Czego szukasz

Konkurs Mamo odpoczywaj wyniki

Dziękujemy wszystkim mamom za udział w konkursie Mamo odpoczywaj!
Otrzymaliśmy mnóstwo pięknych zgłoszeń: wiersze, fraszki, opowiadania, zdjęcia, kolaże i prezentacje. Wasza kreatywność mile nas zaskoczyła i Jury nie miało łatwego zadania.

Posiedzenie Komisji Konkursowej odbyło się w Crown Piast Hotel & Park w Krakowie, gdzie mogłyśmy osobiście przekonać się, że to wspaniałe miejsce na rodzinny wypoczynek.

Jury obradowało w składzie:

Agnieszka Kopecka – PR Manager Crown Piast Hotel & Park
Beata Ewa Wojciechowska – Jasion – założycielka Krakowskiego Klubu Mam i organizatorka spotkań Klubu Przedsiębiorczych Mam w Krakowie, fotograf www.pchelka.pl
Agnieszka Czmyr – Kaczanowska – serwis Mamo Pracuj
Joanna Gotfryd – serwis Mamo Pracuj

W posiedzeniu Komisji Konkursowej udział wzięły również 2 córeczki członkiń Jury. Dziewczynkom najbardziej podobały się kolorowe prace, jednakże młode damy nie miały prawa głosu…

Komisja Konkursowa zdecydowała przyznać nagrodę główną Pani Małgorzacie Kuzdra z Łodzi, za pracę pt: „Samoistność”

Pani Małgorzato, serdecznie gratulujemy wygranej – wspaniałego weekendu w Crown Piast Hotel & Park w Krakowie!

„Jesteśmy mile zaskoczeni faktem, iż Mamy przedstawiły tak ciekawe i różnorodne prace. Naprawdę ciężkim zadaniem było wybranie tej jedynej. Cieszy nas, że rodzinny pobyt w Crown Piast Hotel & Park sprawił, iż uczestniczki konkursu z takim zaangażowaniem podjęły wyzwanie. Wiersz zatytułowany Samoistność autorstwa Małgorzaty Kuzdry, w pełni zasłużył na tę nagrodę. Ujęła nas jego autentyczność oraz zdrowa dawka egoizmu, podkreślająca szczere podejście do kwestii bycia Mamą. Z przyjemnością będziemy gościć Panią Małgorzatę w Crown Piast Hotel & Park, mając nadzieję, że czas spędzony w naszym hotelu otoczonym ogrodem umożliwi „Delektowanie się chwilami”.” – Agnieszka Kopecka, PR Manager, Crown Piast Hotel & Park

Poniżej prezentujemy nagrodzoną pracę.

„SAMOISTNOŚĆ”

Morze, plaża, wzgórza, chaszcze

Są już zbytkiem wakacyjnym

Najprawdziwszy odpoczynek

To wyłączyć się rodzinnie.

Funkcje „mama”, „żona”, „praczka”,

„pomoc nocna”, „internistka”,

Wiecznie czujna, czuwająca –

Wziąć, zamienić w „egoistka”.

Delektować się chwilami,

Gapić się bezmyślnie w niebo,

Trwonić myśli i energię

Na to, czego nam potrzeba.

Pierwszej rangi nakaz z serca

To lenistwo i bezmyślność,

Bytowanie samoistne

Dla higieny tak korzystne!

 

Bardzo podobały nam się również prace Pani Edyty Kiełtyki z Sosnowca i Pani Anity Demianowicz z Gdańska i chcieliśmy je wyróżnić, poprzez opublikowanie ich prac w naszym serwisie – już wkrótce!

Dziękujemy wszystkim Mamom za udział w Konkursie i już dzisiaj zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie i na Facebooku.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Podyskutuj

Kobiety biznesu Rakiety – bezpłatne doradztwo i Twoja historia

Wystartuj z biznesem jak rakieta w kosmos! Wspólnie z portalem Oh!me zapraszamy do akcji #KobietyBiznesuRakiety. Cały miesiąc wspieramy i promujemy kobiety przedsiębiorcze, które chwyciły stery w swoje ręce! Chcesz ocenić swój pomysł na biznes, albo dowiedzieć się skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy? A może już jesteś w locie, prowadzisz firmę od lat, ale od kosmosu dzielą Cię lata świetlne? Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa firmy Cisnet.pl w ramach naszej akcji. Albo napisz do nas! Pochwal się, pożal, podziel swoją historią! Najciekawsze listy opublikujemy u nas i na portalu dla kobiet Oh!me.

Przedsiębiorczą kobietą być…

Nie dziwią nas statystyki, które stawiają Polki za wzór europejskiej przedsiębiorczości, a liczba firm zakładanych przez kobiety napawa dumą. Dlatego startujemy z akcją, której celem jest promowanie i wspieranie tych kobiet, które chwyciły stery w swoje ręce ruszają w daleką podróż w nieznane! Słowem…

#KobietyBiznesuRakiety

Wspieramy Kobiety, Biznesu Rakiety!

Wiesz, że chcesz, ale nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz fachowego wsparcia? A może prowadzisz biznes ale nie wiesz jak rozwinąć prędkość? Zapraszamy na bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorczych kobiet, zarówno tych które już prowadzą swój biznes, jak i tych które dopiero startują! 

Bezpłatne indywidualne doradztwo biznesowe obejmuje wszystkie aspekty związane z otworzeniem firmy, począwszy od pomysłu, poprzez znalezienie źródła jego finansowania do rejestracji działalności gospodarczej. Dlaczego warto skorzystać?

Dzięki naszej akcji dowiesz się:

 • czy Twój pomysł ma szanse powodzenia?
 • jakie są jego słabe i mocne strony?
 • czy możesz starać się o dotację UE i jak napisać wniosek,
 • gdzie i jak uruchomić działalność?
 • jak obliczyć koszty prowadzenia firmy?
 • kiedy zaczniesz zarabiać?
 • kto Ci w tym pomoże?

Możliwe są spotkania osobiste 60 min. (w oddziale firmy w Krakowie, ul. Siemiradzkiego 19/1) albo porady mailowe – do wykorzystania w okresie dwóch miesięcy od zgłoszenia. Dodatkowo do każdej porady dołączony będzie plik z informacjami dotyczącymi porad jak sporządzić biznes plan oraz dostępnych źródeł finansowania działalności gospodarczej.

Kto za tym stoi?

Konsultacje będzie prowadzić Monika Ogórek – Doradca Biznesowy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z nowymi przedsiębiorcami, specjalista w pozyskiwaniu środków unijnych, analityk finansowy, pracownik Cisnet.pl Kancelarii Doradczej Sp. z o.o.

logo_cisnet_male

Głównymi obszarami działalności Cisnet.pl są usługi:

 • Księgowe
 • Wsparcia biznesowego
 • Agencji pracy
 • Szkoleniowe
 • Informatyczne

Cisnet.pl współpracuje z firmami, organizacjami pozarządowymi i osobami fizycznymi.

Jak skorzystać z doradztwa?

Zgłoś się wypełniając formularz, w którym powiesz nam o swoim pomyśle i jak chcesz, abyśmy Ci pomogli. Przedstawiciele Cisnet.pl skontaktują się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych.

Akcja trwa od 10 maja do 8 czerwca 2016 r. Uwaga: Liczba konsultacji ograniczona.

Promujemy Kobiety Biznesu Rakiety! Napisz do nas!

Chcemy poznać Twoją historię biznesową. Zarówno taką, która przypomina udany lot rakietą w kosmos, jak również taką, która z rakietą i kosmosem niewiele ma wspólnego.

Napisz do nas o sukcesach i porażkach. O ważnych biznesowych lekcjach i gorzkich nauczkach. O tym co prowadzenie biznesu zmieniło w Twoim życiu na lepsze, albo na gorsze. A może COŚ stoi na przeszkodzie ku temu abyś wsiadła do rakiety i odpaliła? Co to takiego? Podziel się z nami!

Na Twój list czekamy do 8 czerwca. Najciekawsze historie opublikujemy na portalu Mamo Pracuj i/lub na portalu Ohme.pl. Jeśli chcesz, Twój list opublikujemy anonimowo.

Napisz do nas: [email protected]

logo_ohme_640

Kobiety_biznesu_rakiety_fb

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Podyskutuj

O czym chciałabyś przeczytać na mamopracuj.pl?

Podobno "kto pyta nie błądzi" więc my pytamy Was ;-); o to co dla Was ważne, o czym chcecie czytać na portalu i czego Wam brakuje na www.mamopracuj.pl. Prosimy Was o wypełnienie bardzo krótkiej, a dla nas bardzo ważnej ankiety >>> Dziękujemy!
Stół, kawa i wizytówki mamopracuj.pl

Bo prawda jest taka, że…

Dziewczyny,

prawda jest taka, że bez Was nie istniałby nasz portal. A my chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby, dlatego prosimy Was o odpowiedź na ważne dla nas pytania:

O czym jeszcze chciałabyś przeczytać na www.mamopracuj.pl, jakie tematy są dla Ciebie ważne, jakie akcje, projekty i co Cię interesuje?

Powiedz nam a my przygotujemy takie teksty, jakich szukasz. Nie ma dla nas tematów niemożliwych.

Przygotowałyśmy z Asią bardzo krótką ankietę z powyższymi pytania, wypełnienie jej zajmuje kilka minut, a nam pozwoli jeszcze lepiej dopasowywać treści do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Aby wypełnić ankietę kliknij tutaj >>>

Jeśli masz dużo pomysłów, napisz ile tylko chcesz! Jeśli na razie nic nie przychodzi Ci do głowy, to pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać maila: [email protected] lub [email protected]

W podziękowaniu za zaangażowanie mamy książki dla Was, nagrodzimy 5 najbardziej pomocnych podpowiedzi ;-).

Na Wasze opinie i podpowiedzi czekamy do 25 kwietnia br.

Bardzo dziękujemy!

Agnieszka i Asia

Zdjęcie: Magdalena Trebert

Aktualizacja 13 maja 2016

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Za pomysły, sugestie ale też i głosy krytyki. Wszystkie obiecujemy wziąć pod uwagę i mamy nadzieję, że już wkrótce portal Mamo Pracuj będzie lepszy i bardziej pomocny!

Nagrody książki niespodzianki dostają: Ania, Marta, Kasia K, Kasia W i Gosia. Skontaktujemy się z Wami!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 
Podyskutuj

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie