Czego szukasz

Kobieta i przedsiębiorczość, czyli Dzień Kobiet Biznesu w Warszawie

Marzec to miesiąc kobiet. Dlatego już dzisiaj zapraszamy Cię do świętowania i poświęcenia sobie kilku chwil tylko dla siebie. Wykorzystaj ten czas na rozwój osobisty, na spotkanie z innymi inspirującymi kobietami, a może na zmianę w życiu zawodowym? Idzie wiosna, idzie nowe… Dzień Kobiet Biznesu to już trzecia bezpłatna edycja warsztatów dla przedsiębiorczych kobiet. Przyjdź i skorzystaj z czasu tylko dla siebie. Zapisy już trwają!

Kobieta pije kawę i pisze na smartfonie

Kobieta i przedsiębiorczość, czyli „III Dzień Kobiet Biznesu”

„Dzień Kobiet Biznesu” pod takim hasłem 16 marca w biurowcu Warsaw Trade Tower w Warszawie odbędą się bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorczych pań. Ich organizatorem jest Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości, która już po raz trzeci, przy okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet organizuje spotkanie dedykowane płci pięknej.

To trzecia edycja wyjątkowych warsztatów skierowanych zarówno do pań, które prowadzą już swoje firmy, jak i do tych, które dopiero planują otwarcie biznesu. Specjalnie na tę okazję Fundacja zaprosiła wyjątkowych prelegentów. Z myślą o potrzebach biznesowych uczestniczek eksperci podpowiedzą, jak omawiane zagadnienia samodzielne wdrożyć we własnej firmie.

Spotkanie w Warszawie

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 wystąpieniem Marka Barona na temat efektywnej konfiguracji fan page ’a.

O błędach, jakie najczęściej są popełniane w sprzedaży opowie Natalia Kościuk, założycielka Pracowni Biznesu – firmy doradzającej małym i średnim przedsiębiorcom w zakresie sprzedaży i marketingu. Natomiast Dorota Mastalska z Areny Biznesu przybliży paniom, jak efektywnie nawiązywać kontakty biznesowe. Po przerwie Emilia Bartosiewicz, ekspert od budowania osobistej marki w Internecie, wyjaśni, jak stworzyć profesjonalne CV i jak zwiększyć swoją rozpoznawalność w sieci.

Na zakończenie spotkania odbędzie się loteria wizytówkowa i konkursy z nagrodami. Do wygrania wiele ciekawych upominków ufundowanych przez partnerów wydarzenia m.in.: Nessi Sportswear, sieci salonów kosmetycznych Yasumi, Glov, kosmetyki DLA i Mary Kay, a także książki „Sekret młodości – Facefitness”.

Zapisz się już dziś!

Wszystkie Panie zainteresowane udziałem w warsztatach już dziś zapraszamy do rejestracji online poprzez formularz rejestracyjny >>

Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły dotyczące wydarzenia TUTAJ >>

oraz na Facebooku >>

Zdjęcie tytułowe: kaboompics.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie