Czego szukasz

Jestem kobietą, jestem matką, daję życie – nie dla wojny

Jeśli jesteś matką, chcesz powiedzieć wojnie NIE – weź udział w projekcie fotograficznym – cyklu portretów matek. Dzięki zbiórce na Polak potrafi może swym zasięgiem objąć mamy w wielu miastach w Polsce. Zobacz, weź udział, wesprzyj!

Ten projekt dojrzewał we mnie już od dłuższego czasu.
Patrzę, słucham co się dzieje dookoła i nie mogę pogodzić się z tym, w jaką stronę idzie świat, który znowu nie odrobił swojej lekcji…

I tak zastanawiam się co mogę zrobić. Jako kobieta, matka, fotograf, człowiek…
Postanowiłam powiedzieć NIE wojnie i wszystkiemu złu, jakie ze sobą niesie. Może jeden głos nie będzie słyszalny, ale jest nas przecież setki, tysiące, miliony MATEK, które nie godzą się na marnowanie życia, które dałyśmy światu!

Agata Pałys-Suchorab, Atelier XIX – XXI


Nie wierzę, że wojna jest sposobem na rozwiązanie jakiegokolwiek problemu.

Jestem kobietą, jestem matką, daję życie

Zapraszam do udziału w moim projekcie fotograficznym każdą MATKĘ, która chce powiedzieć NIE wojnie. Aby wziąć w nim udział – zgłoś się do mnie i pozwól, że wykonam Twój portret.
Projekt rozpocznie się 7 marca. Wystawa końcowa odbędzie się we wrześniu. W maju przypada również 70 rocznica zakończenia II wojny światowej. Nie wiem ile MAM się do mnie przyłączy, ale mam nadzieję, że będzie nas wiele, a projekt będzie się rozwijał z tygodnia na tydzień.
Nancy Reagan stwierdziła kiedyś: „Kobieta i torebka herbaty ekspresowej są bardzo do siebie podobne. Nie poznasz jednak ich mocy, dopóki herbaty nie zalejesz wrzątkiem, a kobiety nie zobaczysz w akcji.”

Pokażmy swoją moc – siłę matczynej miłości, która buduje i tworzy, a nie niszczy!

Udział w projekcie jest bezpłatny. Zdjęcia wykonywane będą w moim studio w Krakowie lub w każdym innym miejscu w Polsce, po wcześniejszym uzgodnieniu. Każda MAMA otrzyma swój portret w formie odbitki. W trakcie trwania projektu zdjęcia będą prezentowane na mojej stronie:
www.atelier19-21.pl, na moim blogu atelier19-21.blog.pl i na Facebooku, a na zakończenie zaprezentowane na wystawie.

Możesz wesprzeć projekt na Polak Potrafi – aby udało się zrobić jak najwięcej zdjęć w całej Polsce i aby o akcji dowiedziało się jak najwięcej osób. WESPRZYJ PROJEKT.

Fotografowałam matki w Krakowie, Lublinie, Bielsku-Białej, Poznaniu i Wołominie. Wybieram się na Śląsk i do Trójmiasta i do…?

Zapraszam: Agata Pałys-Suchorab, tel. 507 197 216, Kraków, ul. Turystyczna 34.

Oto efekty naszej sesji 🙂

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie