Czego szukasz

Jakie akcesoria do balonów wybrać?

Organizacja każdego przyjęcia jest przyjemnością, ale wymaga też pewnego wysiłku. Oprócz zadbania a menu i nastrój gości, trzeba także zatroszczyć się o dekoracje. Aby nie były one banalne i pozytywnie wszystkich zaskoczyły, warto zwrócić uwagę na nietypowe akcesoria do balonów. Wybór odpowiednich nie jest jednak łatwy. Jak więc go dokonać? Dowiesz się tego w poniższym artykule.

Balony wypełnione helem

Jakie masz oczekiwania?

To, na jakie akcesoria do balonów powinieneś się zdecydować, zależy przede wszystkim od Twoich upodobań i oczekiwań. Jeżeli chcesz wywołać efekt „wow” wśród zaproszonych gości, wypróbuj ciężarki do balonów o nietypowym wyglądzie – w kształcie gwiazdy lub w metalicznych kolorach. Nie tylko utrzymają balony w miejscu, ale także będą dodatkową ozdobą.

Jeżeli jednak od akcesoriów do balonów oczekujesz jedynie funkcjonalności, lepiej sprawdzą się dyskretne tasiemki. Pośrednim rozwiązaniem może być stojak w kolorze neutralnym lub dopasowany do reszty wystroju. Jeśli zależy Ci na tym, aby sposób przymocowania balonów nie był w ogóle widoczny, rozważ specjalny klej, którym przyjmujesz je do ściany lub do sufitu.

Kim będą goście?

Jeżeli wśród gości na Twoim przyjęciu będą głównie dzieci, akcesoria do balonów muszą być przede wszystkim bezpieczne. Wszystko, co kolorowe i błyszczące od razu zainteresuje najmłodszych i przez chwilę nieuwagi mogą zrobić sobie krzywdę stojakiem lub ciężarkiem, gdy będą próbowali uzyskać dostęp do balonów. Jeżeli więc chcesz, aby dekoracja dotrwała do samego końca zabawy, wypróbuj nowość wśród akcesoriów do balonów – specjalne pudełka. Taka dekoracja pozostanie nienaruszona, ponieważ niełatwo wyciągnąć umieszczone tam balony. Będzie to rozwiązanie atrakcyjne, trwałe i bezpieczne.

Czy będzie to zabawa taneczna?

Jeżeli przewidujesz na swoim przyjęciu zabawy taneczne, wybierz mniejsze akcesoria do balonów, takie jak np. https://kucmar.pl/pol_m_BALONY_Akcesoria-do-balonow-330.html

W tym wypadku idealnie sprawdzą się tasiemki lub kleje, ponieważ zarówno stojaki jak i pudełka mogą przeszkadzać gościom. Nie warto koncentrować się na wystawnej dekoracji kosztem ich komfortu. Jeżeli jednak w programie imprezy nie ma tańców, możesz śmiało zaszaleć z nietypowymi ozdobami. Ich niebanalny wygląd stanie się z pewnością tematem jednej z pierwszych rozmów przy stole i na długo zostanie zapamiętany. Będzie to także idealne tło do pamiątkowych zdjęć.

Akcesoria do balonów dostępne są w naprawdę wielu wariantach. Dzięki temu niezależnie od typu przyjęcia i upodobań każdy znajdzie coś dla siebie. Poszukiwania idealnych dodatków warto rozpocząć w naszym sklepie – każdy organizator przyjęć z pewnością doceni jego bogatą ofertę.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie