Czego szukasz

Wręczenie statuetek Best Quality Employer 2018

Już za kilka dni w Warszawie odbędzie się Noworoczne Spotkanie Przedsiębiorców, na którym najlepsze firmy odbiorą swoje nagrody w konkursach branżowych, również w konkursie Best Quality Employer 2018, którego patronem jest Mamo Pracuj. Na spotkanie są zaproszeni przedstawiciele wszystkich branż, dołącz i Ty!

zdjęcie z wydarzenia

Best Quality Employer

W zeszłym roku pisałyśmy dla Was czym jest program Best Quality Employer, namawiałyśmy Was do zgłoszenia się do programu oraz pochwaliłyśmy się, że zostałyśmy jego patronem. Teraz, gdy konkurs Best Quality Employer 2018 się zakończył zapraszamy Was na galę odebrania nagród.

Przebieg wydarzenia

Gwóźdź programu to oczywiście Gala wręczenia statuetek. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej wręczy nagrody laureatom konkursów branżowych za 2018 w kategoriach:

  • Best Quality Employer,
  • Firma Roku,
  • Best of Health&Beauty

Poznaj laureatów z poprzednich lat.

W części oficjalnej odbędzie się także recital Iwony Węgrowskiej i pokaz najnowszej kolekcji ubrań polskiej projektantki – Agnieszki Jaworskiej.

Uroczystość zaś będzie prowadził Szymon Kusarek, który współpracuje z Teatrem Kwadrat.

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy goście zostaną zaproszeni na poczęstunek, sesję zdjęciową oraz spotkanie networkingowe.

Dlaczego warto przybyć?

Wydarzenie jest świetną okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i zareklamowania swojej marki. W tak przyjemnej atmosferze łatwiej poznać nowych ludzi i przeprowadzić miłe, być może owocujące w przyszłości rozmowy.

Nie zapomnijcie zabrać swoich wizytówek by powymieniać się z innymi przedsiębiorcami oraz wziąć udział w loterii.

Kto jest organizatorem?

Na spotkanie zapraszają Business Tigers Club i jego prezes Marcin Andrzejewski  oraz Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Gdzie odbędzie się Spotkanie?

To największe wydarzenie networkingowe na początku roku odbędzie się 18 stycznia w Warszawie w Restauracji Aurelio.

Szczegółowych informacji szukaj na stronie: www.certyfikacjakrajowa.org.pl  

oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/certyfikacjakrajowa

Pobierz bilet i jedź na Galę!

Zdjęcia: organizatora wydarzenia

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa żona i mama czwórki dzieci. Macierzyństwo to jej największa pasja, motywująca do rozwoju i działania. Z przyjemnością oddaje się pisaniu. Kocha muzykę, kino i dobre jedzenie. Lubi śledzić trendy i wprowadzać je w życie. Zawodowo początkująca, ale z apetytem na sukces.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie