Czego szukasz

Jak spokojnie i bezpiecznie wyruszyć na wakacje?

„Mamo, a daleko jeszcze?” „Mamo, jestem głodna!” „Mamo nudzi mi się…” Ach, któż z rodziców podróżujących z dziećmi na wakacje nie wie, jak to jest, kiedy na pokładzie głodne i znudzone dzieci… Nie ma znaczenia czy trasa długa, czy krótka, dzieci w samochodzie po prostu się nudzą, chyba że…

wyruszyć  na wakacje

Chyba, że tak zorganizujemy w samochodzie przestrzeń, aby zarówno picie, przekąski, kredki czy inne zabawki, a także niezawodny ratownik rodzinnych podróży – tablet – był na wyciągnięcie małej łapki!

Firma TULOKO przesłała nam do testowania świetny gadżet zorganizowanej mamy – organizer podróżnika. Od razu trafił do samochodu ku radości moich dzieci. I sprawdził się na medal!

Jak uniknąć bałaganu?

Samochód rodziny z dziećmi wygląda zupełnie inaczej niż samochód osób bez dzieci… Dlatego kiedy znajduję stosy rysunków i innych wspaniałych dzieł moich dzieci, okruszki z ciasteczek czy woreczek z bakaliami, który zagubił się w trackie ostatniej wycieczki, zachowuję zimną krew. Ale kiedy butelki z wodą, czy pojedyncze kredki „latają” po aucie, to w tym miejscu moja cierpliwość się kończy. To już nie chodzi o moje poczucie estetyki, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo dzieci w trakcie jazdy.

Kiedy zamontowałam organizer, od razu znalazły się w nim kredki, butelka z wodą i ciasteczka, a także wszystkie skarby Zosi. Ufff. Takie proste rozwiązanie!

Jak przygotować się do dłuższej podróży?

Organizer podróżnika okazał się przydatny także w czasie dłuższej wyprawy wakacyjnej, kiedy to oprócz dzieci, kota i mnóstwa szpargałów zabieramy także tablet. Specjalne okienko na tablet, które posiada organizer rozwiązało odwieczny powód do sprzeczki między dziećmi, o to kto trzyma tablet i jak długo!

Tablet mamy jeden, organizer także a dzieci dwoje… Ale na to też można znaleźć rozwiązanie. Dzieci siedzą w fotelikach na tyle blisko siebie, że spokojnie mogą wspólnie oglądać bajkę patrząc na jeden ekran. Sprytne rączki z łatwością sięgają po butelkę z wodą, czy kolejne ciasteczko 😉

Zajęte bajką dzieci nudzą się zdecydowanie mniej, a my, czyli tata-kierowca i mama- stewardessa (serwująca posiłki i zabawiająca pasażerów) albo odwrotnie, możemy spokojnie skupić się na jeździe, rozmowie czy po prostu cieszyć się względną ciszą…

Spokojnej jazdy!

Organizer podróżnika firmy TULOKO otrzymał medal na Targach Czas Dziecka 2014

A dla Czytelniczek Mamo Pracuj – 15% zniżki na produkty Marki TULOKO! Już teraz! 

Wejdź na sklep: www.przydajesie.pl i dokonując zakupu wpisz hasło: mamopracuj 

Zobacz inny gadżet – Bezpieczny Stolik Podróżnika

Zdjęcia: nadesłane przez producenta 
pixsabay.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie