Czego szukasz

Jakie studia podyplomowe dla menadżerów?

Zawód menadżera wiąże się z koniecznością stałego uzupełniania swojej wiedzy oraz kształtowania umiejętności, które na co dzień będą pomocne w zarządzaniu i motywowaniu pracowników. Jednym z najpopularniejszych sposobów na podniesienie kompetencji zawodowych jest powrót na studia podyplomowe. Jakie kierunki zainteresują menadżerów?

młoda kobieta w biurze z tabletem w rękach

Executive MBA

Executive MBA to studia podyplomowe, które powstały z myślą o menadżerach średniego i wyższego szczebla. W Polsce ten kierunek można studiować w https://www.zpsb.pl.

Program studiów obejmuje takie zagadnienia, jak zarządzanie projektami, nowoczesne systemy zarządzania i psychologia rozwoju osobistego.

Co wyróżnia studia Executive MBA? Przede wszystkim nauka trwa nieco dłużej niż klasyczne studia podyplomowe – 2 lata – a kolegami z kierunku są osoby działające w tej samej branży. Co więcej, wśród wykładowców znajdują się nie tylko pracownicy uczelni, ale także praktycy, którzy operują dobrze znanymi sobie przykładami i rozwiązaniami.

Project Manager

Z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na specjalistów od zarządzania projektami. Studia podyplomowe Project Manager pozwalają menadżerom zdobyć kompetencję oraz wiedzę niezbędną do przygotowywania i zarządzania kolejnymi etapami projektu.

W trakcie rocznej nauki studenci mają nie tylko kontakt ze specjalistami z branży, ale także możliwość wzięcia udziału w rozwijających warsztatach oraz poznania narzędzi niezbędnych na co dzień w pracy z projektem.

Design Managment

W swojej pracy potrzebujesz wiedzy na temat twórczego rozwiązywania problemów oraz umiejętności pomagających we wprowadzaniu nowych usług i produktów na rynek?

Design Managment to studia podyplomowe, które przygotowują do tworzenia strategii biznesowych oraz działania w myśl strategii design thinking.

Siatka studiów obejmuje takie zagadnienia, jak design research, projektowanie produktów, projektowanie usług i doświadczeń, strategie komunikacji, zarządzanie projektem, prezentacja biznesowa, komercjalizacja usług i produktów, autoprezentacja, kreowanie pozytywnego wizerunku oraz trend watching.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.
<

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie