Czego szukasz

Jestem Mamą Jestem Piękna! Doradzamy Kasi

Katarzyna prowadzi swój biznes i jak sama mówi, w kwestii wyglądu – przyda mi się wsparcie innych, silnych kobiet, które mają podobną historię. – zatem, Szanowne Czytelniczki – liczymy na Wasze precyzyjne i kreatywne komentarze!

Co wiemy o Katarzynie?

  • Ma 44 lata
  • Mama Oli (21 lat) i Pawła (14 lat)
  • Prowadzi firmę wypożyczającą auta na śluby
  • W tym biznesie kluczem do sukcesu jest m.in. prezencja… w końcu przekonuje Klientów do wyboru stylowych aut i Kasia sama czuje, że elegancki wygląd powinien być jej wizytówką.

Ceni: pracę z ludźmi.

Motywacja do zmiany:

  • „Po wielu latach pracy za granicą od marca kontynuuję prowadzenie biznesu w Polsce. Przyda mi się wsparcie innych, silnych kobiet, które mają podobną historię”

Jak chce się czuć?

Chciałaby umieć dobrać makijaż i pięknie się uczesać… to te dwa elementy dotychczas ograniczały ją i zaprzątały głowę podczas uroczystości

Która ze znanych postaci promieniuje ‘kobiecym pięknem’? –  Agnieszka Chylińska

Nagradzamy najaktywniejsze z Was!

W każdej odsłonie akcji dysponujemy pulą wspaniałych nagród! Nagrady przypadną najbardziej aktywnym Komentatorkom, szczególnbie tym, których porady będą najbardziej przydatne. O przyznaniu nagród decydują organizatorzy akcji wraz z bohaterką 😉 

W tym tygodniu w naszej puli nagród znajdziecie: 

1. Firma Pat&Rub, ufundowała pachnące prezenty dla uczestniczek, mamy dla Was dwa zestawy w tej edycji ;-). 

       

2. Firma Gumigem Polska promuje piękną biżuterię dla mam, która jednocześnie służy dziecom! Jak to możliwe? Zobaczcie produkty Gumigem! Dla Was mamy 2 bransoletki do wygrania!

    

3. Od Wydawnictwa Prószyński oraz autorki Izabelli Frączyk mamy dla Was 2 zestawy 4 książek pani Izabelli, w tym najnowszą jej powieść Koniec świata. Wszystkie książki są z autografem Autorki!


Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie