Czego szukasz

Gdzie spędzić aktywne wakacje z dziećmi? Rowerowe Eldorado – Bornholm

Lubisz aktywny wypoczynek i rowerowe wycieczki? A może marzysz o piaszczystych plażach, malowniczych widokach i kąpieli w morzu? Tęsknisz do wieczorów spędzanych pod gołym niebem, przy muzyce i grillu? No tak, pewnie już martwisz się co z dziećmi? Nie musisz. Wakacje na wyspie Bornholm będą radością dla całej rodziny! Dzieci będą bawić się z rówieśnikami, a Ty możesz cieszyć się chwilą dla siebie. Zobacz szczegóły.

domki krajobraz bornholm

Bornholm dla aktywnych

Lubisz odkrywać małe, regionalne galerie i kolekcjonować cuda z prywatnych pracowni ceramicznych? A może zakupy na targach staroci?

Masz ochotę na degustację wina z lokalnej winnicy, piwa ważonego w Svaneke lub poznać smak najlepszych śledzi na świecie? Bez obaw. To wszystko jest do zrobienia nawet w czasie wakacji z dziećmi.

Ten wyjazd jest propozycją dla całej rodziny. Ty możesz zwiedzać malownicze miejsca, relaksować się na piaszczystej plaży, a w tym czasie Twoje pociechy będą miały własny i równie bogaty plan zajęć. Pobudzające zajęcia artystyczne, zabawy i ogólnorozwojowa aktywność, która sprawi, że Twoje dziecko nie będzie się nudzić. A bezpieczeństwo i opiekę profesjonalnych opiekunów masz zagwarantowane.

Camping z pięcioosobowymi domkami jest położony ok. 4 km od Nexo, w pobliżu jednej z najbardziej malowniczych plaż Bornholmu.

Rowery

Każdy dzień spędzisz bardzo aktywnie. Dostarczymy Ci ogromnej ilości wrażeń i przeżyjesz prawdziwą wakacyjną przygodę. Codziennie po śniadaniu będziemy wybierać się na wspólne rowerowe zwiedzanie. W planach m.in. zwiedzanie latarni morskiej w Dueodde, zwiedzanie Aaikirkeby i muzeum motoryzacji z kolekcją starych samochodów np. z Rolls Roycem.

A wieczorami zasłużony odpoczynek po dobrze i aktywnie spędzonym dniu.

Termin: 05.08.2017 – 12.08.2017

Jeszcze masz jakieś wątpliwości czy to wyjazd dla Ciebie? Jak masz jeszcze jakieś pytania to zadzwoń:
Justyna Wiśniewska tel.: 691838899, [email protected]

Na hasło mamopracuj dostaniesz 100 zł zniżki dla rodziny!

Szczegóły oferty są tutaj: www.lemonandlime.pl/rodzinny-bornholm

logo

Tekst powstał we współpracy z Biurem Podróży lemon&lime

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie