Czego szukasz

Kobieca strona IT. Zapraszamy do 1. edycji kampanii „Włączanie i różnorodność”

Zapoznaj się z 1. edycją kampanii „Włączanie i różnorodność” realizowanej przez Media Planet, której mamy przyjemność partnerować i wspierać swoim patronatem. Grono ekspertek, a wśród nich Agnieszka Czmyr-Kaczanowska, opowiedziały o najważniejszych zagadnieniach z zakresu różnorodności i inkluzywności. Publikację można zobaczyć w wydaniu online Gazety Wyborczej, na głównej stronie Dziennika Gazety Prawnej i na portalu poradnikiniznesu.info. Zapraszamy!

Włączanie i różnorodność

Włączanie i różnorodność

„Włączanie i różnorodność” to projekt, który porusza tematy związane z pozycją kobiet w szeroko pojętym biznesie. Opowiada również o kierunkach rozwoju kobiet na rynku pracy oraz w strukturach organizacyjnych firm.

Kampania zainicjowana przez Madia Planet podejmuje najważniejsze zagadnienia z obszaru inkluzywności i różnorodności. Porusza kwestie związane z dobrymi praktykami zarządzania różnorodnością w organizacji, przebijaniem szklanego sufitu przez kobiety. Mówi o byciu sobą w branżach zdominowanych przez mężczyzn oraz o nowej generacji liderek.

Swoimi spostrzeżeniami i wiedzą w kampanii podzieliły się ekspertki – m.in. Katarzyna Konieczna, Olga Kozierowska i nasza Agnieszka Czmyr-Kaczanowska.

grafika informacyjna kampanii "Włączanie i różnorodność"

Kobieca strona IT

Agnieszka opowiedziała, kim jest współczesna specjalistka IT. Co pomaga, a co jest utrudnieniem dla kobiet, które chcą wejść do branży IT? Co kieruje kobietami, które chcą związać swoją przyszłość z tą branżą i dlaczego kobiety nadal przebijają się przez „szklany sufit”?

zrzut ekranu strony poradnikbiznesu.info

Całą wypowiedź Agnieszki oraz pozostałych ekspertek możesz przeczytać w wydaniu online Gazety Wyborczej. Na stronie głównej Dziennika Gazety Prawnej i na portalu tematycznym poradnikbiznesu.info.

Na okładce publikacji zobaczysz Olgę Malinkiewicz – fizyczkę i współzałożycielkę Saule Technologies, która opracowała metodę wytwarzania ogniw fotowoltaicznych na bazie perowskitu i jako pierwsza wprowadziła na rynek produkty wykorzystujące te ogniwa. Olga opowiada o swoich motywacjach, ścieżce kariery oraz co pomogło jej w osiągnięciu sukcesu.

Zapraszamy do lektury!

Fundacja Mamo Pracuj objęła kampanię swoim patronatem.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktorka naczelna portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie