Czego szukasz

Jesteśmy różne, różne mamy zdanie na niektóre tematy ale w tym nasza siła

Mamo, nie strajkuj, jeśli chcesz! Mamo strajkuj, jeśli chcesz! Jesteśmy różne. Bywa, że mamy odmienne zdanie na różne tematy, nawet te fundamentalne, nawet takie kontrowersyjne jak strajk kobiet. Takie jesteśmy. Ważne, że nie jest to przeszkoda, aby rozmawiać, aby szanować swoje uczucia. Czy powinnyśmy zabrać głos, opowiedzieć się po jakiejś stronie, w końcu jesteśmy medium skierowanym do kobiet?

Dwie przyjaciółki idą w jedną stronę

W tym względzie nie mogłyśmy znaleźć wspólnego stanowiska.

Nawet nie próbowałyśmy, bo nie chodzi o to, aby ktoś kogoś przeciągnął na swoją stronę. Szanujemy się wzajemnie, szanujemy nasze odmienne wartości. Czego życzymy wszystkim tym, którzy dzisiaj stają po różnych stronach, pełnych agresji i złości.

To nie przeszkadza nam w tym, aby każdego dnia zmieniać wspólnie polski rynek pracy, pomagać innym mamom znaleźć pracę marzeń i pracodawcom najlepszych pracowników. Nie przeszkadza nam w planowaniu, dyskusjach biznesowych i w naszej przyjaźni. Dzisiaj każda z nas podjęła inną decyzję.

Kiedyś, dawno, dawno temu, powiedziałyśmy sobie, że nasza przyjaźń jest dla nas ważniejsza niż portal. W tej chwili próby, cały czas tego się trzymamy.

Wierzymy, że właśnie w tym nasza siła, że będziemy poza tym podziałem.

Każda zrobi tak, jak uważa. W zgodzie z samą sobą.

A i A

Zdjęcie: pixabay.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie