Czego szukasz

Jestem mamą, jestem piękna! Podsumowanie pierwszej akcji

Pierwsze dwa tygodnie akcji „Jestem mamą! Jestem piękna!” i czas na komentowanie stylu dwóch pierwszych mam – Iwony i Joanny już za nami.

Wasze komentarze 😉

Metamorfozy wirtualne to społecznościowa nowość i pewnie, jak to z nowymi formatami bywa, potrzebujemy jeszcze chwili czasu, żeby przyjęły się. Liczba komentarzy do każdej z metamorfoz da się policzyć na palcach obu rąk. Ale niektóre z nich są bardzo cenne!

Pierwsze spostrzeżenie:

W komentarzach otwartych sugerujecie delikatne zmiany, a w mailach przesłanych na [email protected] odważacie się na znacznie więcej. Wszystkie propozycje podsumujemy, a mamy-uczestniczki wskażą te porady, które uznały za najbardziej praktyczne w odniesieniu do swojego wyglądu.

Drugie spostrzeżenie:

Najczęściej pojawiające się słowa w propozycjach to: „kolory pastelowe” oraz „odważny makijaż” .  

Trzecie spostrzeżenie:

Wasze komentarze są pełne ciepła, empatii  i pomysłów. Właśnie na takim stylu dzielenia się propozycjami zmian w stylu nam zależało. Dziękujemy!

Raport podsumowujący

Pracujemy nad raportami podsumowującymi metamorfozy Joanny i Iwony. Mamy już gotowe praktyczne propozycje stylizacji od Marysi Szymańskiej – ekspertki DaWanda.pl.

Profesjonalny makijaż z pakietem porad dla Joanny przygotowała Monika z www.polubiarka.pl, a stylizacją zajęła się Ewelina Krajewska z www.bobofashion.pl. Uwaga! Na blogu Eweliny możecie zobaczyć dwie wiosenne sukienki jej projektu. 

Iwonie doradza ekspert budowania wizerunku – Milena z www.milenabienkowska.pl oraz mama rozpoczynająca pracę stylistki i wizażystki, Anna z www.annafilipowicz.wordpress.com

My zaczynamy składanie raportu, a Was zachęcamy do dodawania komentarzy dotyczących stylu dwóch kolejnych mam – Romy i Ilony >>>
 


Kliknij tutaj aby doradzić Romie >>>

Kliknij tutaj aby doradzić Ilonie >>>

Nagradzamy najaktywniejsze z Was!

W każdej odsłonie akcji dysponujemy pulą wspaniałych nagród! Nagrady przypadną najbardziej aktywnym Komentatorkom, szczególnbie tym, których porady będą najbardziej przydatne. O przyznaniu nagród decydują organizatorzy akcji wraz z bohaterką 😉 

W tym tygodniu w naszej puli nagród znajdziecie: 

1. Firma Pat&Rub, ufundowała pachnące prezenty dla uczestniczek, mamy dla Was dwa zestawy w tej edycji ;-). 

       

2. Firma Gumigem Polska promuje piękną biżuterię dla mam, która jednocześnie służy dziecom! Jak to możliwe? Zobaczcie produkty Gumigem! Dla Was mamy 2 bransoletki do wygrania!

    

3. Wydawnictwo One Press oraz Sensus przygotowały bogatą pulę nagród książkowych o tematyce kobiecej!

      

4. Od Wydawcy znanego wszystkim rodzicom portalu www.miastodzieci.pl mamy dla Was 3 bezpłatne kody dostępu do warsztatów „Zrelaksowana Mama” (warsztaty prowadzone są on-line)
 

Szkolenie z psychologii i terapii przekonań, które pomaga mamom budować w rodzinie relacje pełne miłości i poczucia bezpieczeństwa. Trening mądrego ustalania priorytetów i właściwego reagowania na potrzeby zarówno dziecka, jak i swoje. Fantastyczne wykłady, scenki z życia, ćwiczenia oparte na realnych problemach i mnóstwo praktycznych wskazówek – wszystko przez Internet. Warsztaty poleca wybitny psycholog – Wojciech Eichelberger.

Pula nagród będzie rosła 😉 Więc sprawdzajcie na bieżąco!

A kogo poznamy w kolejnych odsłonach akcji? Sprawdź

Patroni medialni akcji: 

           
 

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie