Czego szukasz

Ja, Kobieta Przedsiębiorcza – Maja Bohosiewicz

Przed nami pierwsze spotkanie z cyklu „Ja, Kobieta Przedsiębiorcza”, którego tematem przewodnim będzie wizerunek kobiety przedsiębiorczej, a gościem specjalnym aktorka i businesswoman – Maja Bohosiewicz. Już 6 października w Business Link Zebra Tower w Warszawie. Wstęp bezpłatny. Zapraszamy!

Maja Bohosiewicz - Ja, Kobieta Przedsiębiorcza

Wizerunek kobiety przedsiębiorczej

Cykl spotkań „Ja, Kobieta Przedsiębiorcza” powstał z inicjatywy wypożyczalni sukienek Love The Dress oraz akceleratora biznesu Business Link Zebra Tower. Jego ideami są jednoczenie kobiet przedsiębiorczych i ich biznesów oraz stworzenie im możliwości do inspirujących spotkań i networkingu.

Spotkania dla kobiet przedsiębiorczych, organizowane w Business Link Zebra Tower, to pierwsze tego typu wydarzenie umożliwiające nawiązanie nowych kontaktów, rozwinięcie swoich umiejętności, a nawet perspektywa na nowe współprace tylko w damskim gronie.

– mówi Iwona Niemyjska, office manager Business Link Zebra Tower.

Motywacji oraz wiedzy podczas spotkań będą dostarczać kobietom zaproszeni goście, zarówno ze świata biznesu, jak też kultury, sztuki czy sportu.

Celem projektu jest wykreowanie „Kobiety Przedsiębiorczej” poprzez zadbanie o jej wizerunek, zdrowie, pasje i biznes. Odbywające się co miesiąc spotkania będą po kolei dotykać wspomnianych aspektów.

Pierwsze z nich będzie dotyczyć podstawowego elementu kobiecości, czyli wizerunku, także na spotkaniach biznesowych czy biznesowo-koktajlowych.

Zadbany wizerunek kobiety przedsiębiorczej jest ważny nie tylko ze względu na to, jak będzie ona odbierana przez parterów biznesowych, ale także dla niej samej. Poprzez dobrze dobrany ubiór i makijaż, jest ona bardziej pewna siebie i łatwiej obraca się w tej trudnej materii, jaką jest biznes.

– mówi Kinga Kośnik, właścicielka Love The Dress.

Spotkanie będzie podzielone na dwie części – motywującą i szkoleniową:

  • W pierwszej Iwona Niemyjska przeprowadzi inspirującą rozmowę z gościem specjalnym wydarzenia, aktorką i założycielką pierwszego w Polsce biznesu kwiatów w pudełkach Flower Store, Mają Bohosiewicz.
  • Natomiast druga część spotkania będzie miała charakter szkoleniowy. Kinga Kośnik opowie o dress codzie na spotkaniach biznesowych oraz biznesowo-szkoleniowych.
  • Dopełnieniem tej części będzie pokaz makijażu biznesowego poprowadzony przez Wiolettę Kanię, niezależną dyrektor sprzedaży marki Mary Kay Polska.

Spotkanie odbędzie się 6 października o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Business Link Zebra Tower w Warszawie (12 piętro). Wstęp wolny!

Szczegóły dotyczące wydarzenia >>

Love The Dress to powstała 2015 roku internetowa wypożyczalnia sukienek najlepszych polskich i zagranicznych projektantów oraz znanych marek m.in. Izabela Łapińska, Tomaotomo by Tomasz Olejniczak, Grzegorz Kasperski, Viola Śpiechowicz czy Aneta Teter.

Business Link Warszawa to nowoczesne miejsce do rozwoju biznesu, które zapewnia kreatywne miejsce do pracy oraz dostęp do sieci kontaktów z przedsiębiorcami z całej Polski.

Ja, Kobieta Przedsiębiorcza

Zdjęcie i plakat: własność Organizatora wydarzenia.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie