spotkaniu otrzymasz mnóstwo pomocnych wskazówek i wsparcia od innych mam. Będzie to także okazja do przyjrzenia się swojej sytuacji i znalezienia najlepszych rozwiązań, idealnych dla Ciebie i Twojej rodziny.

O czym będziemy rozmawiać?

1. Jak łączyć pracę z macierzyństwem? Sprawdzone metody, które pomagają pracującym Mamom – 24 lutego, godz. 20:30

2. Jestem nie tylko Mamą. Jak zadbać o swoje potrzeby i znaleźć czas dla siebie? – 23 marca godz. 20:30

3. Kogo dziś poproszę o pomoc? O asertywności i syndromie Zosi-Samosi -13 kwietnia godz. 20:30

4. Dom pracującej Mamy. O co walczę, a co odpuszczam? – 27 kwietnia godz. 20:30

5. Praca dla Mamy. Jak firmy wspierają pracujących rodziców? – 10 maja godz. 20:30

6. Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Jak wziąć udział?

Możesz skorzystać z całego cyklu webinariów lub zapisać się na poszczególne spotkania, tylko te, które Cię najbardziej interesują. Informacji o zapisach szukaj na naszym portalu i Facebooku >

Wszystkie spotkania odbywają się online, wieczorami i są bezpłatne. Potrzebujesz tylko sprawne łącze internetowe i głośniki w komputerze.

Prowadzenie:

Wszystkie webinaria prowadzi Marta Maciszewska-Malinowska (Family Manager, coach dla Mam, zawodowo wspiera pracujących rodziców i firmy przyjazne rodzinie, prowadzi online warsztaty, coaching i webinaria, tworzy programy Working Parents wspierające rodziców w firmach).

Zapisz się na najbliższe spotkanie już dzisiaj!

Webinar: Własny biznes czy etat? Analiza zysków i strat – 24 maja godz. 20:30 >

Ilość miejsc ograniczona!

I ważne informacja!

Do końca maja możesz skorzystać z programu coachingowego DOBRY WYBÓR. Marta pomoże Ci podjąć dobrą decyzję co będzie lepsze dla Ciebie, Twojej rodziny i drogi zawodowej. Własna firma czy jednak praca na etacie? Zapisy i informacje tutaj >

Zapraszamy!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie

Może Cię zainteresować także:

Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail