Czego szukasz

Jestem Mamą Jestem Piękna! Zapowiedź…

Piąta akcja zakończona, wiele cennych porad napisałyście dla Ani i Agnieszki. Piąta akcja była ostatnią w tym projekcie, co oznacza, że drugi etap Jestem Mamą Jestem Piękna możemy uważać za zakończony. Ale to jeszcze nie koniec. Teraz pora na …

W ostatnim rozdaniu akcji doradzaliśmy Ani M oraz Agnieszce.

Porady na tym etapie pokazały odwagę forumowiczek: odrzuć golfy, wyeksponuj piękne nogi, załóż obcisłe rurki, więcej pewności siebie… zachęceń do zmian było wiele.

A teraz nagrody:

Marcelina Adamska za podanie gotowych odsyłaczy i odważną zachętę do odrzucenia golfów oraz Mi Halinka za odnoszenie porad do charakteru naszej bohaterki, a taka analiza na podstawie zdjęcia nie jest łatwym zadaniem.

Marlena Urbańska oraz Sylwia Sta  za wsłuchanie się w komentarz naszej uczestniczki i pomysły na fryzurę Agnieszki.

Zamykamy ten etap i przygotowujemy…

To koniec możliwości komentowania w pierwszej edycji. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie zaangażowali się w doradzanie mamom.

Efekty Waszych komentarzy w połączeniu z poradami Ekspertów Stylu, którzy dołączyli społecznie do akcji, podsumujemy w raporcie finałowym.

Bierzemy się do pracy nad jego składaniem!

Podsumowanie akcji na blogu ZmianaPerspektywy.pl:

Patroni medialni akcji: 


Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie