Czego szukasz

Doradzamy Romie i Ilonie! Poznajcie kolejne bohaterki naszej akcji

Wiosna to idealny czas na metamorfozę! Przez ostatnie dwa tygodnie doradzaliśmy Iwonie i Joannie, teraz czas na Romę i Ilonę! Poznajcie dwie nasze kolejne bohaterki, które gotowe są na zmianę w swoim życiu. Każna kobieta jest inna, każda czego innego potrzebuje, aby czuć się pewną siebie i piękną… Co możemy wspólnie podpowiedzieć Romie i Annie? Czekamy na Wasze komentarze! Dla najaktywnieszych komentatorek czekają nagrody i to jakie…

Poznajcie dwie kolejne Mamy; Romę i Ilonę, które gotowe są na zmianę w swoim życiu. 

Do 4 kwietnia pod artykułem o każdej z uczestniczek czekamy na komentarze od Was.  

Jeśli wolicie przesłać je mailem, zapraszamy ([email protected] z dopiskiem „Doradzam … imię bohaterki”). Zbieramy także wszystkie komentarze na profilu FB Mamo Pracuj oraz na blogu ZmianaPerspektywy.pl

Doradźcie naszym uczestniczkom w kwestii stylu, ubioru, fryzury i makijażu. 

To Wasze komentarze zasugerują kierunek zmian. A później, w raporcie końcowym, zestawimy to z propozycjami Ekspertów Stylu.

Zasady komentowania:

  1. Pozytywnie… zakładamy dobre intencje. Twoje komentarze mają wspierać, a nie ranić. Nie mów, co jest złe. Mów o sugerowanych zmianach. Np. zamiast: „kolor włosów fatalny” zmień perspektywę na: „lepszy byłby cieplejszy brąz”.  
  2. Konkretnie… możesz podać nazwę fasonu, koloru, typ obcasów… wszystko, co będzie łatwe do wykorzystania, co będzie stanowiło gotową podpowiedź.
  3. Konstruktywnie… zaproponuj rozwiązania np. w postaci linków do konkretnych modeli sukienki. Nie zwracaj uwagi na markę. Nie promujemy konkretnych firm, ale fasony. Odnośnik do sklepu ma ilustrować przykładowy typ/dodatek/ krój. Zwróć uwagę na jakość/ przełomowość podpowiedzi, a nie ich ilość.
  4. Pomysłowo… puść wodzę wyobraźni. To, że mama na zdjęciu nie nosi na sobie kolorów, nie oznacza, że nie można zaproponować jej czegoś wielobarwnego. Zmień perspektywę. Proponuj zmiany z rozmachem.

Możesz też nie zgodzić się z pomysłem zaprezentowanym przez inną Internatutkę. Super! Różnorodność spojrzeń zawsze buduje. Tylko prosimy o argumenty, krótkie uzasadnienie, dlaczego ‘tamta porada’ nie jest dobra dla naszej uczestniczki. 

Nagradzamy najaktywniejsze z Was!

W każdej odsłonie akcji dysponujemy pulą wspaniałych nagród! Nagrady przypadną najbardziej aktywnym Komentatorkom, szczególnbie tym, których porady będą najbardziej przydatne. O przyznaniu nagród decydują organizatorzy akcji wraz z bohaterką 😉 

W tym tygodniu w naszej puli nagród znajdziecie: 

1. Firma Pat&Rub, ufundowała pachnące prezenty dla uczestniczek, mamy dla Was dwa zestawy w tej edycji ;-). 

       

2. Firma Gumigem Polska promuje piękną biżuterię dla mam, która jednocześnie służy dziecom! Jak to możliwe? Zobaczcie produkty Gumigem! Dla Was mamy 2 bransoletki do wygrania!

    

3. Wydawnictwo One Press oraz Sensus przygotowały bogatą pulę nagród książkowych o tematyce kobiecej!

      

4. Od Wydawcy znanego wszystkim rodzicom portalu www.miastodzieci.pl mamy dla Was 3 bezpłatne kody dostępu do warsztatów „Zrelaksowana Mama” (warsztaty prowadzone są on-line)
 

Szkolenie z psychologii i terapii przekonań, które pomaga mamom budować w rodzinie relacje pełne miłości i poczucia bezpieczeństwa. Trening mądrego ustalania priorytetów i właściwego reagowania na potrzeby zarówno dziecka, jak i swoje. Fantastyczne wykłady, scenki z życia, ćwiczenia oparte na realnych problemach i mnóstwo praktycznych wskazówek – wszystko przez Internet. Warsztaty poleca wybitny psycholog – Wojciech Eichelberger.

Pula nagród będzie rosła 😉 Więc sprawdzajcie na bieżąco!

A teraz  poznajcie Romę oraz Ilonę, które czekają na Wasze wsparcie!


Kliknij tutaj aby doradzić Romie >>>

Kliknij tutaj aby doradzić Ilonie >>>


Do dzieła!

A kogo poznamy w kolejnych odsłonach akcji? Sprawdź

Patroni medialni akcji: 

           
 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie