Czego szukasz

Jesteśmy różne, różne mamy zdanie na niektóre tematy ale w tym nasza siła

Mamo, nie strajkuj, jeśli chcesz! Mamo strajkuj, jeśli chcesz! Jesteśmy różne. Bywa, że mamy odmienne zdanie na różne tematy, nawet te fundamentalne, nawet takie kontrowersyjne jak strajk kobiet. Takie jesteśmy. Ważne, że nie jest to przeszkoda, aby rozmawiać, aby szanować swoje uczucia. Czy powinnyśmy zabrać głos, opowiedzieć się po jakiejś stronie, w końcu jesteśmy medium skierowanym do kobiet?

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 02/10/2016
Dwie przyjaciółki idą w jedną stronę

W tym względzie nie mogłyśmy znaleźć wspólnego stanowiska.

Nawet nie próbowałyśmy, bo nie chodzi o to, aby ktoś kogoś przeciągnął na swoją stronę. Szanujemy się wzajemnie, szanujemy nasze odmienne wartości. Czego życzymy wszystkim tym, którzy dzisiaj stają po różnych stronach, pełnych agresji i złości.

To nie przeszkadza nam w tym, aby każdego dnia zmieniać wspólnie polski rynek pracy, pomagać innym mamom znaleźć pracę marzeń i pracodawcom najlepszych pracowników. Nie przeszkadza nam w planowaniu, dyskusjach biznesowych i w naszej przyjaźni. Dzisiaj każda z nas podjęła inną decyzję.

Kiedyś, dawno, dawno temu, powiedziałyśmy sobie, że nasza przyjaźń jest dla nas ważniejsza niż portal. W tej chwili próby, cały czas tego się trzymamy.

Wierzymy, że właśnie w tym nasza siła, że będziemy poza tym podziałem.

Każda zrobi tak, jak uważa. W zgodzie z samą sobą.

A i A

Zdjęcie: pixabay.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj
  • Karolina Andryskowska

    I to jest dla mnie sedno sprawy .. Aby każda z Nas – kobiet, miała zwyczajne prawo wyboru. Każda i tak podejmie swoją decyzję. Bardzo szanuję Was za to!

  • pgv

    Politycy płci męskiej próbują wszystkich ze wszystkimi skłócić, aby naród nie mógł potem jednomyślnie podjąć się zmian – to im ułatwia przeciąganie prawa na swoją stronę. Nie dajmy się temu szaleństwu.

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail