Czego szukasz

Jubileuszowy Wielki Zjazd Kobiet Sukcesu w Warszawie

Już niedługo, bo 14 maja w Warszawie, jubileuszowy – Wielki Zjazd Kobiet Sukcesu. Wydarzenie „must be” dla wszystkich kobiet szukających mocy i inspiracji do rozwoju i działania. Zapraszamy w imieniu Akademii Kobiet Sukcesu.

Zapraszamy 14 maja do Warszawy na niesamowicie energetyczny „Wielki Zjazd Kobiet Sukcesu” oraz największe od 7 lat, bo jubileuszowe 7-lecie Akademii Kobiet Sukcesu.

Co Cię czeka?

  • największy wydarzenie rozwojowe w Akademii Kobiet Sukcesu
  • tornado pozytywnej energii
  • niezwykła atmosfera i spotkanie społeczności Akademii Kobiet Sukcesu
  • unikalne historie Kobiet Sukcesu
  • poczujesz MOC sprawczości KOBIET
  • spotkanie będzie miało interaktywny charakter, wciągający w dialog Uczestniczki wydarzenie

POZNAJ PROGRAM ORAZ NIEZWYKŁYCH GOŚCI, JACY WYSTĄPIĄ TEGO DNIA!

Wystąpią:

Ania Witowska – charyzmatyczna trenerka zmiany na lepsze, autorka bestsellera „Babskie Fanaberie, czyli w cholerę z tym wszystkim” i założycielka Kobiecego Punktu Widzenia, który na facebooku zgromadził ponad 120 tysięcy fanów.

Dagmara Skalska – autorka bestsellerowej serii książek „Egoizm to nie grzech”, blogerka i inspiratorka, założycielka Projektu Egoistka – kampanii społecznej uczącej kobiety pozytywnego egoizmu, w ramach której dotarła do 300 tysięcy Polek. Uwielbiana przez kobiety za swoją mądrość, siłę i radość życia.

Patrycja Załug – dyplomowana trenerka i certyfikowany coach, właścicielka Instytutu Przemiany oraz współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu, jednej z największych organizacji kobiecych w Warszawie zajmujących się rozwojem osobistym, obecnie społeczności ponad 12 tysięcy kobiet, które nawzajem wspierają się i inspirują do tego, by żyć pełnią.

UWAGA! Tylko do 4 maja trwa przedsprzedaż biletów po niższej cenie.

Będzie to Jubileusz 7-lecia Akademii Kobiet Sukcesu, a zarazem wielkie spotkanie Uczestniczek naszych konferencji, przyjaciół i partnerów biznesowych.

Spotkania Akademii cieszą się niezwykle pozytywną energię, więc i tym razem chcemy się spotkać z Wami, aby razem uczcić ten niezwykły dzień. Zapraszamy wszystkie Kobiety, które należą lub chcą dołączyć do naszej społeczności.

Szczegółowy program i zapisy na: www.kobietyisukces.pl

Partnerzy główni: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Pharmaton Geriavit, Portal Liderka.pl

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie