Czego szukasz

Jak zadbać o bezpieczeństwo swojego domu?

W ostatnich latach Polacy coraz większą wagę przykładają do dobrego designu. Co bogatsi inwestują w eleganckie dodatki, ekskluzywne tkaniny, a nawet dzieła sztuki. Osamotnione wille, których właściciele często wyjeżdżają za granicę, mogą łatwo paść łupem włamywaczy, stosujących coraz to nowe techniki. Odpowiedzią na spryt złodziei musi być nasza troska o jak najlepsze zadbanie o zabezpieczenie swojego domu przed nieproszonymi gośćmi.

bogato wyposażone wnętrze domu

Zestaw Dione Basic – innowacyjny produkt dla przezornych

Nie warto pozostawiać swojego dobytku, którego często dorabiamy się latami, na pastwę losu i przypadku. Zasada lepiej zapobiegać niż leczyć sprawdza się również w kwestii zapewniania bezpieczeństwa naszej nieruchomości.

Często posiadamy więcej niż jedno mieszkanie i z oczywistych powodów nie jesteśmy w stanie obu należycie przypilnować.

Nowoczesne systemy alarmowe ułatwiają sprawowanie kontroli nad domem, także wtedy, gdy jesteśmy w innym mieście czy państwie. Warto jedynie pamiętać, aby w przypadku pracy zdalnej wykupić odpowiednią subskrypcję dostępną na stronie producenta.

Dzięki nowoczesnej technologii nie musimy być fizycznie obecni w domu, aby uchronić dom przed złodziejami.

Informacje na temat stanu nieruchomości – zamknięcia okien i drzwi – otrzymujemy na aplikację Dione Manipulator, kompatybilną z systemem Android 4.0 w smartfonie.

Zestaw Dione Basic jest do nabycia w sklepie internetowym https://sklep.ochronadione.pl/produkt/zestaw-dione-basic/.

Co zawiera zestaw?

W zestawie znajdziemy dwie działające bezprzewodowo czujki ruchu PIR, a także czujnik otwarcia drzwi lub okna. System jest w stanie obsłużyć znacznie więcej, bo aż 15 czujek, które można w razie potrzeby dokupić oddzielnie.

Dione Basic jest w stanie przetworzyć obraz z 8 kamer. Dużą zaletą systemu jest zapewnienie aż 12 godzin nieprzerwanej pracy nawet w sytuacji, gdy nastąpi problem z zasileniem. Warto pamiętać, że optymalne efekty osiągniemy, podłączając urządzenie na stałe do prądu.

 Zadbaj bezpieczeństwo swojej firmy

Systemy alarmowe stają się przydatne szczególnie tam, gdzie na co dzień nikt nie przebywa. Czasami zdarza się, że w mieście innym niż nasz adres zamieszkania znajduje się firmowy magazyn lub oficjalna siedziba firmy.

Otwarcie drugiego punktu może przebiegać etapami i nie zawsze wiąże się z obecnością ludzi na miejscu.

Brak ruchu wokół budynku może skłonić złodziei do nadmiernego zainteresowania się nieruchomością. Aby tego uniknąć, warto objąć ją ochroną w postaci systemu alarmowego Dione.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie