Czego szukasz

Jak znaleźć swój styl? Metamorfozy Mam

Już jest! Długo oczekiwany raport podsumowujący naszą akcję „Jestem mamą, jestem piękna!”. Zobacz jakie zmiany zaproponowaliśmy wspólnie z Wami i doradcami modowymi, projektantami i stylistami… dziesięciu odważnym mamom. Raport przygotowany został w taki sposób, aby każda z Was mogła znaleźć inispiracje i dla siebie. Czytajcie, przekazujcie dalej i dzielcie się swoimi spostrzeżeniami!

Mamy są piękne

„Mają jednak ograniczony czas na zadbanie o piękno zewnętrzne, a czasem po prostu nie mają pomysłu na zmianę wyglądu lub sądzą, że wymaga to kosztownej porady stylistki i gotowości do wydania tysięcy złotych na nowe ciuchy. Celem tego raportu jest pokazanie, że pomysłu na zmianę może dostarczyć każda z nas: koleżanka, siostra znajomej, która pasjonuje się stylizacją, albo po prostu ma dobre poczucie stylu czy nawet my same możemy skonsultować pomysły na swój wygląd na forach internetowych. Chodzi o to, żebyśmy zaczęły szukać. 

Opracowując raport, chciałyśmy, żeby były w nim prezentowane uniwersalne profile zmiany: młoda mama, mama wracająca do pracy po urlopie macierzyńskim czy mama chcąca zmienić swoją ścieżkę zawodową. Wspólnie z Redakcją mamopracuj.pl wierzymy, że każda z nas znajdzie coś wspólnego z którąś z uczestniczek akcji i skorzysta z porad internautów i ekspertów. Także moja szafa bardzo się zmieniła od narodzin Marceliny. Chętnie podpatrzę stylizacje Romy, a przed powrotem do pracy przyjrzę się propozycjom, które Ekspertki Stylu przygotowały dla Ani M.”

fragment wstępu Moniki Sońty (ZmianaPerspektywy.pl), pomysłodawczyni i koordynatorki projektu

Jestem mamą, jestem piękna!

Niniejszy raport podsumowuje akcję, którą prowadziliśmy od lutego do czerwca br. Prezentujemy w nim dziesięć odważnych mam, które marzyły o zmianie swojego wizerunku. Każda z nich otrzymała, poza komentarzami Internautek, także profesjonalną poradę jednego z zaangażowanych stylistów, projektantów i wizażystów. W ten sposób powstał świetny poradnik dla innych mam, które są gotowe na zmianę!

Która ze zmian odpowiada także Tobie? Po prostu sprawdź!

Nasz poradnik jest całkowicie bezpłatny. Można go przeglądać lub ściągnąć w serwisie ISSU.com, a także dzielić się nim z innymi 😉 

Wybrane części raportu będziemy także prezentować na naszym portalu. Zapraszamy!

Słów kilka o samej akcji

Organizatorzy akcji to portal www.mamopracuj.pl i autorka bloga www.zmianaperspektywy.pl.

Od marca do czerwca 2014 r. trwała społeczna metamorfoza dziesięciu odważnych mam, które zdecydowały się zmienić swój styl. Wszystkie kroki opisaliśmy w raporcie, który właśnie przekazujemy w Wasze ręcę!

Miłej lekury!

Monika Sońta, Agnieszka Kaczanowska i Joanna Gotfryd

 

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie