Czego szukasz

Jestem SENSualna – warsztaty, które mogą odmienić życie kobiety

Już w ten weekend w otoczeniu pięknej mazurskiej przyrody rozpocznie się wydarzenie, w którym weźmie udział aż 28 blogerek z całej Polski, które dzięki warsztatom „Jestem SENSualna będą miały okazję odkryć na nowo swoją kobiecość, z zupełnie innej, nieznanej im dotychczas strony.

Jestem SENSualna

Już w najbliższych dniach od 19 – 21 listopada w Hotelu Zalesie SPA, w otoczeniu pięknej mazurskiej przyrody odbędzie się wspaniałe wydarzenie skierowane do młodych mam.

Blogerki z całej Polski będą uczestniczkami warsztatów, których celem jest odmienić życie tych kobiet. W wydarzeniu weźmie udział 28 uczestniczek, które mają szansę odkryć na nowo swoje kobiece atuty, zobaczyć siebie w nowym świetle, uzewnętrznić własne ja, docenić swoje zalety oraz odkryć moc wiary w siebie i we własne możliwości.

Druga edycja warsztatów motywacyjnych „Jestem SENSualna”, skierowana jest do kobiet, które z powodu wielu przeszkód i niedogodności życiowych zupełnie zapomniały o sobie, zapewniają, że to spotkanie zostanie zapamiętane na długo.

Moc atrakcji i przydatnej wiedzy

Organizatorki Anna Gołebiewska (okiemmamy.pl i Roksana Prusaczyk (dzwoneczkowa.pl) zapewniają, że program wydarzenia zapowiada się bardzo obiecująco.

Fundacja Tętniące Życiem – patron wydarzenia – zadba o psychiczną stronę warsztatów, czyli o pozytywne myślenie oraz przedstawi sposoby, jak można skutecznie poprawić jakość swojego życia.

W programie przewidziany jest trening personalny, skierowany na najważniejsze aspekty życia kobiet. Zaplanowano spotkania ze specjalistami z dziedziny zdrowia, mody i urody.

Panie biorące udział w wydarzeniu mają przeżyć niesamowitą przygodę, podróż marzeń, w trakcie której na nowo odnajdą siebie. Mają to być niezapomniane chwile bez dzieci i bez obowiązków. To czas tylko dla siebie, czas aby zatroszczyć się tylko o swoje potrzeby. Nie zabraknie również czasu na wieczorne spotkania i luźne pogawędki, relaks i integrację.

Natomiast kulminacyjnym punktem całego wydarzenia będzie SENSualna sesja zdjęciowa każdej z kobiet, wykonana przez niezawodne oko fotografki atelier MagiczneChwile.pl.

Więcej informacji znajdziecie na blogach organizatorek oraz na Facebooku: Jestem SENSualna.

Grafika: organizatora warsztatów.

Zdjęcie: Pixabay.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie