Czego szukasz

Jak zwiększyć ilość czytanych książek?

Nie masz czasu na lekturę książek? Czujesz, że dopadł Cię pęd codziennego życia? Obowiązki zarówno zawodowe jak i prywatne powodują, że nie możesz pozwolić sobie na komfort czytania książek? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałaś poprawnie to znak, że poniższy wpis jest dla Ciebie! Mamy dla Ciebie receptę na ten stan rzeczy. Dzięki skorzystaniu z opisywanego rozwiązania zyskasz możliwość wykorzystania luk czasowych w ciągu dnia na lekturę!

Audiobooki i ebooki – bądź na bieżąco z najnowszymi tytułami!

Obecne tempo życia, mimo że pełne urządzeń elektronicznych, które w teorii i założeniu miały ułatwiać życie, jest ultraszybkie i w konsekwencji powoduje, że mamy mniej wolnego czasu. Codzienne obowiązki związane czy to z prowadzeniem domu, wychowaniem dzieci, czy też rozwijaniem kariery zawodowej, powodują, że wygospodarowanie choćby pół godziny dziennie na lekturę może być sporym wyzwaniem.

Mamy na to sposób! Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, jednak z pewnością codziennie tracisz co najmniej godzinę na dojazdy do pracy, czy szkoły w ramach odwożenia dziecka, zakupy czy inne domowe czynności, które nie wymagają przy tym poświęcania 100% swojej uwagi. Jak to się ma do czytania książek?

Otóż te luki czasowe możesz wykorzystać z powodzeniem na przyswojenie nowych książek w postaci audiobooka czy ebooka. Dzięki temu codzienne czynności możesz sobie urozmaicić przyswajaniem najpoczytniejszych tytułów, bez angażowania Twojego dodatkowego czasu. Nie ucierpią przy tym Twoje inne obowiązki czy aktywności.

Nowoczesna księgarnia z Ebookami i Audiobookami dostarczy Ci szereg inspiracji. Niezależnie od tego, jaką formę przekazu preferujesz – znajdziesz tu dla siebie zarówno najnowsze ebooki jak i audiobooki.

Poznaj książkowy hit lutego!

Chyba każdy słyszał o książkach Remigiusza Mroza. Nie powinno zatem wzbudzać w Tobie zdziwienia, że jego najnowsza książka znalazła się na liście najlepiej sprzedających się książek w lutym.

Pozycja „Szepty spoza nicości” to forma kontynuacji losów doświadczonego patologa – Seweryna Zaorskiego. Aby uchylić rąbka tajemnicy i zachęcić do lektury – bohater musi w tym tomie nie tylko rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa, ale co jeszcze mroczniejsze, stawić czoła tragicznej przeszłości. To przykład pozycji, którą pochłania się jednym tchem. Jeśli zatem zależy Ci na dreszczyku emocji i chwili zapomnienia od codzienności, to tytuł zdecydowanie wart wypróbowania! Oferta platformy Virtualo jest oczywiście o wiele bardziej obszerna.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie