Czego szukasz

Konferencja Jest Kobieta, Jest Moc – daj się zainspirować

16 marca w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja dla kobiet: Jest Kobieta, Jest Moc. To wydarzenie, które zainspiruje Cię do działania. Spotkasz kobiety, których energię poczujesz od pierwszej chwili. Dawka inspiracji i motywacji natchnie Cię do działania, a klimatyczny wystrój w Światło Art Bistro wprawi w idealny nastrój. Mamo Pracuj jest patronem medialnym wydarzenia.

 • Ewa Moskalik - Pieper - 12/03/2019
kobiety w trakcie konferencji

Jest Kobieta, Jest Moc

16 marca w Światło Art Bistro w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja Jest Kobieta, Jest Moc. To wydarzenie to okazja do spotkania i wysłuchania na żywo historii wspaniałych kobiet, które mogą Cię zainspirować do działania. Jeśli potrzebujesz poczuć w sobie moc i siłę, aby móc osiągnąć sukces na miarę swoich marzeń i możliwości po prostu przyjdź, posłuchaj i zainspiruj się.

Zaproszone prelegentki pokażą kobietom, że życie może mieć zupełnie inny wymiar, kiedy działasz z pasją i realizujesz swoje marzenia.

Co czeka Cię w trakcie wydarzenia?

 • poznasz prawdziwe historie niezwykłych kobiet;
 • otrzymasz ogromną dawkę motywacji, wiedzy oraz kobiecej mocy;
 • poczujesz w sobie siłę, moc i odwagę do realizacji swojego pomysłu;
 • poznasz inne kobiety, takie jak Ty, nawiążesz relacje, które zaprocentują i pomogą Ci znaleźć właściwą drogę, w życiu, biznesie, w realizacji marzeń;

Inspirującymi prelegentkami będą:

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska – wykładowca, dziennikarka, szkoleniowiec, mówca motywacyjny, PR manager, mama i żona. Od ponad 15 lat aktywnie wspiera, szkoli i prowadzi kobiety powracające na rynek pracy i biznesu, wspiera kobiece inicjatywy i start up’y.
 • Dorota Deląg – Aktorka i prezenterka telewizyjna. W 1999 ukończyła Wydział Aktorski we Wrocławiu Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Na antenie TVP2 wraz z Jarosławem Kulczyckim prowadziła teleturniej Znaki zodiaku. W 2009 występowała w IX edycji Tańca z gwiazdami. Wzięła m. in. udział w takich znanych produkcjach filmowych jak „Lata i dni”, „Życie jak poker”, „Sukces” (główna rola), „Rezydencja” czy „Planeta Singli”. Wystąpiła też w popularnych serialach jak choćby „Camera Cafe” oraz „39 i pół” realizowanych dla TVN. Założycielka fanpejdża „Poranek Doroty”, gdzie w trakcie monologów w kuchni autorki wszystko może się zdarzyć.
 • Barbara Kwiecień – właścicielka marki biżuteryjnej „House of April”. Zamieniła szybkie życie w „garniturze-mundurze” – na życie na własnych warunkach, pełne pasji i twórczości. Po 15 latach ciężkiej pracy, postanowiła dać sobie więcej luzu i robić luksusową biżuterię. Niezmiennie podąża za marzeniami – buduje silną, kobiecą markę w Polsce i za granicą.
 • Ania Lichota – Polka mieszkająca w Londynie, ekonomistka, prywatnie himalaistka, coach i mówca inspiracyjny, autorka książki: „No i na co Ci te góry”. Jako trzecia Polka zdobyła koronę Ziemi – najwyższe szczyty każdego z siedmiu kontynentów. W ramach współpracy z Sarswati Foundation, była zaangażowana w budowę szkoły w Nepalu. Kobieta pełna życia, będąca w zgodzie ze sobą.
 • Karolina Zbroch – od prawie 4 lat razem z mężem tworzy firmę GrowRaw. Jest kobietą z pasją. Swój sukces zawdzięcza pracowitości. Jest perfekcjonistką, co można zobaczyć w każdej jednej, ręcznie zrobionej przez nią doniczce. Motywacją do stworzenia własnej firmy, była chęć zostania panią własnego czasu, który może łączyć z byciem matką i żoną. Miłość do betonu, to miłość od pierwszego wejrzenia. Kieruje się hasłem – less is yes, dlatego GrowRaw to prosty, surowy, minimalistyczny design.

Gdzie i kiedy?

 • Kiedy ➡ 16 Marca 2019
 • Start➡ 10:00 – 14:00
 • Gdzie ➡ Światło Art. Bistro, ul. Nowogrodzka 10, 00-511 Warszawa.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Agenda:

 • 9.30 – 10.00 – Przybycie gości i kawa
 • 10.00 – 10.05 – Powitanie gości
 • 10.10-10.30 – Karolina Zbroch„Sukces z betonu”
 • 10.35- 11.20 – Paulina Smaszcz-Kurzajewska „Bądź kobietą, którą chciałabyś spotkać”
 • 11.25 – 11.45 – przerwa kawowa
 • 11.45 – 12.30 – Barbara Kwiecień „Odwagi. Nadaj sens swojemu życiu”
 • 12.35 – 13.20 – Anna Lichota „Grzeczne panienki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą”
 • 13.25 – 14.00 – Dorota Deląg „Moc kobiecości”
 • 14.00 – Zakończenie

Po więcej informacji zajrzyj na stronę eventu >>>

Zdjęcie: 123 rf

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Ewa Moskalik - Pieper
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.

Video: Jak wejść do branży IT?

Przed rozpoczęciem zmiany zawodowej dobrze jest zweryfikować czy posiadamy właściwe predyspozycje. Warto także sprawdzić czy to, co podoba nam się w teorii - w praktyce będzie równie interesujące. Co zatem powinniśmy zrobić? Jak wejść do branży IT? Zobacz co podpowiada ekspertka :)
 • Agnieszka Kumorek - 10/03/2019
uśmiechnięta kobieta siedzi przed laptopem

Wywiad z ekspertką IT na grupie #Mamo Pracuj w IT

Zapraszamy do posłuchania naszego wywiadu z ekspertką IT – Moniką Braun, o tym jak wejść do branży IT.

Monika to… wiele pasji skumulowanych w jednej osobie: zapalony coach, wyznawca agile, propagator rozwijania umiejętności miękkich oraz miłośnik pracy z ludźmi. Na co dzień pracuje w Allegro oraz prowadzi szkolenia i warsztaty.

Zawsze z pasją dzieli się doświadczeniami i wiedzą, wspierając w odkrywaniu swoich możliwości i szukaniu nowych efektywnych sposobów na znalezienie swojego miejsca i pasji życiowych.

A tematem rozmowy jest tytułowe pytanie: Jak wejść do branży IT?

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska z Fundacji Mamo Pracuj pytała:

 • jakie ścieżki można obrać na początek?
 • co można zrobić, zanim wie się w jakim kierunku w IT pójść?
 • czy warto mieć mentora i jak go znaleźć?
 • jak zweryfikować czy w ogóle nadaję się do branży IT? Jaki test można zrobić?

Jeśli jesteś zainteresowana odpowiedziami, to poniżej znajdziesz nagranie całego wideo:

A może jesteś ciekawa czy po kursie można znaleźć pracę? Zobacz drugie video >>>

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie #MamoPracujwIT i jego efektach odwiedź stronę projektu >>>

Zdjęcie: pixabay.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kumorek
Jestem osobą, która nie potrafi się nudzić. Lubię różnorodność, dlatego skończyłam studia łączące zajęcia humanistyczne, graficzne i informatyczne. Odpoczywam podczas długich spacerów, a znajomi wiedzą, że dobrej herbaty w miłym towarzystwie nigdy nie odmówię.

Video: Czy po kursie znajdę pracę w IT?

Bardzo często słyszymy pytanie - czy po kursie znajdę pracę w IT? Decydując się na poświęcenie naszego czasu i pieniędzy, chcemy żeby inwestycja zwróciła się, najlepiej szybko ;) Zastanawiamy się jaka forma nauki będzie dla nas najbardziej efektywna, czy warto uczyć się samodzielnie i jak sfinansować chociaż część kosztów... W naszym wywiadzie z Moniką, ekspertką IT, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was pytania.
 • Agnieszka Kumorek - 10/03/2019
młoda kobieta z laptopem

Na grupie #Mamo Pracuj w IT rozmawiamy – czy po kursie znajdę pracę w IT?

To chyba jedno z najczęściej zadawanych przez nasze czytelniczki 😉 Dlatego podczas kolejnego wywiadu z Moniką Braun, naszą ekspertką IT, poruszyłyśmy właśnie ten temat.

Monika to… konsultantka i trenerka agile, antypurystka scrumowa oraz pasjonatka wzajemnej motywacji. Uwielbia agile, ponieważ zmienia sposób myślenia i motywuje do popatrzenia na wartość biznesową poprzez pryzmat ludzi, którzy tą wartość tworzą. Dzięki temu pozwala zespołowo tworzyć rzeczy wielkie i czerpać satysfakcję z realizacji celów.

Pracuje w Allegro, prowadzi szkolenia, warsztaty, zawsze z pasją dzieli się doświadczeniami i wiedzą.

W czasie wywiadu zmierzyłyśmy się z takimi pytaniami jak:

 • Czy taki kurs wystarczy?
 • Czy to duże ryzyko?
 • Jak przekonać samą siebie i rodzinę do takiej inwestycji?
 • No i czy ktoś mnie zatrudni?
 • I wiele innych! 🙂

Rozmowę poprawadziła Agnieszka Czmyr-Kaczanowska z Fundacji Mamo Pracuj.

Całe nagranie znajdziesz poniżej:

Jesteś ciekawa jak wejść do branży IT? Zobacz pierwsze video >>>

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie #MamoPracujwIT i jego efektach odwiedź stronę projektu >>>

Zdjęcie: pixabay.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kumorek
Jestem osobą, która nie potrafi się nudzić. Lubię różnorodność, dlatego skończyłam studia łączące zajęcia humanistyczne, graficzne i informatyczne. Odpoczywam podczas długich spacerów, a znajomi wiedzą, że dobrej herbaty w miłym towarzystwie nigdy nie odmówię.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail