Czego szukasz

Jak wybrać drukarkę do domowego biura?

Drukarka to przydatne urządzenie. Przydaje się zarówno gdy prowadzisz własną firmę, ale także gdy pracujesz z domu. Przydaje się też rodzicom do zarządzania “projektem rodzina”, bo po co spisywać listę zakupową, czy tygodniowe menu, jeśli można je po prostu wydrukować? No, a kolorowankach już nie wspomnę 😉 Ale jak wybrać taką, która będzie nam służyła długo i nie generowała dodatkowych, wysokich kosztów?

Wybór drukarki nie jest łatwy. Na rynku dostępnych jest tysiące modeli, różnych typów, a każdy producent przekonuje, że jego produkt jest NAJlepszy… I jak się w tym nie pogubić?

Nasz wybór padł na drukarkę atramentową HP, z kilku powodów. Co to za powody? 

Po pierwsze: drukuje w kolorze 2 razy więcej stron za tyle samo!

Jeśli szukasz drukarki domowej; aby drukować prace dzieci do szkoły, a czasem zdjęcia rodzinne, pisma urzędowe i inne domowe dokumenty, rozważ zakup drukarki HP Deskjet Ink Advantage.

Te modele drukarek atramentowych są niedrogie w użyciu, gdyż pozwalają drukować więcej stron za tę samą cenę i bez obniżania jakości. Sprawdź, który model odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz też, jak przydatna może być drukarka w domu! 

Jeśli jednak szukasz urządzenia wielofunkcyjnego na potrzeby firmy; aby drukować oferty, prezentacje, czy kluczowe dokumenty na papierze firmowym, skanować dokumenty czy wysyłać faksy, rozważ zakup drukarki HP Officejet Pro.

Te modele urządzeń wielofunkcyjnych zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby mniejszych firm. Pozwalają uzyskać jakość profesjonalnego wydruku w kolorze przy kosztach druku niższych o 50%, a funkcje skanowania, faksu czy kopiownia zapewniają ciągłość działania każdej firmie. Wybierz model najlepszy dla Ciebie
 

Dowiedz się, jak drukarka HP Officejet Pro może pomóc w szybkim rozpoczęciu działalności! To się nazywa „rodzinny” biznes!

Po drugie: druk kolorowy 50 % taniej jeśli chodzi o koszty energii

Drukarki atramentowe, w porównaniu do drukarek laserowych, pobierają znacznie mniej energii, co pozwala na obniżenie kosztów zużywanej energii elektrycznej. Pomocna w kontroli kosztów energii jest także, opracowana przez firmę HP technologia automatycznego wyłączania bezczynnej drukarki dostępna w wybranych modelach drukarek HP.

Po trzecie: mobilność, mobilność, mobilność

A może masz w domu niewiele miejsca i uważasz, że drukarka Ci się po prostu nie zmieści? Albo przydałaby Ci się drukarka, którą można zabrać ze sobą w dowolne miejsce? Sprawdź dostępne urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 150 mobile All-in-One.

To drukarka, która spokojnie zmieści się w damskiej torebce, zajmuje więc niewiele cennego, domowego miejsca. Oczywiście drukuje w kolorze, skanuje i kopiuje, a co ważne dokumenty można przesyłać do druku bezprzewodowo, bezpośrednio z komputera, tabletu a nawet smartfona. Czyżby idealna drukarka dla domowego biura mamy mamy?

Jeśli chcesz wygrać taką drukarkę, weź udział w konkursie „Mobilne biuro mamy”!

 

Na koniec ciekawostka… o drukarce!

Czy wiecie, która z dostępnych na świecie drukarek atramentowych drukuje najszybciej ? I co to znaczy w ogóle szybko drukować?

Jak się okazuje, szybki druk to nawet 70 stron na minutę. I w tym konkursie wygrała drukarka HP Officejet Pro X! Gratulujemy! Właśnie tak się bije rekordy Guinessa! 


Partnerem technologicznym projektu jest Hewlett-Packard. 

Zdjęcia: Natalia Szułdrzyńska

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie