Czego szukasz

Jak założyć e-biznes i świadomie pokierować swoją karierą? – weź udział w bezpłatnej konferencji i wygraj nagrody

Zapraszamy Cię na bezpłatne spotkanie, podczas którego dowiesz się jak budować biznes w oparciu o swoje mocne strony, oraz jak zostać twórcą internetowym. Usłyszysz jak budować karierę i rozwijać biznes zachowując harmonię w życiu. A do tego możesz wygrać atrakcyjne nagrody. Jeszcze się wahasz? Zapisz się, nie czekaj i spotkaj z innymi mamami na konferencji online – już 4 lutego 2021!

usmiechnieta kobieta siedzi przy stoliku w kawiarni, pracuje na laptopie

Mommypreneurs – Przedsiębiorcza mama – konferencja Realizac(JA) kariery i e-biznesu dla Ciebie!

Weź udział w ciekawej konferencji on-line, jeśli planujesz założyć własny e-biznes lub chcesz świadomie kierować swoją karierą. Konferencję organizuje Uniwersytet Łódzki i Meritum Consulting Centrum Szkoleń i Rozwoju.

Konferencja/ spotkanie on-line pt: Realizac(JA) kariery i e-biznesu będąca zakończeniem projektu Mommypreneurs (więcej informacji na Mommypreneurs.uni.lodz.pl) to świetna sprawa szczególnie teraz, w dobie pandemii, gdy życie przeniosło się do online’u.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale konieczne są zapisy – TUTAJ. Do osób zapisanych zostanie wysłany link do spotkania. Zapisy trwają do 3 lutego!

Jak budować karierę i rozwijać biznes?

Na bezpłatnym spotkaniu dowiesz się jak budować biznes w oparciu o swoje mocne strony, w jaki sposób zostać twórcą internetowym. A także jak budować karierę i rozwijać biznes zachowując harmonię w życiu. Dowiesz się również jakie czynniki są kluczowe by osiągnąć sukces w biznesie.

Konferencja dzieli się na trzy etapy, pierwszy to podsumowanie projektu.

Drugi „Od szkolenia do działania”, to czas na rozmowy z uczestniczkami projektu, które założyły własną firmę i z sukcesem powróciły na rynek pracy.

Trzeci etap, to panel ekspercki czyli wystąpienia osób, które prowadzą swój biznes, osiągnęły sukces i dzielą się swoimi radami.

Agenda spotkania – zarejestruj się już dzisiaj!

Konferencja Realizac(JA) kariery i e-biznesu odbędzie się on-line

we czwartek 4 lutego 2021 w godz.16.00-19.00

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale konieczne jest zapisanie się. Do osób zapisanych zostanie wysłany link do spotkania.

Plan konferencji:

16.00 – 16.10 Przywitanie, przedstawienie uczestników i programu konferencji

16.10 – 16.40 Podsumowanie projektu Mommypreneurs

16.40 – 17.00 Od szkolenia do działania – Rezultaty projektu Mommypreneurs oczami uczestniczek, które założyły własną firmę oraz z sukcesem powróciły na rynek pracy

17.00 – 18.30 Panel ekspercki – Klucz do sukcesu – inspirujące historie osób, które prowadzą biznes w zgodzie ze sobą

  • Wartościowa twórczyni/twórca internetowy – kto to taki i jak można nim zostać? – Joanna Chlebna, współwłaścicielka firmy Viralab, twórczyni kampanii internetowych, w oparciu o współpracę z influencerami
  • Lifelong learning-jak uczyć się inteligentnie, aby budować swoją karierę? – Małgorzata Knut, bizneswomen, trenerka, mentorka wspierająca liderki i liderów w rozwijaniu umiejętności przywódczych i w podejmowaniu wyzwań biznesowych, autorka podcastu Modern Way to Lead, w którym dzieli się swoim 20-letnim doświadczeniem menedżerskim oraz prowadzi dyskusje o skutecznych praktykach podnoszących kompetencje liderów
  • IKIGAI – jak mieć prosperujący biznes i szczęśliwe życie? – Agata Gebhardt, coach, mentorka relacji w życiu i w biznesie, właścicielka firmy Corelacje, pracuje z kobietami w zakresie odkrywania i realizowania swojej misji życiowej oraz budowania dobrych relacji, właścicielka „Domu pod Aniołami”, do którego zaprasza kobiety i pary na transformujące spotkania ze sobą, współtwórczyni podcastu „Rozmowy bez planu”

18.30 – 19.00 – Podsumowanie konferencji, sesja pytań i odpowiedzi wraz z losowaniem upominków dla uczestniczek/uczestników konferencji

Rejestracja trwa do 3 lutego 2021 roku! Zgłoś się!

Przeczytaj także: Jedno spotkanie, jedna decyzja – historia przedsiębiorczej mamy

Weź udział i wygraj nagrody!

Osoby, które wezmą udział w konferencji mogą wygrać cenne, rozwojowe nagrody. Do wygrania są:

  • 5 indywidualnych tokenów FRIS Style Myślenia wraz z sesją informacji zwrotnej on-line, prowadzoną przez certyfikowaną trenerkę metody FRIS Beatę Stępniak-Furkałowską,
  • 10 bezpłatnych dostępów do webinaru „FRIS kluczem do rozwoju własnego potencjału”, prowadzonym przez certyfikowaną trenerkę metody FRIS Beatę Stępniak-Furkałowską,
  • 3 bezpłatnych dostępów do kursu on-line pt. „3 narzędzia do kreatywnej reklamy dla biznesu” prowadzanego przez Patrycję Bończewską z firmy Ambitna Marka,
  • 1 sesję coachingowo-doradczą w obszarze rozwoju kariery z Izabelą Chojnacką-Naskręt, specjalistką HR, trenerką, coachem i doradczynią kariery,
  • 1 sesję coachingową w obszarze budowania relacji z Agatą Gebhard, coachem relacji w życiu i w biznesie, właścicielką firmy Corelacje.

Mommypreneurs – Przedsiębiorcza mama – o projekcie

Mommypreneurs to program dla kobiet, które chciały zdobyć nowe umiejętności cyfrowe i biznesowe i rozwinąć swój biznes. Późną wiosną 2020 zapraszałyśmy Was do udziału w projekcie. Z powodu pandemii koronawirusa dwie ostatnie edycje odbyły się on-line. Dzięki temu projekt był dostępny także dla mam i przyszłych mam mieszkających w całej Polsce.

Mommypreneurs Przedsiębiorcza Mama realizuje Uniwersytet Łódzki – projekt jest finansowany z Funduszy Norweskich.

Zapisz się! Biorąc udział w konferencji wygrywasz ogromną dawkę rad i informacji, a możesz też wygrać cenne nagrody!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa żona i mama czwórki dzieci. Macierzyństwo to jej największa pasja, motywująca do rozwoju i działania. Z przyjemnością oddaje się pisaniu. Kocha muzykę, kino i dobre jedzenie. Lubi śledzić trendy i wprowadzać je w życie. Zawodowo początkująca, ale z apetytem na sukces.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie